לגאונים בלבד! תקלת מחשב ש3 מעבדות מחשב לא הצליחו! - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגאונים בלבד! תקלת מחשב ש3 מעבדות מחשב לא הצליחו!

Gil Bitan

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של ae bd

איך מסך יכול לגרום לתקלות שהוא חווה, זה לא סביר בעליל

יש הגיון בדברייך אבל אם אצל הטכנאים לא היה כלום והחלק היחיד ששונה הוא המסך ...אז לך תדע

מנסה לעזור אחי לא יותר מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ea80

יש הגיון בדברייך אבל אם אצל הטכנאים לא היה כלום והחלק היחיד ששונה הוא המסך ...אז לך תדע

מנסה לעזור אחי לא יותר מזה

לא רק צג - עכבר ומקלדת בחיבור עלולים לגרום למסך המוות הכחול.

ובדרך-כלל הצרכן לא מביא אותם למעבדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב כזה לא הייתי משאיר לשנייה, עשרות פעמים במעבדות ועדיין אותו סיפור- מחלה כזו לא מרפאים, פשוט מחליפים את השילוש וסוגרים את הסיפור.

אפילו מעבד רייזן 1200 יעשה את העבודה לעומת מה שיש לך כרגע ובעתיד מתי שתירצה תוכל לשדרג אותו למחבר ענק, עוד לוח בכ300 שקל וזיכרונות מעמוד המבצעים כאן באתר.

כל שאר החלקים כבר יש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלהחליף את המחשב כולו זה פתרון גרוע מאוד. אם הבעיה היא אכן ברשת חשמל לא יציבה, כל מה שיקרה זה שהוא ישפוך עוד כסף סתם, והמחשב החדש יעשה בדיוק את אותן בעיות. לרכוש אל פסק בכמה מאות שקלים, עשוי לפתור את הבעיה אחת ולתמיד. תיכנס לזאפ, תחפש אל פסק ותסנן לפי דירוגים. בעיקרון, למערכת ממוצעת מספיק 800VA ומעלה (עד 1200VA). שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

אני חושב שלהחליף את המחשב כולו זה פתרון גרוע מאוד. אם הבעיה היא אכן ברשת חשמל לא יציבה, כל מה שיקרה זה שהוא ישפוך עוד כסף סתם, והמחשב החדש יעשה בדיוק את אותן בעיות. לרכוש אל פסק בכמה מאות שקלים, עשוי לפתור את הבעיה אחת ולתמיד. תיכנס לזאפ, תחפש אל פסק ותסנן לפי דירוגים. בעיקרון, למערכת ממוצעת מספיק 800VA ומעלה (עד 1200VA). שיהיה בהצלחה.

אבל החשמל בבית שלי יציבה לחלוטין. אין בעיות עם שום מוצר חשמלי אחר. בחיים לא קופץ חשמל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

וואללה, מה נסגר ?

כולנו חכמים כולנו גאונים וכו' וכו'....

אבל .....

בטרם נאשים גם את הסורים והאירנים בבעיות

של המחשב של פותח הדיון, תרימו רגע בלם יד

ותחשבו - שווה כל הטראראם ומבול ההצעות הזה ?

תסתכלו על החומרה ובייחוד על המעבד ומן הסתם לוח אם

ותגידו לעצמכם, ככה בלב, האם שווה להציל את החומרה הזו,

עם ובלי מרכאות !

או שעדיף פשוט להתקדם עם חלק לא מבוטל מהחומרה הקיימת,

כך שהשידרוג יסתכם בלוח אם ומעבד בלבד, אהה וזכרונות בגרושים.

זה לא עניין של להציל מר נפוליאון. זה לוודא שהבעיה היא אכן במחשב ולא במשהו בבית.

אם הייתי יודע בוודאות שמחשב חדש יסדר לי את הבעיה, הייתי עושה זאת מזמן. מפחד פשוט להוציא עוד כסף ואגלה שזה לא עזר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...