השנה של AMD: הכירו את מעבדי הגיימינג החדשים בניצוחו של Ryzen 9 3900X האימתני - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השנה של AMD: הכירו את מעבדי הגיימינג החדשים בניצוחו של Ryzen 9 3900X האימתני

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל הכבוד על ההשקעה בכתבה המהירה על השקה צפוייה 7.7.19 1. לא ברור מה מקבל בפקודות עיבוד חדשות ? 2. לא ברור עם לוחות מוכנים ל- PCIe 4.0 based SSD https://www.guru3d.com/news-story/gigabyte-hints-at-a-pcie-4-based--that-can-do-5000-mbs.html 3. לא ברור כמה ערוצי יהיו למעבד 12 ליבות ? 4. מה שכן ברור חסר תוכנות לניצול 12 ליבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כרגע לא סגור ב-100%. אפשר לצפות לסטי הפקודות של סדרת 2000 כרפרנס. 2. מוכנים. לוחות האם מגיעים עם ממשקי M.2 PCIE4 לרוב, תלוי בדגמים 3. שני ערוצי כמו שאר המעבדים בתושבת, אין שינוי בכמות הערוצים. 4. לא הייתי אומר שחסרות תוכנות לניצול 12 ליבות, אבל לשוק בהחלט יש עבודה בעניין. הנה דחיפה לעשות זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

1. כרגע לא סגור ב-100%. אפשר לצפות לסטי הפקודות של סדרת 2000 כרפרנס. 2. מוכנים. לוחות האם מגיעים עם ממשקי M.2 PCIE4 לרוב, תלוי בדגמים 3. שני ערוצי זיכרון כמו שאר המעבדים בתושבת, אין שינוי בכמות הערוצים. 4. לא הייתי אומר שחסרות תוכנות לניצול 12 ליבות, אבל לשוק בהחלט יש עבודה בעניין. הנה דחיפה לעשות זאת

12  ליבות עם רק 2 ערוצי ????

שנה שעברה היה 4 ערוצים 

גם רשום 12 ליבות עם 14 נימים .

כאשר 8 ליבות מגיע עם 16 נימים , לא מבין עדיין מה שווה 12 ליבות מול 8 ליבות , איפה אני ירגיש זאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איפה תרגיש...? הרי זה ברור ............. תרגיש בהרגשה. ברור שאתה חכם ותחכה עוד קצת בכדי לדעת מה באמת שווה הדור הזה. כי מה לעשות גם כאן יש הרבה פוליטיקה, ומה שאומרים לפני הבחירוןת הוא לא אותו דבר כמו אחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על הסקירה המהירה. נשמע מעניין, על פניו נראה שהפער אכן נסגר אבל עד שלא יהיו מבחני ביצועים בלתי תלויים לא מטפח ציפיות. זה היה די ברור שלא נקבל יות רליבות באותו מחיר, אבל ה 3900 זאת תוספת מבורכת.

מעניין ש לא מזכירים שהמעבדים שלהם נכון לעכשיו בטוחים יותר משל המתחרים. קיצר המשך מתבקש של סדרת הזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, שאפו לאתר ( = ליאור ) על הבאת החדשות המפורטות על הבוקר.

בקשר למעבדים עצמם, נשמע מבטיח. אם המתנו לא מעט, נמתין עוד טיפה

לבנצ'ים הרלוונתיים עבור כ"א, אם זה גיימינג ואם זה תוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח צחי

אינטל קיבלו נוקאוט הבוקר מקווה שאינטל יותעוררו ומהר , בסופו של דבר זה אינטרס של כולנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור בכתבה מה בדיוק מכוונים שלהם 1. Cache (total) 70MB זה מטורף , איך זה יעבוד וישפיע בעבודה לא ברור לי 2. The 9 3900X will have 12 cores and 14 threads with a 4.6 GHz Boost, 14 נימים ל- 12 נראה כמו טעות ??? 4.6GH זה לכל המעבדים והנימים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...