הטובה מכולן? מצלמת הרכב שגרפה 400,000 דולר בקיקסטארטר - אינטרנט של הדברים - IoT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטובה מכולן? מצלמת הרכב שגרפה 400,000 דולר בקיקסטארטר

yonatan.mendelson

Recommended Posts

נראה מוצר מעניין וטוב, אך...: 1. האם הוא מספיק טוב ועמיד לאקלים היותר מידי חם של ארצינו?, כי מנסיוני המר, עם מצלמות דרך\רכב שונות שהיו ברשותי, גם יקרות ואיכותיות בשווי מעל 1000 ש''ח, גם זולות יותר, לא נתקלתי במוצר אחד עמיד ב-100% לאקלים הלוהט שלנו.., ז''א כולן אחרי עמידה של כחצי יום של הרכב תחת השמש הלוהטת שלנו בימי הקיץ בטמפרוטורות סביב ה-35 מעלות (וברכב כבר כמעט סאונה), כל מצלמות הללו שהיו ברשותי כולן מתחילות להשתגע בחום הזה ברכב, חלק פשוט מתקלקלות ומפסיקות לעבוד, חלק פתאום בגלל החום האדיר שברכב פשוט ''נתקעות'' ומפסיקות לעבוד וכו' וכו', ויוצא שאין אף פעם הגנה 100% מהמוצר שאמור לספק אותה. 2. עניין הסוללה שבתוך ה-VEZO 360 זה עוד גורם לבעיות, כי כידוע, מכל סוג שהוא פשוט גם לא שורדות את החום האדיר שבתוך הרכבים שלנו בקיץ אחרי חניית הרכב תחת השמש לכמה שעות. 3. ודבר אחרון - המחיר: אם עכשיו המחיר הוא 170 ו-220 דולר בהתאמה, במכירה המוקדמת, אזי בכמה יהיה המחיר יותר גבוה במכירה הרגילה כבר, והאם מישהו ירצה לבזבז סכום לא קטן שכזה עבור מצלמת דרך\רכב ואז לגלות שגם היא לא מתפקדת באקלים הלוהט שלנו כמו שצריך..., אני כבר לא פעם התבאסתי בעבר כאשר בזבזתי סכומים דיי גבוהים על מצלמות דרך\רכב יקרות ואיכותיות (ואני לא סתם קונה משהו שאני רואה בלי לבדוק ביקורות ברחבי הרשת), וכולן לא תפקדו כראוי בחום שלנו בקיץ... בקיצור, נחייה ונראה, כשיתחילו האנשים ברחבי העולם לקנות ויצצו סקירות וביקורות אמיתיות, אז כבר נראה האם המוצר מצדיק את מחירו או שזה עוד מוצר שלא שורד טמפרטורות גבוהות ברכב.., וכמובן שעדיף לראות סקירות וביקורות אמיתיות מהארץ שלנו שמישהו יעשה ולא ממדינות אחרות איפה שהאקלים אולי יותר נוח כנראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה היינו עושים בלי חברים כמוך? _ (ברור, היינו ממגנים עצמינו לדעת!) התגובה שלך הייתה במקום! אישית, אני הייתי דורשת לחייב להקריא את התגובה שלך עם הכינורות שברקע הסרטון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח NONAME

