לגאונים בלבד! תקלת מחשב ש3 מעבדות מחשב לא הצליחו! - עמוד 4 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגאונים בלבד! תקלת מחשב ש3 מעבדות מחשב לא הצליחו!

Gil Bitan

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואו מאיפה להתחיל....

אני מאמין שאם אתה פה שואל את מה אתה שואל זה בגלל שאתה לא מליאן ולא רוצה סתם לשפוך כסף עם אפשר להציל את המחשב.

כמו שאמרו כאן, לא בדקת עם תוכנת של blue screen viewer.

תבדוק עם התוכנה ממה נובעות השגיאות של המסכים הכחולים.

ב90% מהמקרים חיפוש של זה בגוגל מניב תוצאות טובות או לפחות כיוון כללי כדי להמשיך לחקור...

כמו שעוד אמרו כאן, צריך לבודד חלק חלק במשוואה (כן, כולל מסך, כולל כבלי חשמל, כולל מקלדת ועכבר).

אמרת שהבעיות התחילו אחרי ששידרגת חלקים. יש לך עדיין את החלקים הקודמים?

תחזיר הכל אחורה ומצב המקורי שהיה לך ותעבוד איתו ככה כמה ימים.

אם הכל תקין תחליף את הכרטיס מסך (בלבד!! תשאיר הכל זהה, כולל כבלי חשמל, מסך, וכו'...). ותריץ את המחשב כמה ימים.

אם הכל תקין תחליף את החלק הבא (זכרונות?) ותריץ כמה ימים....

עד שתגיע לכורם לתקלה.

עוד רעיון שעולה לי זה המעבד עצמו.

אפילו שכביבול לא נגעת בו, לפי הדגם שלו, אני משער שהוא בן כמה שנים טובות. יכול להיות שפשוט המשחה הטרמית שלו לא תקינה? יכול להיות שקנית קירור לא מקורי של ואז מי ששם לך את המשחה לא שם אותה בצורה תקינה?

אפשר לרענן משחה במחיר די נמוך של כמה עשרות שקלים.

אם אף רכיב במחשב לא זוהה כבעייתי, תעבור לציוד היקפי.

תחליף מקלדת עכבר, מסך (אפשר סתם לחבר לטלוויזיה לכמה ימים), כבל חשמל....

אם ממש שום דבר לא זוהה כבעייתי הייתי תוקף את זה מכיוון תוכנתי.

אמרת שיש לך גם כונן מכאני של 1TB וגם .

תנתק את הSSD לגמרי.

צור מחיצה חדשה על הכונן המכאני של 50 גיגה (לא אמור להיות לך בעיה עם זה בכונן של 1TB).

תתקין נקי מאפס על המחיצה הזאת ותריץ את המחשב ככה כמה ימים (עדיף כמה שיותר נקי, בלי תוכנות מיותרות).

אם הכל תקין תתחיל להתקין תוכנות שאתה צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו ממש מתסבך!! היה לי כמעט אותו דבר. ממש דומה שהמחשב היה קופא ולפעמים היה BSOD.
ובדקתי את המסכים הכחולים וכל פעם הראה משהו אחר.

בסופו של דבר תרמתי את המחשב ווואלה לא יודע כמה הוא עובד להם.

קניתי מיד 2 מחשב של והוא עובד לי מצוין עד היום בלי הבעיה הזאת.
לדעתי זה . בכל אופן אם יש לך תקציב תזרוק את המחשב לפח ותביא משהו אחר במקום.

אם אין אז הייתי מחליף את כל השלישייה (מעבד לוח) ואם הבעיה ממשיכה ממשיך להחליף חלקים.

לפי המפרט שרשמת ואתה אומר שאתה משחק משחקים אז המחשב שלך לא משהו. הייתי מציע להחליף לגמרי (כמובן אם יש תקציב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם החליפו לך את הספק כוח יש מצב שהקודם היה ג'נרי.

מה שהוביל תגובת שרשת ודפק את הלוח אם.

