כרטיס מסך מרעיש rtx2080ti - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך מרעיש rtx2080ti

dizzy88

Recommended Posts

שחקנים תחרותיים משתדלים לfps כמה שיותר גבוהה בcs:go כי זה מקטין lag של העכבר , ברגע שאתה מעל טווח הרענון של המסך בעקרון הגעת לנחלה כי המסך מרענן את המקסימום שהוא יכול, תגביל fps ל200 ותגיד אם אתה מרגיש הבדל, להערכתי לא תרגיש הבדל והכרטיס יתאמץ פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבר הבנתי מראש את הבעיה. ב CS הפריימים שלך עפים למעלה לאיזור ה 500-600 והכרטיס מתנהג בהתאם.

בדיקה סופית ( שתוכיח ) שהכול תקין - או שתריץ משחק גרפי לעשר דקות רבע שעה ותיקח נתונים של טמ' וכו',

או שתריץ TimeSpy שזו בדיקה סינתטית אמינה שמאמצץ את הכרטיס מסך יותר מגיימינג.

אני צופה שהכול תקין, והמקפצה של הפריימים לשמיים לאיזור ה 500 זה מה שספציפית עושה לך במשחק הזה את הסלד

הגבוה, וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

כבר הבנתי מראש את הבעיה. ב CS הפריימים שלך עפים למעלה לאיזור ה 500-600 והכרטיס מתנהג בהתאם.

בדיקה סופית ( שתוכיח ) שהכול תקין - או שתריץ משחק גרפי לעשר דקות רבע שעה ותיקח נתונים של טמ' וכו',

או שתריץ TimeSpy שזו בדיקה סינתטית אמינה שמאמצץ את הכרטיס מסך יותר מגיימינג.

אני צופה שהכול תקין, והמקפצה של הפריימים לשמיים לאיזור ה 500 זה מה שספציפית עושה לך במשחק הזה את הסלד

הגבוה, וכו'.

הבעיה ששיחקתי ככה חצי שנה והכל היה בסדר :(

"בדיקה סופית ( שתוכיח ) שהכול תקין - או שתריץ משחק גרפי לעשר דקות רבע שעה ותיקח נתונים של טמ' וכו',"

עשיתי את זה, הפעלתי משחק אחר והכל היה בסדר הטמפרטורה היית תקינה.

"ו שתריץ TimeSpy שזו בדיקה סינתטית אמינה שמאמצץ את הכרטיס מסך יותר מגיימינג" מה זה, איך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dizzy88

napoleon45, תודה רבה אחי.

עשיתי בדיקת מאמץ בשתי תוכנות 3DMark ו-FURMARK במשך 33 דקות, הטמפרטורה הייתה יציבה ועמדה על 81 מעלות.

אני מצרף תמונות, תוכלו להגיד לי אם זה בסדר?

הטמפ' בסדר גמור בהתחשב שמדובר בכרטיס באוברקלוק של 1770MHZ מול סטוק של 1545MHZ.

הכרטיס שלך מגיע עם לא קטן מהיצרן.

יכול להיות שיש שינויים בדרייבר האחרון של NV, אולי בעדכון הבא של דרייבר הכרטיס פחות יתחמם.

בכל מקרה, ממליץ לך להתייעץ עם חבר הפורום "סינדרום" הוא מומחה לדרייברים של NV.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את הכרטיס הזה... הוא כרטיס מאוד חם וגם בביקורות לא עדיף בהרבה על דגם רפרנס של ... כשהיה אצלי ( בחורף ) היה בזמן משחק עולה לכיוון 80 מעלות גם עם מאווררים על 100%, לפתוח או לסגור את המארז לא שינה כלום. זה הכרטיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבדיקת המאמץ - הכרטיס תקין. זה כנראה מה שהגיוני - הפריימים שנוסקים לכמה מאות, מחממים אותו וגוררים את המאווררים ל RPM

כזה. בהתחלה נשמע לי היה לא תקין, אבל 80 מעלות לבדיקת מאמץ כזו בקיץ לכרטיס כמו 2080Ti נראה לי שזה סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...