עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

pakariel

לא מצליח לפרמט כונן חיצוני WD

Recommended Posts

יש לי כונן חיצוני wd mybook של 4  טרה (1230)

והמחשב שלי מזהה אותו אבל לא נותן לו אות כונן וברגע שאני נכנס לניהול דיסקים קופצת לי הודעה שיש לפרמט את הכונן.

כשאני נותן לו הוראה לפרמט קופצת לי הודעת שגיאה על קלט/פלט (תמונה 1), גם דרך תוכנת הפרמוט של WD אני מקבל הודעת שגיאה (תמונה 2)

את כל הבדיקות בתוכנה של WD הוא עובר בהצלחה, וגם בתוכנת ניהול הדיסק התוכנה מזהה אותו אבל לא ניתן לעשות שום דבר (תמונה 3)

הרצתי update ולא היה צריך לעדכן כלום, אין לי בעיה להחזיר להגדרות יצרן או רק לפרמט

איך ניתן לפתור את זה?

תמונה 1.JPG

תמונה 2.JPG

תמונה 3.JPG

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תנסה לחבר אותו עם כבל שונה,ליציאת אחרת שבוודאות תקינה,מחשב אחר.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לפעמים המגירה החיצונית נפגמת, במידה ויש אחריות הייתי מממש אותה או במידה ואין מפרק אותו מהמגירה ומתקין אותו פיזית בתוך המחשב ומקווה לטוב.
תנסה לגשת למידע עם התוכנה wd smartware לבדיקת דיאגנוזה מהירה\ביינונית ומעבר לזה שהדיסק אינו נעול בסיסמה, לאחרמכן תנסה לאפס דרך התוכנה או אפילו תנסה לשדרג קושחה

נערך על-ידי andralamusya

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כמה חבל - אחריות היתה עד 19/02/2018.

התוכנה של WD מזהה את הדיסק עם 0GB - אילו בדיקות בדיוק עוברות בהצלחה?

ממליץ לבצע Clean לדיסק דרך Diskpart ראה הוראות ->

https://www.disk-partition.com/disk-management/external-hard-drive-not-initialized-4348.html

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הכונן דפוק.

תנסה את מה שמומלץ כאן -

ציטוט של andralamusya

פעמים המגירה החיצונית נפגמת, במידה ויש אחריות הייתי מממש אותה או במידה ואין מפרק אותו מהמגירה ומתקין אותו פיזית בתוך המחשב ומקווה לטוב.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close