כונן חיצוני לגיבוי מידע מהמחשב - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן חיצוני לגיבוי מידע מהמחשב

eyal491

Recommended Posts

קניתי לאחרונה שני כוננים חיצוניים usb3 ללא חיבור לחשמל,מרוצה מהם מאוד!אחרי 10 דקות ללא שימוש עוברים למצב חיסכון בחשמל,יש לי מחשב מ2013,ומעולם לא היה לי שום בעיה עם תאימות למחשב.

https://ksp.co.il/?select=.1033..146..148..489..1438..373.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=34168&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

https://ksp.co.il/?select=.1033..146..148..489..1438..373.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=23487&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הסדרה אכן לא מופיעה  בטבלה של WD.

משאר הבחינות - כבר אמרתי, לא פחות ולא יותר מהכוננים 

האחרים.

מילה על "הכוננים האחרים"  - 

יש רק 3 יצרניות כיום :

סיגייט

ווסטרן דיגיטל

טושיבה.

יש גם לא מעט כוננים של יצרנים שעושים של הקשיחים,

בהם , כלומר בפנים של המארזים,  אתה יכול למצוא כוננים 

של כל אחת מהחברות שציינתי. כן, גם במקרה של טראנסדנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eyal491

מה דעתך על הדגם הזה:

https://www.wd.com/products/external-storage/wd-elements-desktop.html#WDBWLG0040HBK-NESN

רשום שאין לו הצפנה

היו לי שניים כאלה ששירתו אותי נאמנה במשך 4 שנים.(אני באופן אישי נוטה כיום לקטנים,זה כבר מפלצות מסורבלות בשבילי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של daniel2828

היו לי שניים כאלה ששירתו אותי נאמנה במשך 4 שנים.(אני באופן אישי נוטה כיום לקטנים,זה כבר מפלצות מסורבלות בשבילי).

תודה רבה! אחרי 4 שנים התקלקלו או שפשוט עברת לאחד אחר?

אם אני קונה מאמזון כי בארץ לא מצאתי, הכבל חשמל יהיה מתאים לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שגם זה היה 5 שנים,אם ממש חשוב לך בדיוק אנסה למצוא את חשבונית המקור...אבל זה הסדר גודל.שימוש מאוד רציף של כתיבה ומחיקה.כרגע שניהם עדיין עובדים,פשוט התחילו קצת רעשים ותיקתוקים מדי פעם אז מבחינתי מיציתי,רוצה ראש שקט,מגבה חומרים שאני מצלם,לכן אני החלפתי את שניהם לחדשים,

לגבי כבל חשמל אל תדאג,גם אם לא יתאים תקנה בארץ או באיביי משהו תואם.זה לא כבל חשמל,אלא שנאי מתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של daniel2828

יכול להיות שגם זה היה 5 שנים,אם ממש חשוב לך בדיוק אנסה למצוא את חשבונית המקור...אבל זה הסדר גודל.שימוש מאוד רציף של כתיבה ומחיקה.כרגע שניהם עדיין עובדים,פשוט התחילו קצת רעשים ותיקתוקים מדי פעם אז מבחינתי מיציתי,רוצה ראש שקט,מגבה חומרים שאני מצלם,לכן אני החלפתי את שניהם לחדשים,

לגבי כבל חשמל אל תדאג,גם אם לא יתאים תקנה בארץ או באיביי משהו תואם.זה לא כבל חשמל,אלא שנאי מתח.

עזרת לי מאוד! כנראה שאזמין אותו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

^^^

להזכירך שדעה אחת, הן לחיוב והן לשלילה

לא אומרת דבר וחצי דבר לגבי הכונן.

למעשה גם הרבה יותר דיעות.

אתה לא אמיתי עכשו....בחיים לא תקנה כלום כי תמיד תמצא דעה שלילית על כל מוצר,מדברים פה על מותגים נפוצים,מוכרים,אמינים,נמכרים כמו לחמניות,עם אחריות יצרן.עושים גיבוי כפול וישנים בראש שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של daniel2828

אתה לא אמיתי עכשו....בחיים לא תקנה כלום כי תמיד תמצא דעה שלילית על כל מוצר,מדברים פה על מותגים נפוצים,מוכרים,אמינים,נמכרים כמו לחמניות,עם אחריות יצרן.עושים גיבוי כפול וישנים בראש שקט.

אתה מוזמן לקרוא את הדיון הזה מתחילתו, אם טרם עשית זאת.

מקווה שאז תבין עד כמה הציטוט לעיל של דברייך תלוש מהמציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכונן החיצוני הגיע היום הרבה יותר מהר מהצפוי דרך .

גיבוי של מספיק?

נניח אני קונה מחשב חדש ומתקין עליו מערכת חדשה (לצורך העניין מתקין 10 כאשר הגיבוי בוצע ממחשב עם 7), ניתן יהיה לשחזר למחשב החדש את הגיבוי? או חייב אותה מערכת הפעלה?

הבנתי שהגיבוי הוא בעצם קובץ תמונה של המערכת הקיימת, נניח אני רוצה להתחבר למחשב אחר ולראות מסמך מסוים או סרט, אין לי גישה לאותם הקבצים ובעצם אני בנוסף צריך להעתיק את כל הקבצים כתיקיות מהמחשב אל הדיסק החיצוני (כמו דיסק און קי)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, רגע. עשית סלט שלם במונחים.

תמונת ראי, להלן  image  בלע"ז, זה ליצור כרגע 

אימאג' של המחשב שלך כפי שהוא.

למה זה טוב - נניח הכונן ידפק,  אז פשוט תשים כונן

חדש ו"תשפוך" את האימאג' ששמרת אליו.

מה שתקבל זה מחשב כמו שהיה ברגע יצירת האימאג'.

אממה..... ?

אם תביא מחשב חדש  ותתקין עליו 10, האימאג' לרוב יהיה חסר ערך,

כי לא לזה הוא נועד.

למעשה, אתה צריך לגבות לכונן את החומר שלך -

כלומר, מסמכים, וסרטים.

אז תוכל להעבירם למחשב החדש.

כל הנאמר לעיל, זה בגדול. כדי שאחרים לא יבואו עכשיו

עם מיני דרכים מחוכמות ורק יסבכו אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי כן קצת סיבכתי את העניינים.

מה שעשיתי זה דבר ראשון העתקתי פשוט copy מהכונן הפנימי של המחשב את כל התמונות הסרטים מסמכים וכו אל הדיסק החיצוני בתיקיה.

דבר שני שזה בתהליך כרגע, גיבוי דרך אל הכונן החיצוני, זאת אומרת יצירת קובץ image של כלל המערכת.

השאלה, האם יש ערך כלשהו לקובץ image הזה בקניית מחשב חדש לדוגמא או לאחר פירמוט נניח של הנוכחי?

שדרוג לווינדוס 10 למשל בעצם יגרום לקובץ להיות לא שימושי ולהתקין הכל מחדש ידנית?

אז בעצם בקובץ אימאג' למה ישמש אותי? אם הכונן הפנימי נדפק, אז אני קונה למשל דיסק פנימי חדש שעליו אני צריך להתקין (נניח לא השתדרגתי ונשארתי ב7), אז אחרי שהתקנתי עליו את הווינדוס רק אחר כך אני יכול לשחזר את הדברים באמצעות האימאג'? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...