JentuS: אתה לא התנסית ולא עבדת עם מצלמות טובות כגון DOD. אם הייתה לך DOD LS460W או DOD LS475W וכו' או בכלל מהסדרה שלהם, שיש להן ולא קבל, היית מבין איכות מהי. אולי אתה רק מאמין שהיו לך מצלמות איכותיות, אבל הן לא. יש לבני משפחתי ולחברים שלי ולסביבה הקרובה אליי בסך הכל כ 8 מצלמות DOD שונות מדגמים שונים ובערך עוד כ 6 מצלמות VIOFO A118 וגם A119 V2 במשך שנים. גם ה VIOFO A118 ו A119 מחזיקות בחום הקיצוני בשמש שנים, על מה אתה מדבר? אני מדבר איתך מניסיון של 4 שנים עם DOD LS460 ועם שנתיים במספר מצלמות DOD LS 475W ושאר ה VIOFO במדגם של מספר רכבים, לא בודד. כן, כולל עמידה באילת למשך כל היום, כינרת כל יום, בבקעה בימי הקיץ הלוהטים של 40 מעלות בחוץ וברכב כ 65-70 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קריאה קצרה בעמוד המוצר מציינת שהמכשיר מתפקד בין מינוס 20 ועד 42 מעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מספר ידידי היקר, דווקה מצלמות DOD היו לי, 2 דגמים שונים בעלות של כ-1000 ש''ח כל אחד, ושני הדגמים לא הראו את עמידותם לתנאי מזג האוויר הקייצי החם מידי שלנו. דגם ה-460W סתם היה נתקע בגלל החום ומפסיק את פעולת ההקלטה, ודגם ה-470W שעד היום אני איתו כאחת משתי מצלמות הדרך שמותקנות אצלי ברכב, הוחלף ע''י היבואן בשל בעיות דווקה, ואף על פי שהוחלף באותו הדגם רק חדש, גם הוא לאחר זמן קצר התחיל לעשות בעיות הקלטה כמו שני הקודמים לו! (יוצא כבר שרק אצלי 3 דגמים של DOD בעייתיים) אז אני גם עם ניסיון דומה לשלך של כ-4 שנים וכמה מצלמות, יש לי גם מישהו בעבודה גם עם דגם 460W שגם הוא נתקל בבעיות איתו! אז לא צריך להגיד שאני ''אולי מאמין שהיו לי מצלמות איכותיות'' ולהכניס לי מילים לפה, כי גם ככה אני יכול להגיד שאולי אתה מאמין שאתה גר בארץ החמה, אך זה לא כך והתבלבלת קלות ואתה גר במדינה אחרת עם אקלים פחות חם! אבל אני לא באמת אומר את זה, אני מאמין שהיה לך ניסיון טוב עם דגמים שונים של מצלמות דרך, אך גם אני מספר את הניסיון שלי היה, ואין לי טעם להמציא משהו, כי אני דווקה להיפך, כאשר יש ברשותי מוצר טוב וניסיון טוב, אפילו שהוא יקר, אני אשבח אותו, אך במקרה שלי עם הניסיון שלי זה לא המקרה ואני כותב את מה שיש, וזה אוטומטית מצביע על כך שגם בדגמי DOD לא הכל וורוד ויש מקרים גם לא טובים, וזה כבר בונה את הסטטיסטיקה שלא כל הדגמים של DOD ודומיהם ב-100% עונים על דרישות הלקוח וצריך לקבל את זה. או שאולי תנסה עוד להכניס לי מילים לפה ולרשום שכנראה השתמשתי בכרטיסי לא איכותיים (שמצאתי באיזה שוק בשני שקל) במצלמות, או משהו בסגנון, כי הרי אתה כנראה מכיר אותי יותר טוב מאשר אני מכיר את עצמי))))) אז גם פה אני אחתוך אותך בכך שאגיד שאני לא מהבונקרים האלו שאתה חושב ולא מתקמצן להוציא סכומים יותר גבוהים אם צריך על מוצרים יותר איכותיים, כגון גם כרטיסי טובים ואיכותיים, וגם כאשר התחילו הבעיות במצלמות אני ישר חשבתי שאולי כרטיס הלך, אז קניתי חדש אחר, איכותי ויקר, וזה לא פתר את הבעיות = מסקנה - .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש קראתי את הנתונים הטכניים, אך אם זה מה שרשום שם ממה שאתה אומר אז תחשוב: מינוס 20 - לא הכיוון שלנו בארץ ולא ממש מעניין אותנו, נכון ופלוס 42 , אם זה באמת ככה אז זה כבר כשלון לאקלים שלנו, תחנה את רכבך בימי הקיץ החמים כאשר בחוץ כ-35 מעלות חום, תחת השמש איפשהו לכחצי יום (שהרבה מאיתנו נאלצים לעשות זאת, זאת המציאות), איזו טמפרטורה אתה חושב שתיהיה ברכבך כתוצאה מכך?, אני אגיד לך, הרבה מעל 42 מעלות, בסביבות ה-60 אם לא יותר. לדעתי, במדינה שלנו עם האקלים החם שלנו, ועוד מדינות עם אקלים דומה לשלנו, צריך שיהיה רשום מהיצרן שהמוצר מחזיק בחום של עד כ-90-100 מעלות, כי יש את אלו שרושמים אפילו 70 מעלות וגם זה כבר על הגבול באקלים שלנו.... אבל אם היצרן אפילו ירשום בנתונים שהמוצר עמיד בחום עד 100 מעלות נגיד, הרי לא נשכח שהרבה יצרנים בשביל למכור מוצרים לעיתים קרובות דיי אוהבים..., איך להגיד את זה בעדינות.., ''לנפח'' את הנתונים הטכניים של מוצריהם כאשר במציאות מסתבר שזה לא כך באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, וזה רק מצביע על כך עד כמה שהיצרן\חברה של המוצר הזה ממש לא חכמים, כאשר הם אפילו בהגשת המוצר שלהם בפרסומת כבר יורים לעצמם ברגל עם פאק שכזה. בתאונה הראשונה הזאת שבפרסומת, אוקי, המצלמה הצילה אותו, רק ממה בדיוק היא הצילה אותו?)))), מי זה שבקייס הזה הוא בוודאות מפסיד כי הוא לא נתן זכות קדימה?))), כל הכבוד, מחיאות כפיים)))) אלא אם כן יש כנראה אילו מדינות ''מיוחדות'' בהן זכות קדימה היא הפוכה ממה שאנחנו חושבים.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח NONAME

