דיווח: NVIDIA תחשוף דגמי GeForce RTX משודרגים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיווח: NVIDIA תחשוף דגמי GeForce RTX משודרגים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

כרטיסי מסך חדשים יורידו את המחיר של הישנים וזה לא כזה פשוט לפעמים כמה שקלים זה הבדל בין רווח להפסד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הימור\הערכה שלי- לא תהייה הורדת מחירים רשמית.
הכרטיסים עם תוספת "סופר" יתומחרו כמו מי שהם מחליפים ויתנו תוספת ביצועים קלילה (שאפשר להשיג בכל-OC בסיסי).
הכרטיסים הנוכחיים פשוט לא ייוצרו יותר.
מעשית בתקופת התפר תהייה ירידה במחיר של הנוכחיים למספרים שרשומים בכתבה בשל ירידת הכדאיות שלהם אבל תוך חודשים ספורים הם יעלמו והמחיר הגבוהה ישאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.guru3d.com/news-story/nvidia-next-gen-ampere-gpus-to-arrive-in-2020-based-on-samsung-7nm-euv-process.html

אה.. כן. רק הריפרש הזה שהם עכשיו כנראה יוציאו, גם סוג של בדיחה. זה בדיחה מצד אחד על חשבון אלו שכבר קנו - במידה והמחירים

ירדו, וזה בדיחה על חשבון כל מי שהאמין בבלוף של . הנה שתי בדיחות חדשות שכבר מראש אמרתי לפני חודשים על גבי חודשים..

2020-2021 אלו השנים המעניינות. מי שיש לו ניסיון, לא רוכש לא ולא וממתין לגל הבא ב 7nm.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסקרן אותי לדעת בני כמה האנשים כאן כגון NAPOLEON45, האם אתה בן 45? אם כן, החיים לא לימדו אותך שום דבר בכלכלה ואיך דברים עובדים? אני מ 1991 שומע "המחירים הולכים לרדת" בהכל. נחש מה? 2019 = לא היה יקר יותר מעולם בכל תחום, עשה טובה. "שיורידו מחירים" למה מה, מחר אתה תעמוד בתור לקנות כי הכרטיס הוזל ב 150 שקלים? זה מה שהורג אותך? כל חברות הסלולאר השווה מחירים 700-800-900-1000-1500 יורו!!! למכשירים, אי אפשר לקנות דירה ורכבים עולים לקורולה מסריחה 135K, אתה אמיתי? חי בסרט... בחיי חי בסרט, צא ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כן למינהם כאן. מי שרציני קונה פשוט מדי כמה דורות את הכרטיס הטוב ביותר נכון אז 780TI, לאחר מכן קונה 1080TI ונשארים עם זה שנים! בתנאי, שהמעבד גם כן בכיר ואני יכול להעיד על עצמי עם 4790K במשך כמה שנים, היה לי את ה 780TI לאחר מכן 1080TI ואני משחק על מסך 2K. מי שרוצה, יכול תמיד להשאר עם 1080P מה שיוביל למגבלת מעבד קצת אבל במסכי 2K אני כבר במשך שנים! משחק על ההגדרות הטובות ביותר והכל מעולה. כל אלו שכל יום מגיבים מחדש על כרטיסים, הוזלה של 100 שקל לפה ולשם... פשוט מכורים, זקוקים לטיפול כלשהו. קונים כרטיס מעולה פעם בכמה שנים וסוגרים את העסק, שום דבר לא הולך להיות זול יותר, צאו מהסרט שאתם חיים בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורח NONAME

גם כן גיימרים למינהם כאן. צאו מהסרט שאתם חיים בו.

ציטוט של אורח NONAME

החיים לא לימדו אותך שום דבר בכלכלה ואיך דברים עובדים?

תן לנו לחיות בסרט. תישאר אורח-אנונימי בבקשה ואל תחפור לנו מה לרכוש ו\או איך החיים עובדים.

סע ברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...