הכירו את נבחרת כרטיסי Radeon החדשה לגיימינג - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכירו את נבחרת כרטיסי Radeon החדשה לגיימינג

djelectric

Recommended Posts

בלתי מרשים בהחלט.
מחיר לא נמוך, ביצועים שסהכ משווים למה שיש היום ומגיעים באיחור של שנה פלוס והכל תוך שימוש בתהליך הייצור הכי מתקדם שיש.
לעומת התחרות בקושי יש להם לאן להתקדם מפה.
התחרות, NV, די בקלות יכולה להגדיל קצת מהירות, לתקן קצת מחירים, לזרוק איזה משחק דנדש לחבילה ולהמשיך לדרוס את השוק בלי מעצורים.
חבל אך לחלוטין לא מפתיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח איציק סיפורים

חבל שאין להם כרטיס חלש יותר, באזור ה1000 שקל, אחד שיתחרה נגד ה1660TI הייתי קונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו השם שלך, הכל סיפורים כי גם אז לא היית קונה שום כלום, כי אין כלום. אתה וכל השאר שאינם סגורים על עצמם, אף פעם. או שאתה קונה כרטיס אמצעי חזק ונשאר איתו או שאתה קונה כרטיס מטופ ליין ונשאר איתו שנים, מה הבעיה בדיוק להחליט? אם יש לך הרבה זמן לשחק = צא לעבוד. אם אין לך הרבה זמן לשחק = מה הבעיה? ילד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורח NONAME

בדיוק כמו השם שלך, הכל סיפורים כי גם אז לא היית קונה שום כלום, כי אין כלום. אתה וכל השאר שאינם סגורים על עצמם, אף פעם. או שאתה קונה כרטיס אמצעי חזק ונשאר איתו או שאתה קונה כרטיס מטופ ליין ונשאר איתו שנים, מה הבעיה בדיוק להחליט? אם יש לך הרבה זמן לשחק = צא לעבוד. אם אין לך הרבה זמן לשחק = מה הבעיה? ילד.

איך אני מת על אכולי השנאה והכעס האלה שרע להם בחיים, והם אפילו לא טורחים לפתוח יוזר. רק באים לטפטף רעל בשניים שלוש דיונים

וללכת.

תהיה חזק.. אתה צריך את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח איציק סיפורים

חחחח אבל למה אתה כלכך כעוס? אני אוהב לשחק קצת במחשב ולא מעוניין להשקיע בכרטיס מסך הרבה כסף... בכל מקרה כמו שאמרתי אין להם כרטיס חדש לMID שזה ממש נראה לי החלטה גרוע שלהם, כי מי שמעוניין לקנות כרטיס High יקנה את של כי בסכומים האלו עוד 200~ שקל זה לא באמת משנה כלום... לעומת זאת הMid הם אנשים שרוצים מקסימום ביצועים מינימום מחיר, תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בכללי HDMI 2 מספיק ל עד 60FPS 2. הן פשוט שמות זין עליינו ולא מאמצות את התקן החדש ששוחרר בנובמבר 2017 3. אין הרבה טלויזיות שיצאו ב 2019 עם תמיכה ב 2.1, שזה גם מוזר 4. PCI-E 4 כן צריך כי זה מאפשר לייצר התקני מהירים במיוחד M.2 למי שזקוק למהירויות. למעשה מי שיוצר או עובד בסביבות עבודה הדורשות קצבי כתיבה גבוהים מאוד כן צריך את זה. אתה אולי לא, השוק בכללי כן, תמיד תזכור את זה. זה שאתה שמוק קטן ולא צריך שום דבר לא אומר שאחרים לא צריכים. 5. קידמה קידמה קידמה, בכל מקרה צריך או לא צריך לרוץ קדימה כך או כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורח NONAME

1. בכללי HDMI 2 מספיק ל 4k עד 60FPS 2. הן פשוט שמות זין עליינו ולא מאמצות את התקן החדש ששוחרר בנובמבר 2017 3. אין הרבה טלויזיות שיצאו ב 2019 עם תמיכה ב 2.1, שזה גם מוזר 4. PCI-E 4 כן צריך כי זה מאפשר לייצר התקני אחסון מהירים במיוחד M.2 למי שזקוק למהירויות. למעשה מי שיוצר או עובד בסביבות עבודה הדורשות קצבי כתיבה גבוהים מאוד כן צריך את זה. אתה אולי לא, השוק בכללי כן, תמיד תזכור את זה. זה שאתה שמוק קטן ולא צריך שום דבר לא אומר שאחרים לא צריכים. 5. קידמה קידמה קידמה, בכל מקרה צריך או לא צריך לרוץ קדימה כך או כך.

אין הרבה טלויזיות שיצאו ב 2019 עם תמיכה ב 2.1, 

1. כל מסכי עם 2.1 HDMI
סמסונג עם 2.1 HDMI

2. למשחקים 2.1 מדהים 

3. חשבתי לקנות מחשב חדש , אבל בלי 2.1 אין טעם לזרוק 10,000 ש"ח 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ירון

אני לא מבין למה כל מבחני הביצועים, הכל המודפיקציות הולכות על משחקים. מה לגבי רינדורים? מה כל ההתעקשות על משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורח ירון

אני לא מבין למה כל מבחני הביצועים, הכל המודפיקציות הולכות על משחקים. מה לגבי רינדורים? מה כל ההתעקשות על משחקים

צודק מאוד 

מבחנים סינטטים שלא אומרים כלום.

אין מבחני קונטראס לכרטיס מסך , צבעים ?
טווח צבעים לא מגיע ל- 12BIT בכלל .

ו- 10 BIT חלקי 

כתוב :  adeon series 5700 obviously will support 2 (Dolby Vision HDR10).
איפה 10+   ???
רק לשם הבנה Dolby Vision  זה תקן ב- 12 BIT צבע , אתם מקבלים בקושי 10 BIT , כי אין לכרטיס מסך טווח צבעים זה בתקן 2.0

Encode  - אין כלל פירוט מה בכלל מקבלים ??
Decodes  - אין כלל פירוט מה מקבלים ??
אין שום מבחן ביצועים ברשת 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...