כרטיס מסך מרעיש rtx2080ti - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך מרעיש rtx2080ti

dizzy88

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של zumara

לא לשכוח שהקיץ הגיע  ואיתו עוד 10מעלות לפחות. אצלי בחורף הכרטיס לא עובר את ה-62 מעלות במאמץ בקיץ 70+.

כמובן, חשבתי על זה, במיוחד למישהו שגר באילת. 

אני יושב בחדר ממוזג, לא יודע אם זה עוזר.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שרצים לביוסים וכו'- מה הכוונה למרעיש? פשוט רעש של מאורר במהירות גבוהה או שמאורר שפוגע במשהו?
כי שים לב שיש המון ניילונים מודבקים על הפלסטיקה [שבקושי רואים אותם]  של הכרטיס ואם לא הורדת את כולם אז יש מצב אחד מהם היתקלף ופוגע במאורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

לפני שרצים לביוסים וכו'- מה הכוונה למרעיש? פשוט רעש של מאורר במהירות גבוהה או שמאורר שפוגע במשהו?
כי שים לב שיש המון ניילונים מודבקים על הפלסטיקה [שבקושי רואים אותם]  של הכרטיס ואם לא הורדת את כולם אז יש מצב אחד מהם היתקלף ופוגע במאורר.

המאווררים מתחילים להסתובב ממש מהר ושומעים את זה, זה קורה כאשר הכרטיס מתאמץ.

אני משחק במשחק cs:go על הגדרות מקסימום, וזה אף פעם לא היה ככה (המשחק לא דורש הרבה) הכרטיס מגיע ל-83 מעלות ו-93% ניצול (זה המון לדעתי למשחק כזה) זה היה קורה כאשר הייתי משחק במשחקים כבדים כמו Battlefield™ V.

בדקתי בתוכנה של הכרטיס מסך, הביוס מעודכן ואין עדכונים קיימים. בנוסף בדקתי את הגרסה של הביוס בלוח אם, גם הכל תקין ומעודכן. ביצעתי את כל העדכונים האפשריים כולל .

אולי באמת בגלל החום הכבד זה עובד ככה.

אני אראה אם זה לא משתפר עד שבוע הבא, אפנה לחנות בה רכשתי את המחשב..

תודה רבה לכולם, אעדכן אותכם מה קורה אם זה.

Screenshot_2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המון בשביל משחק כזה. מה קורה שאתה נועל vsync ? תבדוק.

מה לגבי משחקים גרפיים* מודרניים. יש לך אפשרות לקחת ניטור במשחק כבד וגרפי כמו Andromeda \ Metro \ Witcher 3 ?

תבדוק בבקשה רק במצב ש vsync נעול. תוודא בדרייבר של שאתה משתמש בברירת המחדל מבחינת power usage,

זה אמור להיות על optimal או על adaptive ולא על high performance.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

זה המון בשביל משחק כזה. מה קורה שאתה נועל vsync ? תבדוק.

מה לגבי משחקים גרפיים* מודרניים. יש לך אפשרות לקחת ניטור במשחק כבד וגרפי כמו Andromeda \ Metro \ Witcher 3 ?

תבדוק בבקשה רק במצב ש vsync נעול. תוודא בדרייבר של NVIDIA שאתה משתמש בברירת המחדל מבחינת power usage,

זה אמור להיות על optimal או על adaptive ולא על high performance.

אני לא מוצא איפה זה vsync יש לי gsync זה לא אותו הדבר?

אני אבדוק עם המשחק מטרו.

איך אני מגיע לזה power usage, אני לא מוצא את זה?

עריכה:

דיברתי עכשיו עם החנות מחשבים ממנה רכשתי את המחשב. אמרו לי לבצע מחיקה של הדרייברים ולהתקין דרייבר גרסה אחת אחורה. במידה וזה לא יעזור, ביקשו ממני לעדכן אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוררים ב4000 סל"ד כן מסבירים את הרעש, לפי הביקורת של טומפס הכרטיס בקושי היה עובר את ה2000 סל"ד  וכ73 מעלות בעת מאמץ במישחק כבד בהרבה.
https://www.tomshardware.com/reviews/gigabyte-aorus-geforce-rtx-2080-ti-xtreme-11g,5953-5.html

אז או שהמארז שלך חנוק לגמרי או שיש בעיה עם המגע של גוף הקירור עם הליבה וכאן מממשים אחריות.
אז תעשה בדיקה האם במארז פתוח עדיין המאורר מטפס ל4000 סל"ד עם טמפ' דומות או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם החנות,

אמרו לי שזה מצב תקין של הכרטיס הזה, המשחק csgo עבר לאחרונה עדכונים רבים וזה משחק לא יציב והוא עובר כל הזמן שיפורים.

