עידן חדש באחסון: Corsair מציגה כונן SSD תומך PCI-Express 4.0 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עידן חדש באחסון: Corsair מציגה כונן SSD תומך PCI-Express 4.0

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אגב מצער ש- מוכרת מעבדים לשוק הנמוך (Athlon 200GE/220Ge/240GE) תחת השמות הישנים. עדיף היה לקרוא להם 1 או משהו. (הם גם לא תומכים ב-PCIE 4 הנ"ל אלא רק ב-3). המחיר שלהם גם לא הכי תחרותי - ניתן למצוא 3 באיביי ב-490 ש"ח, שזה 200 ש"ח בלבד יותר ממחיר האת'לון האלה בארץ, ועם ביצועים כפולים לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין, Samsung PM981 256GB עם תוצאה של 15114 נקודות במבחני PASSMARK, עולה 45-50 דולר, לעומת Corsair Force MP510 240GB שבא עם תוצאת 12813, ועולה מאה דולר... אין כמו סאמסונג, בביצועים ו*במחיר*.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש טעות בכתבה כונני PCIe 4.0 כבר יש בשוק ונמכרים בשם 970 EVO Plus זה בעזרת עדכון קושחה של ידי שיצא Samsung's top enterprise drives are getting an update to support PCIe 4.0. This means that the Phoenix controller that is at the heart of their retail, https://www.anandtech.com/show/13761/the--970-evo-plus--review

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 1stcowgirl

מי זוכר שאך היום הכריזו על PCI-E 5.0

טוב שאת מזכירה... מעניין כמה מכפלות זה יהיה מעל ה-3.0 הקיים. לפחות מחירי הדיסקים האלה יורדים, שלא כמו מחירי כרטיסי המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yw1971

טוב שאת מזכירה... מעניין כמה מכפלות זה יהיה מעל ה-3.0 הקיים. לפחות מחירי הדיסקים האלה יורדים, שלא כמו מחירי כרטיסי המסך

לא רלוונטי  גם בעוד שנתיים , 

שיצאו אולי לוחות אם מתאימים 

אני לא ראיתי מילה גם בתיאורייה  מה אני יקבל מכרטיס מסך PCI-E 4.0

מאשר 3.0  כיום ?

כרטיסי מסך   עם PCI-E 4.0 לא מגיעים עם 2.1 

לא עיבוד 12BIT 

כלומר טוחנים מים +מים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של חיים ביאליק

לא רלוונטי  גם בעוד שנתיים , 

שיצאו אולי לוחות אם מתאימים 

אני לא ראיתי מילה גם בתיאורייה  מה אני יקבל מכרטיס מסך PCI-E 4.0

מאשר 3.0  כיום ?

כרטיסי מסך   עם PCI-E 4.0 לא מגיעים עם HDMI 2.1 

לא עיבוד 12BIT 

כלומר טוחנים מים +מים 

נראה לי שהגענו לעידן שבו התקן הזה רלוונטי בעיקר לאיכסון... ופחות לגרפיקה (שממילא נעשית על הכרטיס עצמו). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...