טכנאי מחשבים ב KSP - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טכנאי מחשבים ב KSP

Pro X

Recommended Posts

שלום, 
האם מישהו כאן יכול לספר לי פרטים על המשרה?
איך התנאים/עומסי העבודה? האם העבודה מתבצעת בנוחות, או שזה מחנה עבודה שמצריך הרכבה של כמה שיותר מחשבים בכמה שיותר מהירות? (כמו פועל סיני)
האם לטכנאי יש מגע עם ציבור הלקוחות כמו לנציג המכירות? 

מאז שאני זוכר את עצמי הרכבתי ופירקתי מחשבים, מאז ומתמיד אהבתי את העולם הזה. 

אני רק רוצה לציין שמבחינת פירוק והרכבה, אין לי כל בעיה. 
אבל אני פחות בקיא מבחינת זיהוי בעיות ופתרונן, למשל לזהות מדוע מחשב קופא/לא עולה/עושה ריסטארט בפתאומיות. 
לבעיות כאלה יכולות להיות הרבה סיבות, ואני לא הכי בקיא בזה. אבל כמובן שאני מגיע עם ראש פתוח, ללמוד, להבין ולהתפתח. 

האם משרה של איש מכירות יכולה להיות אטרקטיבית יותר עבורי?

אגב, אני חייל משוחרר (השתחררתי לפני חודש בדיוק).

אשמח לכל פיסת מידע בנושא,

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עובד שם ולא עבדתי שם אף פעם. מן הסתם יש חנויות עם יותר עומס ויש עם פחות, ככה גם בשעות, יש שעות מלאות ושעות ריקות. 

בכל מקרה לזיהוי תקלות ופתרונן, אתה אמור להתעסק רק עם חומרה, לא משהו ממש מסובך, יום - יומיים תהיה די בקיא בזה.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Pro X

אשמח לכל פיסת מידע בנושא,

אתה לא בכיוון.

לך ללמוד, להוציא תואר.

תחשוב בגדול !

אוהב וזה - הכל טוב ויפה, אבל מ - KSP  ודומיו

לא יצא לך הרבה. לך ללמוד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורנקו נייד

אני לא עובד שם ולא עבדתי שם אף פעם. מן הסתם יש חנויות עם יותר עומס ויש עם פחות, ככה גם בשעות, יש שעות מלאות ושעות ריקות. 

בכל מקרה לזיהוי תקלות ופתרונן, אתה אמור להתעסק רק עם חומרה, לא משהו ממש מסובך, יום - יומיים תהיה די בקיא בזה.

בהצלחה!

אפשר דוגמאות לתקלות חומרה שטכנאי אמור להתעסק איתן? 

וגם נשאלת השאלה האם עדיף להיות איש מכירות, כי להבנתי אפשר להגיע למשכורת גבוהה יותר בגלל עמלות מכירה. 

@napoleon45 

רק השתחררתי, אני מתכוון ללמוד, אבל זה לא יקרה עכשיו. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

אתה לא בכיוון.

לך ללמוד, להוציא תואר.

תחשוב בגדול !

אוהב וזה - הכל טוב ויפה, אבל מ - KSP  ודומיו

לא יצא לך הרבה. לך ללמוד !

מסכים לגמרי. בתור אחד שעבד שנים ב IT , בסוף אתה מגיע לתקרת זכוכית ודי תקוע.

תקח את זה כעבודה זמנית לא יותר, ולך ללמוד. כל הדברים האלו ללמוד רק תכנות ללמוד רק DBA זה בכללי לא מומלץ בעיני למרות שיש פלוני שעובד ועוד אחד שאתה מכיר. עזוב שטויות.

אם אתה חושב על כיוון של מחשוב תעשה תואר מסודר. זה לא אותה רמה של תכנות לא אותה רמה של הבנה ואין מה להשוות. 

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנאי מחשבים ב-KSP זה פחות טכנאי ויותר דברים אחרים. הכסף סביר כמשרה התחלתית, אבל זו לא עבודה קלה, בטח לא בסניף יחסית עמוס. קח בחשבון, הרשת הזאת מתרחבת לכל-בו, ומתמקדת פחות במחשבים בימים אלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...