אמרו לי ההפך, בהגדרות חשמל לעשות על high performance ולא על balanced.

אמרו לי שהכרטיסי מסך עם הזמן נפתחים ומתחילים לעבוד על ביצועים גבוההים (כמו ברכב חדש) וטמפרטורה עד 90 מעלות נחשבת לטמפרטורה תקינה. 

ה-VSYNC במשחק מכובה, בדקתי זאת.

כרגע התבקשתי לבדוק את המחשב עם משחק ישן שלא עובר עדכונים כמו CSGO ולעדכן אותם. אמרו לי שאני יכול לשלוח את המסך לבדיקה, במידה ואני רוצה.

בקיצור אני לא יודע מה לעשות ואם זה תקין או לא :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש ביקורות ותיראה אם הם מגיעים לסל"ד כזה במישחקים ואז תוכל להבין אם יש לך בעיה בכרטיס, בינתיים לפי הביקורת שהבאתי למעלה גם בעומס של FurMark המאוררים לא עברו את ה2500 סל"ד אז תיבדוק בבקשה עם מארז פתוח האם זה עדיין מגיע לסל"ד זהה, אם לא אז יש לך בעיה באורור המארז ואתה יכול להביא תיאור/דגם/כונפיגורציה של סידור המאוררים במארז ונוכל לייעץ לך על סידור אופטימאלי.

במידה וגם במארז פתוח זה הסל"ד והטמפ' אז תימסור לחנות שזה לא ניראה תקין בהתבסס על ביקורות של הכרטיס מהעולם ששם גם בשיא העומס המאוררים לא מגיעים ל3000 סל"ד ואצלך זה רותח ל85 מעלות ב4000 סל"ד.

מחכים לעדכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג מי החנות, אבל ביקורות אינטרנטיות מראות שהכרטיס עומד על איזור ה 70 מעלות במשחקים מודרניים.

על 75-76 מעלות בסטרס מלא בבדיקות מאמץ. וזה הגיוני, הכרטיס צורך חשמל, הוא לא מהכרטיסים היעילים, אבל יש לו קירור

מסיבי. דגם ה FE של 2080Ti מגיע ל 75-76 מעלות בגיימינג מודרני.

83 מעלות ו 4000 סלד למשחק מיושן מאוד נשמע לי שמשהו עובד לא תקין. תסמן בבקשה vsync, אני רוצה לראות אם יש השפעה

על הטמ' כאשר הפריימים נעולים לקצב רענון של המסך. לעיתים ( היה לי את זה בעבר הרחוק ), שמשחק נותן 500 פריימים נניח,

הכרטיס מתחרפן. תבדוק זה מאוד פשוט, בתפריט של המשחק פשוט תשים vsync ותראה אם יש שינוי.

לגבי ה high performance זה הסבר ממש לא רלוונטי. תשים על adaptive\optimal, הכרטיס אמור לעבוד יופי ולזהות מתי הוא

צריך לתת כוח ומתי לא. אנחנו לא בשנות ה 90, אתה לא צריך קלוקים גבוהים שאתה בדפדפן וכו', ההסבר של החנות חובבני.

כנ"ל הגדרות חשמל של המערכת הפעלה, אין סיבה בעולם לא לשים על balanced. מערכת ההפעלה יודעת יופי גם

את העבודה.. בשביל מה לשים כל הזמן ביצועים ? אתה אמור לקבל ביצועים שאתה צריך אותם.

תעדכן, בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה טמפרטורת החדר?

תבדוק את הטמפ' בקדמת המארז?

יעצתי לך בהתחלה לנסות עם מארז פתוח.

הסל"ד בהחלט מתאים לטמפ' אין פה משהו לא תקין. השאלה אם זה אופייני לכרטיס שלך, בדר"כ מבחנים בטמפ' חדר של 25 מעלות.

