Zyxel VMG1312-B - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zyxel VMG1312-B

coch

Recommended Posts

אהלן בוקר טוב

אז נתקלתי בראוטר הזה. אני בשלבי סיום של לאחר שיפוץ הדירה, כולל חדר העבודה\מחשב שלי. בגדול ירדתי מאיזה רעיון הזוי

שהיה לי לסלול כבלים ולעשות חיבורים קוויים בלבד בבית וכו' וכו'.

לא משנה - החלטתי לרכוש ראוטר. נתקלתי בדגם הזה - VMG1312-B ונראה שהוא מתאים לי מבחינת מראה, זה קודם כל.

הבנתי שהוא תומך ואפשרי להשתמש בו על קו של 100 מגה. תקנים של WIFI \ מהירות WIFI \ כמה מכשירים אפשר

לחבר ל WIFI, אלו לא דברים שמדברים אליי. מבחינתי שיהיה WIFI במהירות סבירה למכשיר אחד נוסף בבית שמנגן

סרטים ( לא ), כנ"ל לגבי וכו'.. זה לא מעניין אותי. מעבר לזה חשוב לי היציבות של החיבור הקווי.

מישהו מכיר את הראוטר ויכול לתת חוות דעת ? ראיתי שהוא במחיר סביר.

עריכה - ותוך כדי הדיון אני מגלה שהאתר עשה עליו ביקורת לפני כמה שנים ( 🤭 ) כלומר הוא קצת מיושן.

בכל זאת אמתין לחוות דעת נוספות.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את Archer VR600. יש לי אותו. עברתי איתו כמה תהפוכות.

• צריך להגדיר ידנית את הערוץ ורוחב הפס, אחרת הנתב יכול לקפוץ לערוצים שלא מאושרים בישראל. מה שמוביל לניתוק הצרכן.
  • המודם שלו לא מסתנכרן ב-100% רוחב פס. אלא משהו כמו 90%-95%.
  • לזכותו יאמר שהוא נותן פינג נמוך במשחקי כאשר יש צרכן יחיד משמעותי.
  • אם צופים בנטפליקס דרך ה-WIFI אז במחשב שמחובר קווית יהיו קפיצות פינג (LAG SPIKES).
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה. לאחד החבר'ה פה בעבודה אצלי יש את הראוטר שפירסמת והוא לא מרוצה מהרכישה, הוא דיבר על בעיות

שהיו לו עם הראוטר שאף פעם לא נפתרו. אני רואה שבפורום אין יותר מידי מי שמכיר את הדגם שאני פירסמתי במקור, אז אני אחפש קצת

באינטרנט חומר בנושא ומקסימום ארכוש אותו בכל זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...