מחשב לסימולטורים ושימושים סטנדרטיים, 4000-4500₪ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לסימולטורים ושימושים סטנדרטיים, 4000-4500₪

dorsht

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 4000-4500₪, אפשר לחרוג קצת אם ממש שווה. מעדיף להישאר בחלק התחתון של התקציב. (הערות לגביי הרכישה בסעיף השמיני)😎

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? סימולטור טיסה (P3D), תכנות בסביבות עבודה שונות, יתכן שימוש ב-Unity, סיכוי טוב לשימוש בלינוקס (ככה שחשוב שתהיה תאימות גם ללינוקס), שימושים סטנדרטיים כמו אינטרנט ואופיס, עריכה של תמונות בפוטושופ ולייטרום, מדי פעם עריכת וידאו ב-. (מדי פעם = פעם בכמה חודשים, לא קריטי מאוד)

חשוב לציין שעיקר השימוש במחשב הוא סטנדרטי לגמרי, אני רוצה שהסימולטור ירוץ בצורה טובה, לא חייב על ההגדרות הכי גבוהות, אבל כן שיראה טוב, בסך הכול אשתמש בו בעיקר בסופ"שים, אז זה לא השיקול העיקרי והמרכזי. (כרגע עובד עם מסך FHD, לא רואה סיבה לעבור למסך בזמן הקרוב)

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא.

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) כן, לא צריך הרדיסק (מעביר שני הרדיסקים של 2TB מהמחשב הנוכחי).

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? חשוב.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא פוסל, אבל לא מאוד קריטי לי.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא, יכול להרכיב לבד, לא צריך ווינדוס ו/או .

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא. אם רכישה באילת מוזילה את העלויות אני אשמח לרכוש שם. אפשר גם לרכוש חלק מהרכיבים באמאזון.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? עוד כשבועיים עד שלושה שבועות.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? כן, חייב כרטיס Gigabit וחייב סלוט אחד פנוי עבור כרטיס קול שאני מעביר מהמחשב הנוכחי, רצוי שהכרטיס לא יישב צמוד מדי לכרטיס מסך.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? כן, לכן עדיף עם 4 סלוטים לזיכרון או שני סלוטים לזיכרון ושסטיק אחד יתפוס אותו כרגע. לא חושב שאשדרג מעבד, ראם כמעט תמיד אני משדרג.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: מעדיף ATX, רוצה מודולרי, נפח מינימלי של SSD: 500GB, אם ייכנס 1TB זה בונוס. מעדיף מארז לבן, אבל זה לא קריטי מדי. גם מארז שחור ואדום יכול להיות נחמד. אם אפשר להתאים את הרכיבים לעיצוב של המארז זה בונוס, אבל אני לא מוכן לשלם על זה הרבה כסף. (אם זה משהו כמו עוד 100-200₪ אז כן)

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיוון שבמהלך החודשיים הבאים צפוי לצאת דור חדש של מעבדי הכי טוב יהיה לחכות ולשאול שוב שבוע-שבועיים לפני הקניה. כל המלצה שתקבל עכשיו יש סיכוי טוב שכבר לא תהיה רלוונטית במועד הקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מקפיץ בעקבות הרלוונטיות.

הקניה מתוכננת בקרוב (עניין של שבועיים עד שלושה).

מעדיף להישאר בחלק התחתון של התקציב (4000₪) ואם אפשר למצוא משהו סביר בפחות מזה, אני אשמח.

כמו שאמרתי, יכול לבצע את הרכישה באילת כדי להוזיל עלויות או כדי לקבל מחשב חזק יותר.

הכיוון כרגע הוא מעבד מסדרת רייזן 3XXX, מניח שהכיוון יהיה 3600, 3600X או 3700X.

חשבתי גם על האפשרות לרכוש לפטופ גיימינג כלשהו, אבל נראה שבתקציב שלי אין משהו מעניין ואני אהיה מוגבל מבחינת שדרוגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבדים:
AMD 3rd Gen Ryzen 5 3600X Box
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1110
לוחות אם:
Gigabyte B450 Gaming X
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 440
זכרונות RAM:
Corsair DDR 4 16G (8Gx2) 3200 CL16 VENGEANCE LPX Black CMK16GX4M2E3200C16
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 388
מארזים:
Corsair Carbide 275R Tempered Glass Gaming White
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 340
ספקי כוח:
ANTEC EA550G-PRO Modular 550W GOLD
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 368
כונני SSD:
Addlink SSD 512GB S70 M.2 2280 NVMe
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 371
כרטיסי מסך:
Gigabyte GeForce GTX 1660 GV-N1660OC-6GD
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1116
הרכבת מחשב:
הרכבת כסף (חינם! בהזמנת מחשב חדש)
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 0
שירות V.I.P:
EXT
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 0
סה"כ: ₪ 4134
מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/63867

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של plonter

ראשון בערב הבלגאן מתחיל 🙂

ידוע,

יש צפי מתי יגיע לארץ?

ציטוט של urib

אני מציע לחכות לבדיקות של הרייזנים החדשים בתכנות של ADOBE, כי תמיד היה להם העדפה למעבדי אינטל.

מקווה שהמונופול של אינטל ישבר בתחום המקצועי לא רק בגיימינג.

השאלה מה הכוונה להעדפה,

אם זה עניין של חוסר תמיכה אז זה סיפור אחד (מניח שזה עניין של Instructions או תמיכה בטכנולוגיות מסוימות כמו AVX ודברים בסגנון הזה),

אם זה עובד ורץ מעט פחות טוב או משהו אז לא נורא, ולייטרום הם לא כלים שאני משתמש בהם על בסיס יום יומי ולא אשתמש בהם על בסיס יום יומי, אני לא עובד בתור צלם ואין לי כוונה לעבוד בתחום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dorsht

ידוע,

יש צפי מתי יגיע לארץ?

השאלה מה הכוונה להעדפה,

אם זה עניין של חוסר תמיכה אז זה סיפור אחד (מניח שזה עניין של Instructions או תמיכה בטכנולוגיות מסוימות כמו AVX ודברים בסגנון הזה),

אם זה עובד ורץ מעט פחות טוב או משהו אז לא נורא, פוטושופ ולייטרום הם לא כלים שאני משתמש בהם על בסיס יום יומי ולא אשתמש בהם על בסיס יום יומי, אני לא עובד בתור צלם ואין לי כוונה לעבוד בתחום הזה.

מחירים לכל המעבדים כבר באתרים בכמה אתרים בארץ

מה שבא נשאר לראות את המבחן ביצועים שלך, הכל מקרה פחות טובים בדור הקודם הם לא יהיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

בקבוצה של הסימולטורים (קבוצת שנועדה רק לסימולטור הזה) טוענים ש-GTX1660 חלש מדי ועדיף ללכת בכיוון של GTX1660Ti או RTX2060.

בנוסף, חלק ציינו שיש בעיות תאימות עם מעבדי הרייזן מהדור השני, גם ביצועים פחות טובים וגם חוסר יציבות. נשמע לי קצת מוזר.

מוכר למישהו אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...