לאיזה חברות מחשבים יש אחריות בינלאומית שתופסת בישראל ? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה חברות מחשבים יש אחריות בינלאומית שתופסת בישראל ?

Dead_pool

Recommended Posts

המחשבים הניידים בישראל הם מיושנים ביחסית לעולם. בעולם יש דור תשיעי ובישראל לא מצאתי בכלל, כרטיסים החדשים של הם עדין דבר נדיר בישראל כאילו אנחנו מדינת עולם שלישי.

עכשיו לעניין אני מעוניין לקנות מחו"ל , עכשיו אני רוצה לדעת לאיזה חברות יש אחריות בינלאומית שאכן שתופסת בישראל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Dead_pool

תודה לך אבל יש לך מידע יותר מעודכן ?

לצערי לא.

תצתרך לוודא מול כל יבואן ישירות.

בדיעבד, כשתדע איזה אתה רוצה,

זו השיטה הטובה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

איפה בעולם יש דור תשיעי בניידים?

עוד לא למדת שכשישראלי ממוצע אומר "בעולם" בהקשר של קיטורים עד כמה אצלנו הכל גרוע ויקר ו"בעולם" הכל נפלא וזול, הוא מתכוון אך ורק לארצות הברית?

הוא אף פעם לא מתכוון לסין או ליפן, למרות ששם לפעמים יש דברים שבאמת אין בשום מקום אחר בעולם, כולל ארצות הברית. :)

להבהרה, הכוונה היא לטכנולוגיה בלבד. בתחומים אחרים יש בארצות הברית דברים רבים שבאמת לא ניתן ואולי לעולם לא יהיה ניתן להשיג בישראל למעט ייבוא אישי, כי אין מספיק ביקוש. אבל בטכנולוגיית consumer כמעט אין פערים.

ציטוט של Dead_pool

תודה נפוליאון זה מה שאעשה.

זו באמת הדרך האופטימלית. או שתקבל תשובה לעניין ומהר, או ש(יותר סביר) עד שתצליח לקבל תשובה, הניידים שאתה רוצה כבר יגיעו לישראל. כך או כך אתה מרוויח. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בתחום הזה אנחנו במצב לא משהו וכן מסתכלים למקום שהוא במצב יותר טוב בתחום הספציפי זה, אבל מפה ועד להגיד שהכל זאת הגזמה פרועה.

"הוא אף פעם לא מתכוון לסין או ליפן, למרות ששם לפעמים יש דברים שבאמת אין בשום מקום אחר בעולם, כולל ארצות הברית. :) " תזכיר לי כמה זמן אתה מכיר אותי ?

אם יש לך בעיה כלשהי כדי שתפתור אותה עם איש מקצוע כי אני ממש לא הכתובת לתסכולים שלך .

ec1dec288022367507c0cde4ccda5f8e--funny-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Dead_pool

האמת היא, שזו אחת היציאות הטובות ביותר שראיתי בפורום. שאפו. :lol: 

בכל אופן, אותך אני מכיר בערך מאז שפתחת את השרשור, ורק במישור הדיון. ייתכן מאוד שאתה שונה מהישראלי הממוצע, אבל בהיעדר מידע אחר, רוב האנשים יסתמכו על ניסיון העבר, והניסיון שלי הוא די מה שאמרתי. מה גם שבאמת קישרת אך ורק לניידים בארצות הברית. ;) 

תאמין לי, שהמצב בישראל עוד טוב יחסית לרבות ממדינות אירופה בתחום זה. אבל זה לא קשור. ובכלל, מי אני שאדבר? את הנייד האחרון שלי גם אני קניתי בארצות הברית, ועוד באיביי, ומדובר בדגם מאוד מיוחד שבכלל לא שווק ברוב מדינות העולם, כולל .

אז שיהיה בהצלחה. :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

היי, למה ככה  ?  ^^^^

בר'ה, הכל טוב וברוח טובה.   :)

לילה טוב ........   

לי זה לא מרגיש ברוח טובה אבל על טעם ועל ריח ...

QttP

שמח שנהנת, אפשר להיות פחות יהירים זה יחסוך לך הרבה בעיות בחיים ואני אומר את זה מניסיון. לגבי זה שישראל במצב טוב כשאתה שואף קדימה אתה לא מסתכל לאחור רק קדימה. מקווה שאמזון תעזור גם לתחום הזה להתקדם יותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...