לפטופ נכנס ל"מצב שינה" (המון!) אחרי ניקוי - מגע רופף? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפטופ נכנס ל"מצב שינה" (המון!) אחרי ניקוי - מגע רופף?

amired

Recommended Posts

שלום לכולם,

אחרי השרשור המצורף מהקיץ האחרון שבו עזרתם לי להבין שהמחשב צריך ניקוי,

הניקוי בוצע, אבל מאז הניתוח המסובך הזה - יש תקלה שבה כל X זמן המחשב נכנס למה שנראה כמו מצב שינה על דעת עצמו.

זה נראה חומרתי ולא תוכנתי (כשאני מזיז את המחשב בצורה מסויימת או נוגע במקומות מסויימים על המקלדת, אבל לא קבוע ב- 100%, זה יכול לקרות גם אם לא נגעתי במחשב ולא הייתי לידו) ולכן אני מאמין שבחיבור מחדש השארתי איזשהו מגע רופף.

לי זה נראה כמו מצב שינה - כשזה קורה, המסך נהיה שחור, המקלדת כבית, ואחרי 2-3 שניות המחשב עצמו כבה. לחיצה על מקש הכיבוי מעירה אותו בדיוק למצב שהוא היה בו לפני כן (כולל כל הסשנים פתוחים - חיבורי , צ'אטים, שום דבר לא מאבד חיבור, כאילו לא קרה כלום). אם הייתי באמצע משחק אז כשהלפטופ עולה המשחק ממוזער. האמת זה בלתי נסבל, זה יכול לקרות גם עשרות פעמים ביום, אבל אני סטודנט ולא הייתה לי אפשרות להשבית את המחשב מאז הניקוי בקיץ כדי לבדוק.

אתם מצליחים לנחש מהתיאור הלא כ"כ ברור הזה באיזה מגע מדובר? אם בכ"ז אעז לפרק את המחשב פעם נוספת, למה כדאי לשים לב? גם אם אחליט לקחת בסוף לטכנאי אני רוצה להיות ממוקד פחות או יותר על התקלה.

הלפטופ הוא pavilion dv6 קשיש מ- 2011.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה תוכנתי:

1) התחל > תרשום CMD > לחיצה הפוכה עליו והפעלה כמנהל > תרשום powercfg -h off > אינטר ותסגור.

2) אחרי זה תכנס להתחל > תרשום צריכת חשמל ושינה > הגדרות צריכה נוספות > תסמן מאוזן > שנה הגדרות תוכנית > שחזר הגדרות ברירת מחדל עבור תוכנית זו  > שמור שינויים.

3) תחזור לאפשרויות צריכת חשמל > בחר מה עושים לחצני ההפעלה > תוכל להעלות תמונה מה קורה שם?

4) תחזור לאפשרויות צריכת חשמל > בחר מה קורה בעת סגירת המכסה > תוכל להעלות תמונה מה קורה שם?

5) תסגור הכל > לחיצה הפוכה בשולחן העבודה > התאם אישית > מסך נעילה > תגלול מטה יש הגדרות של שומר מסך > תוריד את הווי "בעת חידוש הפעולה, הצג את מסך הכניסה" > אישור > סגור הכל ותבצע הפעלה מחדש

תעדכן אם משהו הסתדר

אם זה חומרתי:
הייתי בודק את מחבר המקלדת ללוח אם, לרוב לחצן ההפעלה בעל כבל נפרד. יכול להיות שהוא קצת רופף או לא במקום וגורם לכיבוי כמעין לחיצה או שהלחצן הפעלה עצמו נדפק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

אם זה תוכנתי:

1) התחל > תרשום CMD > לחיצה הפוכה עליו והפעלה כמנהל > תרשום powercfg -h off > אינטר ותסגור.

2) אחרי זה תכנס להתחל > תרשום צריכת חשמל ושינה > הגדרות צריכה נוספות > תסמן מאוזן > שנה הגדרות תוכנית > שחזר הגדרות ברירת מחדל עבור תוכנית זו  > שמור שינויים.

3) תחזור לאפשרויות צריכת חשמל > בחר מה עושים לחצני ההפעלה > תוכל להעלות תמונה מה קורה שם?

4) תחזור לאפשרויות צריכת חשמל > בחר מה קורה בעת סגירת המכסה > תוכל להעלות תמונה מה קורה שם?

5) תסגור הכל > לחיצה הפוכה בשולחן העבודה > התאם אישית > מסך נעילה > תגלול מטה יש הגדרות של שומר מסך > תוריד את הווי "בעת חידוש הפעולה, הצג את מסך הכניסה" > אישור > סגור הכל ותבצע הפעלה מחדש

תעדכן אם משהו הסתדר

אם זה חומרתי:
הייתי בודק את מחבר המקלדת ללוח אם, לרוב לחצן ההפעלה בעל כבל נפרד. יכול להיות שהוא קצת רופף או לא במקום וגורם לכיבוי כמעין לחיצה או שהלחצן הפעלה עצמו נדפק

תודה! ככה:

1. בוצע

2. לא בוצעו שינויים - זה כבר היה על ערכי ברירת מחדל

3. http://www.siz.co.il/my.php?i=gonfo43djegu.jpg

4. http://www.siz.co.il/my.php?i=imwjefwzn2md.jpg

5. זה כבר היה בלי V אז לא עשיתי שינוי ולא עשיתי הפעלה מחדש

ככה שהשינוי היחיד היה רק בסעיף 1 (לא יודע אם הוא שינה משהו, אין חיווי בעת ביצוע הפעולה בCMD, רק פתיחת שורה חדשה) ולצערי זה לא עזר :(

ציטוט של Ivan

זה בכלל שינה ?

ואיזו שינה ? "שינה" או "מצב שינה" ???

הפקודה

powercfg /SYSTEMSLEEPDIAGNOSTICS

תיצור לך קובץ של הכניסות שהיו למצבי השינה.

תודה!

המחשב שוב עשה לי את הקטע הזה ממש עכשיו בשעה 17:00. ישר כשהעליתי אותו  ב17:01 הרצתי את הפקודה הזו ונוצר קובץ HTML

מצרף תמונה מהקובץ. לא נראה שהוא זיהה מצבי שינה בכלל היום (10/06) - על מה זה יכול להעיד?

http://www.siz.co.il/my.php?i=m2domi5mdnl5.jpg

תודה רבה לשניכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...