ווינדוס 10 לא עולה אחרי עדכון Bios - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ווינדוס 10 לא עולה אחרי עדכון Bios

יובל ספיר

Recommended Posts

היי חברים,

קיבלתי מחשב חדש וביצעתי עדכון ביוס דרך האפליקציה @BIOS שהגיעה באפליקציות של הלוח אם שלי ( gygabyte A320-S2H V2) מגרסת ביוס F2 לF32.

העדכון בוצע בהצלחה והווינדוס עלה והכל היה בסדר.

אחרי ריסטרט נוסף במהלך היום קיבלתי הודעת eror שיש קבצים פגומים או משהו כזה והווינדוס יתקן אותם...ומאז לא קרה כלום..ביצעתי מאז כמה ריסטרטים - כל פעם זה מגיע למסך העליה של הווינדוס 10..יש 

את העיגול נקודות המסתובב הזה שמראה שהווינדוס טוען..וזהו הוא ממשיך להסתובב לעד ולא קורה כלום.

הביוס עולה כרגיל כשאני מנסה להיכנס אליו...וגם הכנסתי קובץ גיבוי על המחשב של הביוס הקודם לפני העדכון...יש דרך להגיע אליו או פתרון אחר שאתם מכירים?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר בין הצריבת לזה שהווינדוס לא עלה, כלומר לא קשר ישיר, כנראה שהבעיה שלך קשורה לכך שלאחר העדכון של ה ההגדרת SATA שונתה ל IDE כשבפועל היא צריכה להיות על ACHI וכן גרסת ביוס ישנה יכולה לגרום לבעיה הזאת אבל ממש לא היה צורך בפירמוט של המחשב!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

המממ

תוודא שהגדרות ה - boot בביוס נכונות לכונן.

נראה לי שתצתרך להתקין חלונות מחדש,

או לפחות לנסות לתקן את החלונות עם דיסק 

התקנה.

אני לא מתכוון להעליב אבל אין לך הבנת תכנית גבוהה במיוחד, להמליץ לבן-אדם התקנה מחדש של זאת אופציה אחרונה. זאת לא המלצה לפתרון של הבעיה זה פשוט להגיד אין לי מושג תפרמט את המחשב ויהיה בסדר, הבעיה שאתה אומר את זה מתוך מקום של בטחון בלי להבין על מה אתה מדבר. נדירים המקרים בהם יש צורך בהתקנה מחדש של ואם להגיד את האמת גם לא קיימים בכלל, הכל אפשר לתקן אבל הכוונה שלי הם למקרים בהם יש צורך בהבנה תכנית מאוד גבוהה כדי לגרום למערכת לעבוד שוב.

לעולם אל תמליץ לבן אדם על התקנה מחדש של זה לא פתרון לשום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...