מסך Lenovo L27q10 - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך Lenovo L27q10

efs sch

Recommended Posts

מצב שינה כן. אבל אצלי לפחות המסך נכנס למצב "שומר מסך" או סטנדביי כל רבע שעה בערך ללא פעילות. לא רואה את עצמי 5-6 פעמים ביום מכוון הגדרות בהירות מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של שמואל דקל

אכן ממש ככה. כל מצב שינה / המתנה כשהמסך כבה, הוא מתאפס.

הוא בברירת מחדל על 70% בהירות וזה די מציק.

מצאתי את זה. בדקת?

https://forums.lenovo.com/t5/Displays-Options-and-Accessories/Lenovo-L27Q-20-monitor-always-reset-to-brightness-level-70-when/td-p/3778041

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של efs sch

חיפשתי קצת על ה VIEWSONIC ונראה שיש עליו ביקורות מאוד פושרות. אוותר. תודה בכל מקרה

צודק. הביקורות באמזון ממש גרועות. אומרים שזה ביכלל TN במסווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ברשותי את המסך המדובר, מסך מצויין, לגמרי עושה את העבודה גם למשחקים וגם לשימוש רגיל.

לגבי ההגדרות בהירות, בהחלט אפשר לשמור את הבהירות דרך הגדרת הפרופיל (בהגדרות יש אפשרות לפרופילים כמו TEXT WEB וכו')

תחת הפרופיל של TEXT או WEB אפשר להגדיר בהירות וההגדרות ישמרו גם אחרי כיבוי והדלקה.

ד"א גם לי היה מסך 23 אינ' של לפני כן ברזולוצית 1080, כשעברתי למסך הזה חשבתי שאצטרך להתפשר על הרזולציה ו/או לקנות כרטיס חדש, אך אני מריץ כמעט כל משחק על הגדרות גבוהות ב1440P (הכרטיס שלי GTX 1070 שדי משתווה ל1660TI). כך שמבחינת משחקים לא הייתי דואג יותר מידי.

מבחינת האייקונים, הם בגודל סביר וקריא, במיוחד אם אתה יושב קרוב למסך (ניתן להגדיר בוינדוס איקונים גדולים יותר וכך לפתור את הבעיה)

בהצלחה ותהנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omy

יש ברשותי את המסך המדובר, מסך מצויין, לגמרי עושה את העבודה גם למשחקים וגם לשימוש רגיל.

לגבי ההגדרות בהירות, בהחלט אפשר לשמור את הבהירות דרך הגדרת הפרופיל (בהגדרות יש אפשרות לפרופילים כמו TEXT WEB וכו')

תחת הפרופיל של TEXT או WEB אפשר להגדיר בהירות וההגדרות ישמרו גם אחרי כיבוי והדלקה.

ד"א גם לי היה מסך 23 אינ' של דל לפני כן ברזולוצית 1080, כשעברתי למסך הזה חשבתי שאצטרך להתפשר על הרזולציה ו/או לקנות כרטיס חדש, אך אני מריץ כמעט כל משחק על הגדרות גבוהות ב1440P (הכרטיס שלי GTX 1070 שדי משתווה ל1660TI). כך שמבחינת משחקים לא הייתי דואג יותר מידי.

מבחינת האייקונים, הם בגודל סביר וקריא, במיוחד אם אתה יושב קרוב למסך (ניתן להגדיר בוינדוס איקונים גדולים יותר וכך לפתור את הבעיה)

בהצלחה ותהנה!

האם ההגדרה על WEB או TEXT משנה משהו מבחינת התמונה שמתקבלת על המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של efs sch

האם ההגדרה על WEB או TEXT משנה משהו מבחינת התמונה שמתקבלת על המסך?

לא שראיתי, במחיר של המסך הזה אין לו מתחרים! במיוחד כשאין פשרה באיכות.

ציטוט של שמואל דקל

אכן צודק. חבל שלא ניסיתי זאת ושברתי את הידיים שנה וחצי....

אבל בכל זאת זה עדיין מעצבן שצריך לחפש את זה וזה לא שומר אוטומטית כמו כל מסך נורמלי.

מסכים לגמרי, לקח לי גם זמן להבין שאפשר אחרת ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...