פונטים ואייקונים משתנים בגודלם כאשר המחשב מתרסט. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פונטים ואייקונים משתנים בגודלם כאשר המחשב מתרסט.

ha

Recommended Posts

אני עם WIN7 64 ביט ולאחרונה הופיעה תופעה מאוד מרגיזה. המחשב מתרסט מעצמו ועולה מחדש עם פונטים ואייקונים זעירים, כל תוכנה אותה אני מפעיל עולה עם חלון קטן יותר וכל מה שבתוכה קטן גם הוא. הרזולוציה בה אני עובד היא 3840*2160 ואם אני משנה ידנית ל 2560*1440 הגודל שלהם חוזר להיות נורמלי. לא מצאתי כל כל דרך לשנות את הגודל שלהם ולהשאר עם הרזולוציה הגבוה למעט הפעלת restore point האחרון.

מישהו מכיר דרך לשנות את גודל האיקונים/פונטים? אני יודע שאני צריך לפתור את הבעייה מהיסוד אבל לפחות עכשיו שאוכל להמשיך לעבוד (הפעלת restore point מחזירה את כל מה ששיניתי אחורה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב מאוד גדול שהוינדוס אפדייט קצת "נדפק" וכל הפעלה מחדש בעצם מתקין לך את הדרייבר של הכרטיס מסך וכתוצאה מזה הרזולוצייה מתאפסת לטבעית של המסך וכתוצאה מזה האייקונים והפונטים משתנים.
תנסה להתקין מחדש דרייבר לכרטיס מסך מהאתר של היצרן (amd \ \ intel) + לבטל את העדכונים האוטומטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היא scaling נכון של ממשק גראפי איפה שצריך והצגת תוכן ראסטר אחד לאחד.

https://www.google.com/search?q=hidpi

Windows 10 תומכת בזה בצורה סבירה מינוס (יחסית לmacOS), אז אתה מבין איך זה עם 7.

ציטוט של ha

נוח לי יותר עם הממשק הפשוט (ונטול ההסחות דעת)

אז תעבוד עם i3. 🤔

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינמכתי היום את הדריוור של כרטיס המסך לוורסיה המקורית שלו (שהורדתי לפני כחודש+) והבעייה נפתרה למרבה השמחה. ניטרלתי את עידכוני הווינדוס ואוודא כי הבעייה לא חוזרת.

ציטוט של multicore

הכוונה היא scaling נכון של ממשק גראפי איפה שצריך והצגת תוכן ראסטר אחד לאחד.

https://www.google.com/search?q=hidpi

Windows 10 תומכת בזה בצורה סבירה מינוס (יחסית לmacOS), אז אתה מבין איך זה עם 7.

אז תעבוד עם i3. 🤔

אני יודע כי אני מיושן (ווינדוס 7 אחרי הכל...) אבל הכלי הזה נראה לי פרימטיבי...

מושג לא וינודאי, לא הכרתי אותו. ממה שהבנתי מדובר על שינוי הסקאלינג שכבר קיים בווינדוס 7 אך בקפיצות גסות. בכל מקרה זה לא משנה, הסביבה עבדה לי מצויין (מבחינת גודל הפונט/אייקונים) עד התקלה הזו ואחרי השינמוך הכל חזר להיות נוח. אני לא חייב יותר מזה, אני מניח כי יכולות HiDPI יהיו נחמדות אך לא רואה את עצמי משתמש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...