רוצה לשדרג לטובת משחקי VR - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לשדרג לטובת משחקי VR

Eric Hi

Recommended Posts

שלום לכולם, ברצוני לשדרג את כרטיס המסך ה-1070 שלי, כנראה שאצטרך לשדרג גם את המעבד ה- 5 1600x גם כן? הראם מספק בינתיים, 16, הדיסק קשיח , כרגע אני עם משקפי האוקולוס ריפט ולא החלטתי לאיזה לשדרג,

אבל מה שלא יהיה אני אצטרך כרטיס מסך ומעבד, השאלה היא שכרגע אין לי כסף לעשות הכל בבת אחת, האם קודם לקנות מעבד חדש (ולמכור את הקודם), וגם לאיזה מעבד הכי כדאי כי אם אני כבר משדרג אני לא רואה טעם לעלות דרגה אחת לנגיד 5 2600) או מה שלא נחשב דרגה אחת אלא משהו 2-3 דרגות מעל,

או, שכדאי להתחיל עם הכרטיס מסך קודם, ושוב כנ"ל לאיזה כרטיס כדאי לשדרג ל-2070 או ל-1080 ti או בכלל לחכות ל- החדשים, כי אני קונה מהם המון כמו המעבד שלי, ובעבר היה לי את ה-480 וכו' (אני מעדיף לקבל משהו אולי קצת פחות טוב אבל לתרום למלחמה במונופול)

אז לסיכום: מה קודם לשדרג מעבד או כרטיס מסך, ושנית כל אחד מהם מה לשדרג ל-מה כדאי לשדרג, תודה מראש, אחלה פורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - לא ברור לי מדוע אתה בכלל צריך לשדרג. המפרט שלך (לפי תיאורך) נראה מספיק די ויותר עבור . אם תשדרג למשהו כמו הHTC VIVE PRO אז אולי זה יהיה טיפה יותר מובן (בעלות כספית גדולה מאוד יש לציין).

לי יש RX 580 ו 6700K והם מריצים VR באופן טוב לטעמי (אפילו SKYRIM VR וFALLOUT VR). משתמש בערכת explorer (עם רזולוציה יותר גבוהה)

אם בכל זאת אתה מעוניין לשדרג - שים לב לדברים הבאים:

1. הוכרזו מעבדי הדור השלישי של RYZEN שצפויים לצאת בקרוב. אם אתה מעוניין לשדרג, חכה להם - מגיעים לתדרים יותר גבוהים ומשווים את הביצועים למעבדי הINTEL לפי .

2. לפי דיווחים ושמועות NVIDIA צפויה להשיק בעוד חודש את כרטיסי הSUPER שלה שלמעשה יחליפו את הכרטיסים הנוכחים באותו מחיר, מה שיגרום לירידה במחירים של הכרטיסים הנוכחים (דוגמת הRTX2070), זאת יחד עם השקת כרטיסי הRX5700 של (שפחות מלהיבים אותי למען האמת)

במקרה שלך, נראה לי שכרטיס המסך דווקא הכי ישפיע על השדרוג. עם זאת, יהיה יותר נכון כלכלית לדעתי לשדרג קודם את המעבד עם צאת מעבדי הRYZEN החדשים (במידה ויש לך מסדרת B350 ומעלה, והיצרן שחרר ביוס לכך) ואז כרטיס מסך (אחרי שהמחירים/השמועות יתייצבו)

כרגע אבל אני חושב שנכון יהיה שתמתין קצת. המערכת שלך ניראת לי טובה מספיק לVR כרגע ברמה שתוכל להמתין קצת עד רכישת הרכיבים החדשים שממש מעבר לפינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של אור כהן

קודם כל - לא ברור לי מדוע אתה בכלל צריך לשדרג. המפרט שלך (לפי תיאורך) נראה מספיק די ויותר עבור . אם תשדרג למשהו כמו הHTC VIVE PRO אז אולי זה יהיה טיפה יותר מובן (בעלות כספית גדולה מאוד יש לציין).

לי יש RX 580 ו INTEL 6700K והם מריצים VR באופן טוב לטעמי (אפילו SKYRIM VR וFALLOUT VR). משתמש בערכת lenovo explorer (עם רזולוציה יותר גבוהה)

אם בכל זאת אתה מעוניין לשדרג - שים לב לדברים הבאים:

1. הוכרזו מעבדי הדור השלישי של RYZEN שצפויים לצאת בקרוב. אם אתה מעוניין לשדרג, חכה להם - מגיעים לתדרים יותר גבוהים ומשווים את הביצועים למעבדי הINTEL לפי AMD.

2. לפי דיווחים ושמועות NVIDIA צפויה להשיק בעוד חודש את כרטיסי הSUPER שלה שלמעשה יחליפו את הכרטיסים הנוכחים באותו מחיר, מה שיגרום לירידה במחירים של הכרטיסים הנוכחים (דוגמת הRTX2070), זאת יחד עם השקת כרטיסי הRX5700 של AMD (שפחות מלהיבים אותי למען האמת)

במקרה שלך, נראה לי שכרטיס המסך דווקא הכי ישפיע על השדרוג. עם זאת, יהיה יותר נכון כלכלית לדעתי לשדרג קודם את המעבד עם צאת מעבדי הRYZEN החדשים (במידה ויש לך לוח אם מסדרת B350 ומעלה, והיצרן שחרר ביוס לכך) ואז כרטיס מסך (אחרי שהמחירים/השמועות יתייצבו)

כרגע אבל אני חושב שנכון יהיה שתמתין קצת. המערכת שלך ניראת לי טובה מספיק לVR כרגע ברמה שתוכל להמתין קצת עד רכישת הרכיבים החדשים שממש מעבר לפינה.

תודה על המידע, אני כן רוצה לשדרג את ה-vr עצמו או לוייו פרו או ל- ולכן כן אצטרך לשדרג את המחשב, שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...