יתרונות וחסרונות של Dell p4317q Ultra HD 4K - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יתרונות וחסרונות של Dell p4317q Ultra HD 4K

ha

Recommended Posts

חדשות רעות, הדלקתי עכשיו את המוניטור והוא נהפך לירוק לזמן קצר כל כחמש שניות. מה הולך פה? זו לא מכה או ניתוק כבל כי הוא עבד מצוין עד עכשיו, כך הירוק הזה נראה (צילום מהטלפון)

IMG_20190602_205125.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רסטתי את המחשב אתמול וזה הסתדר (התופעה נעלמה עוד לפני שהמחשב עבר למוד גרפי של ווינדוס). כיביתי את המסך בלילה (המחשב המשיך לעבוד) וכשחזרתי היום הדלקתי את המסך והתופעה חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

תצתרך לברר מחר מול Dell מה יש

להם לומר בנדון.

תראה.

גם אם היית זוכה במסך בהגרלה,

זו לא בושה לדבר עם התמיכה / יבואן

במקרה של תקלה או דברים שלא פועלים

כפי שצריך.

קל וחומר ששילמת לא מעט מכספך.

דבר עם , תראה אם הבעיה נפתרת.

תעדכן.

הכל טוב ? יופי !

לא פתרו את העניין ? נגרד את הראש......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, אבל זה "דל". המוצרים אמנם מעולים אך... המסך הלפני הקודם היה של "דל" ושרד כארבע שנים אאל"ט לפני שאלקטרוניקה שלו התפגרה והשירות שלהם בארץ הוא תת-רמה. אני לא בטוח כי אני רוצה שירות למסך בן חודש, אני רוצה שיוחלף ומשום מה אני לא מאמין שזה מה שיעשה. בוא לא נדבר על זה שיש לשנע את המסך למעבדת השירות בהרצליה הלוך/חזור, זה לבדו יעלה כחמש מאות שקלים חדשים.

הייתי רוצה להיות בטוח לחלוטין כי המסך תקול כדי שאוכל להחזיר אותו ולקבל זיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ha

צודק, אבל זה "דל". המוצרים אמנם מעולים אך... המסך הלפני הקודם היה של "דל" ושרד כארבע שנים אאל"ט לפני שאלקטרוניקה שלו התפגרה והשירות שלהם בארץ הוא תת-רמה. אני לא בטוח כי אני רוצה שירות למסך בן חודש, אני רוצה שיוחלף ומשום מה אני לא מאמין שזה מה שיעשה. בוא לא נדבר על זה שיש לשנע את המסך למעבדת השירות בהרצליה הלוך/חזור, זה לבדו יעלה כחמש מאות שקלים חדשים.

הייתי רוצה להיות בטוח לחלוטין כי המסך תקול כדי שאוכל להחזיר אותו ולקבל זיכוי.

זה מזכיר לי בדיחה, אבל זה לא הזמן לספר אותה. אולי בסיום....

בכל מקרה, כפי שמציע  ae bd , צור איתם קשר ותראה, מי מה מו.

למה מראש לקבוע דיעה ? אולי תופתע לטובה ?

אני זוכר שהיה כאן מקרה של פיקסל שרוף במסך של והעניין טופל

א' א', עם החלפה בבית הלקוח בלי שום קונץ או משיכת זמן.

שווה לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שמאשימים את , כדאי לבדוק קודם אם מדובר בבעיה במסך, בכרטיס המסך או בכבל.

בעבר, בכל מצב שבו נזקקתי לשירות למסך שנקנה ממשווק רשמי בישראל, המסך הוחלף בביתי בלי הצורך לשנע אותו לשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב נייד של , הפעלתי שירות שהיה צורך והיה מעולה. הגיעו למחרת כפי שהתחייבו עם ניידת שירות, טיפלו במחשב במקום והחליפו מה שצריך בלי יותר מידי דיבורים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, אני רוצה לבדוק אם הבעייה היא באמת במסך או במשהו אחר לפני שאפנה אליהם. שינמכתי היום את הדריוור של כרטיס המסך לוורסיה המקורית שלו (שהורדתי לפני כחודש+) ואבדוק אם הבעייה נמשכת, אם אגלה מחר בבוקר כי התופעה חזרה על עצמה אז אחבר את הלאפטופ למסך למשך הלילה כדי לשלול תקלה בדסקטופ שלי.

היה לי ניסיון לא נעים עם לאפטופ של "דל" וליוותי חבר בתהליך תיקון מסך, סאגה שנגררה מספר שבועות כך שיש לי סיבות להיות חששן. המסך הוא 43" ועם המארז שלו בוודאי לא יכנס לרכב משפחתי כך שאשמח לגלות כי אני טועה ו"דל" מבצעת את השינוע, ארים מחר טלפון ואבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח כי הבעיה אינה במסך.

לאחר יום שלם בו המסך נותק מהחשמל והמחשב עבד התופעה חזרה מייד לאחר חיבור המסך לחשמל, מה שרומז כי זו אינה בעיה במסך המופיעה עקב התחממות של רכיב.

הסרתי/החזרתי את דרוייור כרטיס המסך והחלפתי את החיבור מ ל DP והבעייה לא מופיעה בנתיים, עושה רושם כי ישנו כשל בסביבה ו/או בכרטיס מסך. אני מתכונן להתקין את WIN 7 מחדש (התקנה נקייה לחלוטין על דיסקים חדשים) וכנראה להחליף/להוסיף כרטיס מסך (GTX1060-70) בתקווה שהמערכת תתיצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת מייד לאחר חיבור לחשמל? איך תראה תקלה אם אינו מחובר לחשמל???

כמו-כן, סביר שהבעייה תוקנה לאחר החלפת מחבר ל- DP אז עדיין ייתכן שיש בעייה ב-. מסך ירוק זה או בעייה בביוס של כרטיס המסך, תאימות לא נכונה, בחיבור למסך, ומלבד בעייה במסך עצמו גם ייתכן באג בחלונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי מספר בדיקות.

-בדקתי את המחשב בבוקר (לאחר שבערב הוא עבד ללא בעייה) והופיעה התקלה, הכנסתי את המחשב להיברניט וניתקתי את החשמל. בערב הפעלתי את הכל מחדש והתקלה המשיכה.

-הפעלתי את המחשב בערב והוא עבד ללא בעייה, ניתקתי את החשמל מהמוניטור. בבוקר חיברתי את החשמל למוניטור  והתקלה הופיעה.

אני מסיק מזה כי הבעייה אינה במוניטור.

שים לב שה"מסך ירוק" מופיע בהיבהובים ולא כל הזמן, זה לא נראה כאילו המחבר נשבר/יצא או שהכרטיס הפסיק לתפקד לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ניסיתי להתקין את המסך על הזרוע בסופ"ש האחרון ומרפי מכה שנית...

פתח הפלאסטיק מאחורי המסך מכיל 4 חורי ברגים ואמור להתאים ל VESA 100, חורי ברגים ממוקמים נכון אך פתח (ריבוע) הפלאסטיק הוא 102*102 מ"מ והמתאם מתכת של הזרוע האמור להתחבר לשם גדול בשני מ"מ ולא ניתן להכניסו.

אני מקווה כי בסופ"ש הקרוב אוציא את הדיסק מהמחסן ואשייף את המתאם מתכת כדי שיתאים. אחלו לי בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה. :)

מזכיר לי שפעם היה לי כרטיס ISA שלא נכנס לסלוט כי הפלסטיק מסביב לקונקטורים היה קצת ארוך מידי בנקודה אחת, אז ניסרתי אותו עם סכין מטבח. :lol: 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...