לוח אם עם USB 3.0, אבל החיבור לא פועל - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם עם USB 3.0, אבל החיבור לא פועל

eyal491

Recommended Posts

שלום, רציתי לדעת מה יכולה להיות הבעיה בחיבורי הUSB אצלי - 

אני מחבר USB עם חיבור 3.0 ללוח אם (יש 2 יציאות של USB3.0 מאחור) אבל המהירות נורא נמוכה ואני מקבל התראה בעת החיבור שהמכשיר (DOK) יכול לתפקד מהר יותר אם אני אחבר לחיבור שתומך (שזה בעצם החיבור הכחול שאליו אני מנסה לחבר!).

נכנסתי לביוס וראיתי שלא מופיע שם שום אזכור לUSB 3.0 (למרות שאמור להיות שם משהו לגבי זה לפי החוברת הדרכה של הלוח אם)

לוח אם מסוג GA B75M D3H של גיגהבייט. (REV 1.0).

התקנתי דרייברים של USB 3 אבל עדיין אחרי כיבוי והדלקה אין זיהוי של זה בביוס ומכשירים עובדים כאילו הם מחוברים לUSB 2 רגיל (מכשירים עם חיבור 3.0).

מה לעשות?

יכול להיות משהו שלא מחובר בלוח אם? ביוס עדכני יותר? לא מבין מה לעשות אין לי את הידע :)

ההודעה שאני מקבל היא כזאת: This device can perform faster

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את התוכנות של הצ'יפסט של הלוח שלך מפה:

https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-B75M-D3H-rev-10#support-dl-driver-audio

יש במארז חיבורי 3 קדמיים? ניסית לחבר לשם גם?

ניסית לחבר התקן 3 אחר? אולי יש בעיה בהתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eyal491

מה הסיכוי שזה בגלל שהביוס לא מעודכן?

זאת לא יכולה להיות הבעיה כי החיבורים צריכים לעבוד גם בגרסא ישנה של הביוס. אבל זה בהחלט יכול לפתור את הבעיה, ובכלל, תמיד טוב לעדכן ביוס אז הייתי מנסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

זאת לא יכולה להיות הבעיה כי החיבורים צריכים לעבוד גם בגרסא ישנה של הביוס. אבל זה בהחלט יכול לפתור את הבעיה, ובכלל, תמיד טוב לעדכן ביוס אז הייתי מנסה.

זה בדיוק מה שאני גם חושב כי בחוברת הפעלה של הלוח יש תמונה שמסבירה על הביוס כיצד להשתמש בו ומה כל דבר אומר ואכן יש בתמונה גם את ההגדרה ששולטת בUSB 3.0, מה שאצלי בביוס לא קיים בכלל (שזה לא הגיוני לי).. אבל בכל זאת בהזדמנות אנסה לעדכן אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשום את דגם הדוק ותבדוק התקנים אחרים שבוודאות משתמשים בכבל usb3
אני גם אומר לך למה, 7 הוא טיפש ונותן התראות למהירות נמוכה יותר בהתקן שלכאורה "יכול להיות מהיר יותר" גם על דוקים שהם usb2 כמו הסאנדיסק בלייד שלי

מעבר לזה 2 היציאות האחוריות העליוניות הן usb2
התחתונות הן usb3
ואם אתה לא היית מתקין דרייבר כל התקן שהיית מחבר אליהן לא היה מזוהה כי אין בוינדוס 7 לusb3 מובנים בוינדוס גם אחרי כל העדכונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...