לא תמצאו מהיר ממנו: OnePlus מציגה את ספינת הדגל החדשה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא תמצאו מהיר ממנו: OnePlus מציגה את ספינת הדגל החדשה

yonatan.mendelson

Recommended Posts

הכל היה טוב עד לזה - "קשה להתעלם מחסרונות יחסיים כמו

היעדר הגנה רשמית מפני מים ואבק, היעדר תמיכה בטעינה אלחוטית,

היעדר תמיכה בכרטיסי להרחבת האחסון והיעדר מחבר או מתאם ייעודי לכך במארז".

הוציא לי את הרוח מהמפרשים ....

כאילו מה  ?

כל כך בעייתי להשלים את המלאכה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל דבר יש מחיר. תמיכה בטעינה אלחוטית לא מעניינת יותר מדי את רוב האנשים. עקרונית גם תמיכה בכרטיס SD לא יותר מדי (בטח כשדגם הבסיס מגיע עם 128GB). לי אישית היעדר כניסת זה עניין בעייתי, אבל רוב האנשים שאני מכיר מציינים בפירוש שהם פשוט אף פעם לא מחברים למכשיר שלהם, וזה לא מעניין אותם. היעדר הגנה רשמית מפני מים ואבק - אכן עניין בעל ערך, אבל לדעתי גם לא צריך להפריז בחשיבותו. אני מסתדר די יפה בלי זה. פשוט לא מפיל את הטלפון לשירותים. :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח NONAME

יש כאן אנשים שחיים בסרט ומחליפים מכשירי דגל כל שנה שנתיים ואין להם כסף לשכירות וגרים אצל ההורים, בוודאות. "הוציא לי את הרוח מהמפרשים" כי אין הגנת אבק? בחיי... אם אתה מחליף בתדירות מכשיר למי זה משנה? מתי פעם אחרונה פתחת מכשיר אטום כפי שהם מיוצרים כיום? חסר SD? קנה את ספינת הדגל עם הזיכרון המוגדל ותאכל את הכובע, לא טוב? עבור למכשיר אחר. במחיר שלהם של 800 יורו וצפונה, יש מותגים אחרים, נעולים פה על חברות מסויימות כאילו זאת חתונה קתולית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת למי זה משנה? אני צילמתי עם ה- S7 Edge שלי במהלך חופשות בכל רחבי העולם, וההגנה נגד מים גרמה לזה שיהיה לי תיעוד מדהים שמעולם לא הייתי יכול לקבל בלעדיה - יש לי תמונות וסרטוני נפלאים מתחת למים - בבריכה, בים... וזה כמובן מעבר להבדל העצום בנוחות - נכנס לים כשהטלפון בכיס בלי לדאוג לו, בלי להשאיר אותו בחוף ולהתפלל שאף אחד לא יגנוב אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח NONAME

נו יפה, מי שיודע מה הוא צריך, המכשיר לא בשבילו ושיחפש את המכשיר הבא ב 800 יורו או 1000 דולר מה שזה לא יהיה. מי שיודע מה הוא צריך, מתעלם מהמכשיר הזה, פשוט וקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 1stcowgirl

פעם היו עושים מוצרים שהחזיקו שנים. היום, הכל במסגרת האחריות.

ספרי לי על זה.

יש לי את ה G5 שלי שכבר 3 שנים שירת אותי נאמנה 

(קניתי איך שיצא כי ידעתי שיש לו מעבד מדהים)

ואני קיוויתי שהוא לפחות ישמר עד לשנה הבאה כי אני יודע שיצא אז גם מעבד מדהים

כאשר אני אומר מעבד מדהים אני מיתכוון אוריגינאלי מקוואלקום ולא הקימבוקים של ARM

(יש לי קשרים בקוואלקום)

אבל ה G5 שלי התחיל כבר לעשות לי פדיחות בשיחות 😢

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...