בשום מקום רשמי לא רשום טווח טמפ' עבודה, בולשיט. זה לא יכול להיות 42 מעלות שכן, כל מבוססת עובדת עד 65 מעלות מכל היצרנים או עם קבל עד 70 מעלות. גם באירופה כשיש 25 מעלות ויש שמש ישירה 42 זה לא תופס כבר, כמה שטויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
אורח אדון שוקו

רק לסבר את האוזן, זה שעשו סרטון לא הגיוני, לא אומר כלום על איכות המוצר. אז אין צורך להתלהם לפני שבדקת וראית. כמה הערות למגיבים הספקנים: דבר ראשון, קורה שמחלקת/אנשי השיווק לא מקצועיים מספיק בהפקת סרטון, אבל זה לא מונע מהם להיות סופר מוצלחים עם גיוס של למעלה מ-600 אלף דולר בקיקסטארטר ומעל 800 אלף דולר באינדיגוגו - כנראה הם עושים משהו טוב. דבר שני, יכול להיות שהמהנדסים הם אנשים מבריקים ומקצועיים, את זה הרי אי אפשר להסיק, לא מהסרטון ולא מהקמפיין, אז אני מבקש גם כאן לפחות לנסות לתת את הכבוד המינימאלי. דבר שלישי, אין מצלמות מהסוג הזה עדיין בשוק שמיועדות במיוחד לרכבים. אתם יודעים כמה זמן אני מחפש 360 באיכות 4K? מעל שנה! וכלום! אז זה שהם מוציאים משהו בסגנון, מאחל להם רק ברכות והצלחות - גם אם חצי מהפיצ'רים שהם מפרסמים לא יעבדו, עדיין זה יהיה הרבה יותר טוב מכל מצלמת אחרת. דבר רביעי, לגבי מזג האויר החם בישראל. נכון, זה יכול להיות בעייתי, אבל תתפלא שרוב החברות הרציניות שמוציאות לוקחות את העניין הזה בחשבון. חלק פותרות את זה באמצעות חלקים איכותיים מעט, חלק באמצעות כיבוי מערכות זמני כמקדם הגנה וחלק לוקחים סיכון ומוציאים לשוק מבלי באמת לבדוק בחום קיצוני. תתפלאו, אבל היא לא מיוחדת במזג האוויר החם, אלא חצי מכדור הארץ סובל מאותה הבעיה בדיוק. לכן, חברות שמיצרות מצלמות , לא רוצות לרוב לסנן אוטומטית חצי מהעולם, אלא הן חושבות על פתרונות יצירתיים. קצת פרופורציות לא יזיקו כאן. Cheers!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...