מחפש מפרט למחשב לגרפיקה שרטוט מידול, ללא ציוד הקפי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מפרט למחשב לגרפיקה שרטוט מידול, ללא ציוד הקפי

danezeq

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? - אין לי מושג מה המחירים היום, כמה זה מצריך לדעתכם? האם 5000 ש"ח יספיקו? אם מומלץ להשקיע יותר, אשקיע יותר אם לדעתכם זה כדאי.

2. שימוש: תוכנות adobe suite, ותוכנות autodesk (כמו autocad ו revit)  צריכות לפעול במקביל על מסכים שונים, עם קבצים גדולים. חשוב מאוד שהכל ירוץ מהר מהר מהר.

3. ללא ציוד הקפי. ללא מסך.

4. מניח שצריך כונן אחד למערכת וכונן נוסף לנתונים שצריך להיות יותר מTB אחד. האם כדאי לקנות כזה היום או להמתין ולשים HDD בינתיים?

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? - חשוב

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא

7. ללא תוכנות ללא מערכת הפעלה

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין העדפה.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? אין לחץ יש סבלנות בהקשר זה האם כדאי להזמין חלק מהחלקים מחו"ל כדי להוריד עלויות? אני רואה לדוגמא שכונני זולים הרבה יותר באתרי שיווק שותפים.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? - אפשר לחבר 2 מסכים.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לדעתי כן, אשמח לעצות אם צריך.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: הדגש שלי הוא על מהירות, חשוב שלא יהיו צווארי בקבוק, הכל צריך לטוס במחשב הזה. אם אפשר מארז קטן מצויין. אם זה מייקר, זה לא דחוף. עדיפות לקורא כרטיסים פנימי איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

תמתין לבנצ'ים של מעבדי רייזן החדשים.

אז נראה לאן פני המפרטים - אינטל או AMD.

בכל מקרה, רוצה מהר מהר מהר ?

תכפיל את התקציב ! 

כי אפילו ל"בסדר" הנוכחי לא משהו. 

אשמח לקבל הסבר, מה זה "בנצ'ים" של מעבדים? מה זה רייזן?

תודה 🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...