בעיה עם חיבור טלוויזיה למחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם חיבור טלוויזיה למחשב

OMRi1712

Recommended Posts

הייתה לי פנסוניק 42'' שהייתה מחוברת למחשב באמצעות כבל והכל עבד כרגיל. 

החלפתי את הטלוויזיה לאחרת של פנסוניק 49'' וזה לא עובד כמו שזה היה, כנראה משהו בהגדרות של כרטיס מסך.

כשאני מעביר למצב בטוח אני כן מצליח לשדר לטלוויזיה.

כרטיס המסך הוא 1060GTX.

מישהו אולי מבין בדברים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OMRi1712

כשאני מעביר למצב בטוח אני כן מצליח לשדר לטלוויזיה

זה העניין.

מה זה מצב בטוח ?

זה ( שלא אמרת מהיא ) ללא הדרייברים.

כלומר, רוב הסיכויים שהדרייבר של כרטיס מסך לא נכון 

או מעודכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה כבל חדש hdmi2 שתומך ב4k

תעדכן דרייבר של כרטיס מסך

תחבר לכניסת 2 בטלויזיה.

מצורף לינק לכבל 

https://ksp.co.il/?select=.216..695..123.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=14400&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת ההפעלה היא 10, והדרייברים הכי חדשים שיש לכרטיס.

כשאני מנתק את החיבור מכרטיס המסך ומחבר את הטלוויזיה ליציאת מהלוח אם זה כן משדר, כמו גם שאני מחבר את הטלוויזיה למחשב , והכל עם אותו כבל שהיה מחובר לפני.

אני די בטוח שזה בעיה של או ההגדרות שלהם, אבל שיחקתי עם בערך כל מה שאני מכיר שם ולא עולה על הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסינריו יכול להיות
או כבל HDMI 1.4 שאינו תומך ב- וכשאתה מתקין את הדרייברים הרזולוצייה נקבעת לפי הגודל הטבעי של המסך שזה וגורם למסך לא לעבוד.
או שבביוס ה IGPU פועל במצב מולטי וכתוצאה מזה הכרטיס מסך המובנה שלך בלוח מוגדר כראשי והכרטיס מסך החיצוני נכנס למצב IDEL ואין תצוגה מלבד במצב בטוח.
או שיש בעיה עם הדרייבר לכרטיס מסך, בשביל לשלול אותה אתה יכול לנסות להוריד ולהתקין גרסה ישנה יותר מהאתר של היצרן.
או שיש בעיה של הגדרות שהמסך המשני שלך לא נכנס לפעולה וצריך להכניס אותו, תלחץ על מקש ההתחל במקלדת ביחד עם המקש P, זה יפתח תפריט לניהול צגים(הרחבה\שיכפול או קביעת איזה מהם יהיה דיפולט)

*כבל HDMI 1.4 תומך עד 30HZ בלי 3D וכמבן 8BIT, סביר הניח שהטלוויזיה שלו לא זבל של דור ראשון והיא +60HZ ו-10\12BIT
וניסיתי את זה כבעל מסך 4K דור ראשון ובין האחרונים
הדבר גם שמחזק לי שהבעיה היא הכבל זה שבמצב בטוח המסך עבד, הרזולוצייה היא נמוכה מהטבעית לרוב 1024X768

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שולל על הסף שהבעיה כאן היא כבל.

בלי בקשר לבעיה של פותח הדיון, וכפי שגם מופיע

בוויקי, גם כבל 1.4  טוב ל - , כל עוד הכבל

מלכתחילה טוב ואיכותי.

שיחליף את הכבל ויקח מממיר yes או hot  ויראה מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול כל הכבלים מסוגלים להריץ תמונה סטטית הבעיה היא כשהרוחב פס מנוצל עד תומו מופיעות תופעות שמתאימות לתיקים באפלה (כאב לי בכיס) XD
וגם אני לא שולל על הסף שהבעיה היא בתקן, אולי הבעיה היא בכלל בכבל פגום שתזוזה ממסך למסך אחר גורמת לבעיה לצוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...