טמפ' מקסימלית לפי יצרן 89 מעלות, ז"א שברגע שתגיע לטמפ' זו תתבצע האטה. טמפ' היעד של הכרטיס שלך מוגדרת על 84 מעלות שזה סביר, אתה יכול לשנות אותה נגיד ל88 מעלות ולשנות את הפרופיל שיעבוד בסל"ד נמוך יותר גם עבור טמפ' המטרה, אולי ככה תגיע לטמפ' שתגרום להאטה. בקיצור המשחק הוא רעש/טמפ'/ביצועים. חשוב להדגיש שעבור הטמפ' שאצלך הכל עובד תקין כי הכרטיס בכל מחיר לא רוצה להגיע ל84 מעלות, ז"א סל"ד מקסימלי, השאלה היא האם זה אופייני לכרטיס, לפי מה שאמרו בביקורות זה לא אופייני לכן חשוב שתגיד מה הטמפ' בחדר, תנסה עם מארז פתוח, תראה גם מה הפרופיל , תלחץ על קסטום בסל"ד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכולם!

מה אני יכול להגיד, אז ככה:

1. ניסיתי להפעיל שני משחקים עם דלת פתוחה ו-NSYNC לא מסומן (CSGO ו- KILLING FLOOR 2) כולם על הגדרות מקסימום. במשחק קילינג פלור 2 לא עבר את ה-70 מעלות ו-39% ניצול של הכרטיס.

לאומת זאת במשחק CSGO שוב הטמפרטורה טיפסה ל-80/83 מעלות ו-87%/90% ניצול של הכרטיס, כל זאת עם דלת פתוחה ופתח עליון של המארז גם היה פתוח. החזרתי כמובן את ההגדרות של הניצול חשמל ל-Balanced.

2. ניסיתי את אותם המשחקים עם דלת פתוחה רק עם NSYNC מסומן, הכרטיס עבד על טמפרטור יציבה של 66/70 מעלות ו-39% ניצול של הכרטיס שזה יפה. רק הבעיה שה-FPS שלי במשחק יורד ל-165 לפי ה-HZ שהמסך שלי מספק, אני לא יודע אם זה טוב או רע וכיצד זה משפיע על רמת המשחק, כי לפני זה הייתי משחק על FPS 500 ועכשיו על FPS 165.

לפני זה כאשר ה-NSYNC היה לא מסומן, הכרטיס מסך אף פעם לא עמד על ביצועים כאלו 4000 סל"ד וטמפרטורה של 83 מעלות וניצול של 93% מהביצועים. אולי באמת הקיץ באילת משפיע כל כך על המחשב. לגבי הטמפרטורה בחדר, היא עומד על 25/26 מעלות. 

דבר נוסף ששמתי אליו לב, זה כאשר ה-NSYNC מסומן וה-Display mode במשחק מסומן על Fullscreen Windowed ה-Fps קופץ שוב ל-500fps והכרטיס מסך מתחיל להרעיש נורא (לא משנה אם סימנתי NSYNC או לא ואם המארז פתוח או סגור), רק כאשר אני משנה את ההגדרות ל-Fullscreen ו-Nsync מסומן, אז הכרטיס עובד יציב, וזה קצת מוזר לדעתי.

זה לא נוח לי לעבוד על Fullscreen כי ברגע שאני מקפל את המשחק, כל המשחק מתקפל וזה לא נוח לי ואני רגיל לעבוד על ב- Fullscreen Windowed. 

3. כמובן שניסיתי גם עם דלת סגורה ועם NSYSNC מסומן, הטמפרטורה לא עברה את ה-70 מעלות ו-40% ניצול של הכרטיס מסך ושוב זה בתאני שבהגדרות של המשחק ה-Display mode  מסומן על Fullscreen Windowed.

דבר נוסף במשחק CSGO בהגדרות NSYNC יש לי כמה אפשרויות סימון, ואני לא יודע במה לבחור:

Double Buffered ו-Triple Buffered? 

none77

זה כן אופייני לכרטיס מסך שלי (זה מה שאמרו לי בחנות) ברגע שהטמפרטורה מגיעה ל-84 מעלות, הגוף מתחיל לעבוד על ביצועים גבוהים כדי לקרר אותו ולהוריד את המעלות במהירות, וזאת פעולה תקינה של הגוף והמסך, זה רק מראה שהכרטיס עובד כמו שצריך.

טמפרטורת החדר היא 25/26 מעלות עם מיזוג בחדר.

אני לא יודע מה לעשות, מבולבל קצת, לא יודע אם כדי לשלוח את הכרטיס לבדיק כי בכל זאת זה לא דבר בריא. 

פשוט לפני זה הייתי עובד עם מחשב IMAC קרוב ל-10 שנים ולא היה לי מחשב , קצת מסובך ואני מנסה להבין את המערכת.

תודה רבה לכולם, מחכה לתגובתכם.

עריכה:

דרך אגב, שמתי לב שזה התחיל לאחר העדכון האחרון שהיה במשחק CSGO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...