לכן כדאי לבדוק שהספק שיש לך כרגע מספיק איכותי ואם כן אז להמשיך לקניית שילוש חדש - מעבד, ולוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחילופין ניתן להתקין מערכת הפעלה נקייה בדואל בוט, ושם לבדוק אם הכל יציב במקביל, אפילו דיסק BOOTABLE של יכול לבדוק יציבות ואפשרות לעבודה. במידה ואין בעייה- אזי זו בעיית תוכנה\דרייברים\ חלונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני רוצה לשאול אותך שתי שאלות פשוטות, למה החלפת את הספק כוח, ומאיזה לאיזה עברת?

בשביל 1060 אני לא רואה סיבה שימליצו לך לשדרג ל700W.

ואין ספק שיש לך בעיה מאוד מרוכבת, אבל אני לא חושב שלקנות מחשב חדש זה הפתרון האידאלי.

צריך למצוא מה השוני בין הבית שלך לבין המעבדות, וכמו שראיתי אתם מתעסקים ברשת החשמל אבל לי דווקא יש רעיון אחר.

לפני כמה שנים הייתה לי תקלה במחשב, הייתי סובל מקפיאות כל הזמן בעוד שבמעבדה לא היו בעיות. שברתי את הראש במשך ימים עד שהבנתי דבר אחר - הכרטיס של הלוח אם היה מקצר והיה גורם לבעיות. ברגע שהוספתי כרטיס PCI הבעיה נפתרה.

יש לי תחושה שבמעבדות לא מחברים את המחשב לאינטרנט בעוד שאתה כן, לדעתי שווה לבדוק עם כרטיס רשת PCI או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לחבר את הכרטיס מסך הישן לתקופה קצרה ,ולבדוק אותו 

יכול להיות שהכרטיס החדש פגום 

היה לי פעם בעיה דומה 

מסכים כחולים מהניסיון שלי זה בדרך כלל או או דריברים 

אבל לפעמים לטכנאים קשה לגלות בעיות שלו קוראות מידית 

בנוסף היה לי מחשב שהבעיות היו במגעים ,ושהוא זז היה ניתקע 

יכול להיות הרבה דברים ,גם בעיה במעבד ,שזה פחות נפוץ ,אבל עדין אפשרות 

אולי בשדרוג לוח האם נפגע 

יכול להיות SSD 

אבל עם יש לך אפשרות לחזור אחורה בכרטיס מסך וארד דיסק ,נוכל לבדוק את החלקים האלו 

עם יפעל חלק ,זה יהיה באחד החלקים האלו ,עם לא משהו אחר 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקרה שלך פשוט ביותר.-לבטל בעיה חשמלית להחליף כבל+נקודת חשמל בקיר.

1-כל מה ששדרגת תנתק וחזור למצב הקודם-אם הבעיה קיימת=אין בעיה בחומרה החדשה.

2-במידה והכל עובד טוב=תחליף רק ספק-אם הבעיה חוזרת זה ספק...אם לא תחליף כרטיס מסך....

טוב הבנתה את הרעיון אני מקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי....

לא יודע אם זה עדיין רלוונטי אבל לי היתה בעיה דומה, במקרה שלי זה הייה קשור להתקנים חיצוניים (כרטיס קול USB).

אם לא עשית את זה עדיין פשוט תנתק את כל ההתקנים החיצוניים שמחוברים ותחבר כמה ימים מקלדת ועכבר הכי בסיסיים שתוכל למצוא (עדיף לא אלחוטי),

ותבדוק יומיים שלושה גם אם זה יקרה שוב עוד איזה פעם פעמיים אל תסיק ישר שזה לא קשור ותמשיך לפחות יומיים שלושה, נסה להעריך אם יש שיפור לעומת קודם.

הייתי מתחיל בזה... אם כן כנראה בעיית של אחד ההתקנים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון לביוס לגירסה האחרונה עשית?

ישנם רכיבי חומרה שלא נתמכים כראוי בגירסאות קודמות

היה לי חבר שכרטיס מסך לא עבד בכלל ואף הרמקול התרעה היה מתריע על תקלה ולאחר עידכון ביוס הכל נפתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון רע 

אולי זה נשמע קצת מפגר אבל זה מה שעזר לי 

ניסית לעדכן ביוס ?

גם אני הייתי על בעיה ששום מעבדה לא הצליחה לסדר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...