מרגישים את הדור החדש באוויר: מעבדי Ryzen במחירים הנמוכים ביותר - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מרגישים את הדור החדש באוויר: מעבדי Ryzen במחירים הנמוכים ביותר

Recommended Posts

קראתי לפני כמה חודשים שהדור השלישי 8/16 של נראה מנצח את 8/16 של . האם זה נכון? אה ועוד משהו (שלדעתי) מאד חשוב: הוא מנצח את עם צריכת חשמל נמוכה מINTEL. האם זה נכון או שזה סתם תעלול שמישהו פרסם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די! מה זה? עכשיו נגעת בעצב! חבר שלי היקר, לא הבנתי כלום מהתגובה שלך. אנא באר? ע"פ תגובתך ניתן להבין שאתה יכול לענות על מה ששאלתי אבל משום מה לא ענית. ובנוגע לתגובה: "כבר שנתיים במעבדה?" לא רוצה לשאול שאלות כאן, אפשר אולי בהודעה פרטית בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלו שהמעבד לא יצא, לכן כל עוד לא בוצע מבחן אחרי שהוא יצא לא ניתן לענות על השאלה הזו.

הדלפות כבודן במקומם מונח, לפעמים קולעות לפעמים לא.

התשובה של ליאור נענתה בציניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה אני מבין טוב מאוד את העולם הכלכלי(מ2016 ליתר דיוק)....יש לי מניות של בכדי להוכיח....אבל בתגובה שאמרתי לא היה שום יחוס או קשר לעולם הכלכלי אלא לעולם הכיס שלי שלך של כולם....איך הגעת לעולם הכלכלי?אולי לא הבנתי את כוונת המשורר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לחכות ולראות מה יתן הדור הבא אולי שווה לקנות אותו ולא דור קודם....ויש לציין שצריך להתחשב במה אתה רוצה מהמערכת שאתה מתכנן(הוא מתכנן) לבנות(גיימינג עריכה סרימניג וכו וכו וכו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...