מסך Lenovo L27q10 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך Lenovo L27q10

efs sch

Recommended Posts

לא מצאתי כמעט ביקורות רציניות על המסך הזה. נראה בכללי שהוא יותר נפוץ באירופה, מאשר בארה"ב, גם גם באמאזון או לא ראיתי שהוא נמכר.

הבנתי כבר שלא ניתן לשחק עם הגובה שלו. לא חושב שזו תהיה לי בעיה. אני גם יושב די קרוב למסך.

כרגע עם 23 אינץ של (מאוד מרוצה) ורוצה לשדרג ל 27 ויש לי כמה שאלות

1. מבחינת תקציב, המסך במחיר מעולה ל 27 אינץ 1440P. אם למישהו יש את המסך ויוכל לתת את דעתו בעיניין שהמחיר פה לא חשוד מדי לנתונים שלו.

2. אני עובד הרבה בדסקטופ (גלישה, מיילים, אופיס). האם רזולוציה של  1440P, לא תהפוך את האייקונים לממש קטנים ובכך יגרום לעיניים להתאמץ? אני כבר בגיל שהעיניים לא כמו פעם, אבל שוב, אני יושב די קרוב ואני לא יודע עד כמה המסך ידידותי לעיניים.

3. אני מתכוון גם לשחק. אני החלטתי בסוף לקנות 1660TI. ברור לי שזה לא אידאלי ל 1440P ואצטרך לשחק על 1080P.  אמורה להיות בעיה? האם זה יפגע בחוויה מבחינת פיקסליזציה או משהו כזה?

אפשרות נוספת יקרה יותר לא בהרבה

https://www.tms.co.il/xg2701?search=viewsonic&page=2

אבל זה 1080P.  ה 144HZ לא ממש משנה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שהמסך ברשותי כשנה וחצי, אני יכול בהחלט להמליץ עליו בחום רב.

מה שמציק לי בעיקר שהוא לא שומר את ההגדרות של הבהירות וכו', ובכל הפעלה צריך לכוון אותם מחדש. כשלטעמי בהירות ברירת המחדל שלו גבוהה מידי כשעובדים עם רקעים לבנים.

מבחינת גודל הטקסט והאייקונים, כפי שכבר אמרו כאן, יש סקאלינג מצויין בוינדוס 10.

מבחינת הורדת רזולוצייה בגיימינג. אין לי הרבה מידי משחקים לנסות אבל ב V הורדת הרזולוצייה לא תרמה להעלאת ה FPS בכרטיס 1050 TI.

כיום יש לי RX580 אבל אין כבר את ה . אוכל לנסות במשחקים אחרים.

IMG_20190502_220508.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של שמואל דקל

לאחר שהמסך ברשותי כשנה וחצי, אני יכול בהחלט להמליץ עליו בחום רב.

מה שמציק לי בעיקר שהוא לא שומר את ההגדרות של הבהירות וכו', ובכל הפעלה צריך לכוון אותם מחדש. כשלטעמי בהירות ברירת המחדל שלו גבוהה מידי כשעובדים עם רקעים לבנים.

מבחינת גודל הטקסט והאייקונים, כפי שכבר אמרו כאן, יש סקאלינג מצויין בוינדוס 10.

מבחינת הורדת רזולוצייה בגיימינג. אין לי הרבה מידי משחקים לנסות אבל ב GTA V הורדת הרזולוצייה לא תרמה להעלאת ה FPS בכרטיס 1050 TI.

כיום יש לי RX580 אבל אין כבר את ה GTA. אוכל לנסות במשחקים אחרים.

IMG_20190502_220508.jpg

אתה מתכוון שכ-ל פעם שאני מדליק את המחשב, אני צריך לכוון את ההגדרות בהירות?? זה נשמע די מעיק ומעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של efs sch

אתה מתכוון שכ-ל פעם שאני מדליק את המחשב, אני צריך לכוון את ההגדרות בהירות?? זה נשמע די מעיק ומעצבן

אכן ממש ככה. כל מצב שינה / המתנה כשהמסך כבה, הוא מתאפס.

הוא בברירת מחדל על 70% בהירות וזה די מציק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

לא.

הוא מתכוון שכל פעם שמכבים ומדליקים את המסך .....

זה מעצבן ? תוסיף אלפיה, קח Dell.  :)

הגזמת. לא צריך לשים 2000 על מסך כדי שההגדרות לא ישתנו אחרי כל כיבוי. זה נשמע לי משהו די בסיסי.  טלפון MATE 20X שעולה לפחות 3000 שח, ההגדרות בהירות משתנות אחרי כל הפעלה מחדש. וזה לא טלפון שעולה 1000 שח. זה לפחות ניתן לפתור עם עדכון תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של שמואל דקל

קשה לי להחליט עד כמה זה דיל ברייקר. אם זה היה נגיד רק אחרי כיבוי והדלקה של המחשב, הייתי אומר מילא.  אבל בהנחה שהמחשב נכנס למצב שינה/המתנה כל רבע שעה נניח, זה אומר לא מעט פעמים ביום לכוון מחדש הגדרות בהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של שמואל דקל

וואללה ? איזה מין שטויות אלה ? ( של המסך ).

ירד לי ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...