נתב בזק BE חוסם מכשירים בבית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתב בזק BE חוסם מכשירים בבית

Adun

Recommended Posts

הי,

לא מזמן "התקדמתי" לנתב החדש של , Be, שיש לו לכאורה הגנת סייבר.........

ההגנה לא מעניינת אותי כמו שהנתב עצמו מתיימר להיות חזק, יציב וכו'.

הבעיה היא שהוא חוסם לי תעבורת בבית. למשל, אני מנסה לחבר את המדפסת שלי דרך WIFI. בנתב הישן זה עבד מעולה. עכשיו, עם הנתב Be, אני מקבל התראה שהנתב החדש הציל אותי ממתקפת DDOS מטורפת, ואיזה מזל שיש לי את הגנת הסייבר של .

התקשרתי לבזק, טוענים שאי אפשר לבטל את ההגנה הזאת, רק באופן זמני. בינתיים, הנתב נותן לי מלא False-Positives. יש דרך להתעלות מעל הטמטום הזה מבלי להחליף נתב? כאמור, נציגי טוענים שזה המצב. אפילו התמיכה הטכנית שלהם אמרו לי "אין לי דרך לעזור לך". פשוט ככה.

אשמח לדעת אם עוד אנשים נתקלו בשטות הזאת והאם יש פתרון לסוגיה, תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס ל

https://www.whatismyip.com/

תרשום את הכתובת הזאת בדפדפן.

Admin

Admin

תראה אם אתה מוצא משהו.

אין לי כזה, עשיתי ככה למישהו וזכור לי שהגעתי לשינוי הגדרות, בסוף הוא לא רצה.

די בטוח שאתה גם משלם תשלום חודשי על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

נכנסתי לאתר.. מלבד פרטי הIP שלי.. מה אני אמור לראות שיעזור לי עם התופעה הזאת?

אמרת  שהצלחת להגיע לזה עם מישהו? אני אשמח לנסות גם ולבטל את השטות הזאת.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדר"כ כדי להכנס להגדרות של נתב מקלידים 10.0.0.138

תנסה ותראה שזה חסום.

תקליד בדפדפן את הכתובת החיצונית שלך ותראה אם ניתן להכנס להגדרות, כשנכנסתי היה גם captcha.

אם לא ניתן לבטל אחרי שנכנסת, תנסה להפוך אותו למודם ולהשתמש בנתב אחר. תבדוק אם אתה לא משלם על זה תשלום חודשי שכולל תמיכת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין יותר מידי בתחום. יכול רק לשתף בדיון הספציפי הזה שהנתב החדש כביכול של שכמעט הפסדתי עליו 19 שקל ( 😆 ) - עוד רגע נזרק לפח מרוב עצבים.

לאחרונה גם אני חיפשתי פתרון לראוטר קבוע. בבזק הציעו לי את החדש, וזרמתי. אמרתי להם שלא מעניין אותי העוצמת WIFI וכו' וכו' וכו',

אבל אם אתם משדרגים אותי בעלות נמוכה - העיקר שיעבוד כמו הקודם. חידשתי מסלול של מאה מגה, קיבלתי את המחיר שלי שאני שומר

עליו כבר זמן מה - והגיע הראוטר החדש.

הנייד שלי, הנייד של אישתי, חלק מאתרי סטטיסטיקות שאני עובד איתם ( עבודה מהבית ) באופן קבוע כבר שנים - לא עלו, התנתקויות,

וכו'. החלפתי כבל רשת ( CAT5 \ CAT6 \ CAT7 ) שקיבלתי מחבר, הכול לא עבד. זה קרה בדיוק שהיה לי פקק מטורף בעבודה של דברים להספיק, ולסיים. התעצבנתי על , שלחו לי עם טכנאי במיוחד יום למחרת את אותו ראוטר מיושן כמו שהיה לי - והכול עבד פיקס. יציב, עובד, בלי שום בלבולי מוח. לא מעניין אותי אפילו ההסבר של במקרה שלי, כי הם היו איתי סך הכול בסדר וכו'. דבר בסיסי ( אתרים שלא עולים, אולי חסומים ) - זה לא יכול היה להיות כבל , כי אתרים אחרים עלו.

לא יודע מה הבעיה עם ה BE הזה, אבל אני לא מתכוון להתקרב אליו גם בחינם. הנתב הישן שלהם פתר לי את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...