קצת בהלם מ TMS - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת בהלם מ TMS

WiSe-Man

Recommended Posts

ציטוט של Idanbs

TMS - ניסיתם משהו בסגנון instapak? ראיתי שבארה"ב הרבה חברות שמוכרות מחשבים משתמשות בזה בהצלחה.

ציטוט של TheHwGeek

מה עלות של הכרית המתנפחת שמתקשה בסוף כמו שJAYS2CENT משתמש? זה ממש מייקר בכל מישלוחה או שזה לא ממש אפקטיבי?

בסרטון JayzTwoCents אמר

ציטוט

we used instapak for 10 bucks or so off of amazon

למשל זאת שעולה 9.91$ בתמונה לישראל יוצא $17.65 כולל המשלוח.

ואלו שהם Amazon's Choice שהם חבילה של 36 שזה 2.43$ ליחידה כולל משלוח ומס יבוא יוצא $141.61.

DIh9xU2.png

אגב לגבי קירורים של מעבד יש כאלו שמגיעים עם Backplate ואפשר גם להוסיף אפשרות נפרדת בתוספת מחיר לקירורים שמגיעים ללא Backplate כמובן.

yZOHoE0.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Kirill-TMS

את האמת אני מבין את ה בסיס כמישהו שהיה צריך לנסוע כמה פעמים עם המחשב שלו עם 1080ti בפנים אני יודע כמה מפחיד זה יכול להיות. 

אני מעריך ש @Kirill-TMS לוקחים את הזמן לעזור ללקוח ולתת שירות.

אבל! לא נוח ומשתלם יותר לשלוח את המחשב עם פצפצים או משהו בפנים עם פתק גדול שרשום עליו איך להוציא אותם? 

חוסך כסף וזמן של שני הצדדים ולפי הידע שלי חברות בחו"ל עושות את זה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת אני מבין את ה בסיס כמישהו שהיה צריך לנסוע כמה פעמים עם המחשב שלו עם 1080ti בפנים אני יודע כמה מפחיד זה יכול להיות. 

אני מעריך ש @Kirill-TMS לוקחים את הזמן לעזור ללקוח ולתת שירות.

אבל! לא נוח ומשתלם יותר לשלוח את המחשב עם פצפצים או משהו בפנים עם פתק גדול שרשום עליו איך להוציא אותם? 

חוסך כסף וזמן של שני הצדדים ולפי הידע שלי חברות בחו"ל עושות את זה. 

* ככה אנו עובדים כבר מעל 5 שנים

* אנו אומרים ללקוח שכרטיס מסך מגיע בנפרד , אם במקרה זה ספציפי  לא נאמר, מצטער בשם החנות טעות שלנו, ההינו יכולים לאסוף את המחשב חזרה ולשלוח אותו מורכב. 

* לאלה שעדיין מתקשים (אחד ל 30+ ) אנו נותנים פתרון (ללא תשלום)

יש פתרון להכל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Kirill-TMS

* ככה אנו עובדים כבר מעל 5 שנים

* אנו אומרים ללקוח שכרטיס מסך מגיע בנפרד , אם במקרה זה ספציפי  לא נאמר, מצטער בשם החנות טעות שלנו, ההינו יכולים לאסוף את המחשב חזרה ולשלוח אותו מורכב. 

* לאלה שעדיין מתקשים (אחד ל 30+ ) אנו נותנים פתרון (ללא תשלום)

יש פתרון להכל. 

עובדתית זה לא מקרה אחד....

יש לי 2 חברים שקנו מחשבי גיימינג (אחד לפני יומיים והשני לפני שבוע וחצי) עם חומרה לא זולה בכלל ואף אחד מטעמכם לא הזכיר שום דבר על הנושא הזה.

יותר מזה, המחשב הגיע עם כל הקופסאות של החלקים שהחבר הזמין (שזה דבר יפה, מעריך את זה). אבל כשהוא התקשר אליהם לשאול למה המחשב לא מורכב הוסבר לו שאלה קופסאות ריקות והחלקים עצמם מורכבים. מזל שהוא לא זרק כלום, התחיל לשחק וראה שהוא מקבל ביצועים גרועים במשחקים ואז שם לב שהכרטיס מסך בכלל לא נמצא! הוא עדיין היה בקופסא שלו (הקופסא שהייתה אמורה להיות ריקה).

אז אמנם 2/2 זה לא דגימה מספיק גדולה בשביל להסיק מסקנות חותכות אבל זה יותר מידי "צירוף מקרים" כדי שתזרקו את התירוץ של "אופס, כנראה התפקשש לנו" ואנחנו נקנה את זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיריל שאלה, לקוח קיבל מערכת מחשבעם כרטיס מסך בצד והוא הרכיב ותוך כדי נגרם נזק מה קורה במצב כזה?

לגטימי לחלוטין שתגיד שזה על הלקוח אני גם מבין את סיבה, אבל זה בעייתי שמדובר על אנשים שהם חסרי ניסיון.

יצא לי לקנות מכם והשירות שלכם הוא טוב, וזה נכון לא לשלוח קירורים וכרטיסי מסך מורכבים כאשר יש סכנה לנזק במשלוח.

אבל בעולם מצאו לזה פתרון אני מציע לכם תאמצו את אחד הפתרונות הללו, גם אם זה אומר לגבות יותר כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

קיריל שאלה, לקוח קיבל מערכת מחשבעם כרטיס מסך בצד והוא הרכיב ותוך כדי נגרם נזק מה קורה במצב כזה?

לגטימי לחלוטין שתגיד שזה על הלקוח אני גם מבין את סיבה, אבל זה בעייתי שמדובר על אנשים שהם חסרי ניסיון.

יצא לי לקנות מכם והשירות שלכם הוא טוב, וזה נכון לא לשלוח קירורים וכרטיסי מסך מורכבים כאשר יש סכנה לנזק במשלוח.

אבל בעולם מצאו לזה פתרון אני מציע לכם תאמצו את אחד הפתרונות הללו, גם אם זה אומר לגבות יותר כסף.

קרה פעם אחד, פגע בלוח אם

הוחלף לחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

לפחות דף הסבר עם הוראות ביחד עם מחשב היה הגיוני.

כן ולא - כי כל מארז טיפה שונה

בשבוע לקחתי את זה כי פרוייקט, בודק שאף מחשב לא יוצא ללא הודעה מוקדמת ללקוח. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...