לגאונים בלבד! תקלת מחשב ש3 מעבדות מחשב לא הצליחו! - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגאונים בלבד! תקלת מחשב ש3 מעבדות מחשב לא הצליחו!

Gil Bitan

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של ea80

תראה אם אצלם אין תקלה ורק אצלך יש...הדבר היחיד שהם החליפו בזמן שהמחשב שלך עובד ושלהם לא זה מסך...

אז יש לך שני אפציות 1. לנסות לעבוד עם מסך אחר כמה ימים לראות אם התקלה חוזרת או במקום מסך לנסות להחליף כרטיס מסך( עם חבר או משהו כנל המסך) לראות אם משם נובעות הבעיות...ומשם להמשיך

ניסיתי עם מסך אחר. לא קשור לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

בהחלט תנסה אל פסק בכל מקרה. כשאתה מחבר את המחשב דרך אל פסק אתה "מנקה" קפיצות מתח ונפילות מתח שגם משפיעות על יציבות המחשב וגם על בריאותו. סיכוי גבוה שיש לך בעיות כאלה ברשת החשמל.

חיפשתי עכשיו בגוגל. יש המון סוגים. איך בוחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורנקו נייד

אני מניח שהטכנאי בדק את הזיכרונות RAM שלך. אם הזכרונות תקינים כנראה לוח.

לא ממליץ להתעסק עם החלפת לוח. הייתי ממליץ לך על מחשב חדש.

הטכנאי טוען שכל החומרה תקינה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה,

אתה אומר שנכבה גם אצל טכנאי וגם אצלך, החלפת ספק ולא עוזר. חבל על הכסף וההשקעה גם באלפסק. 

גם הזמן שלך יקר ואתה בלי מחשב תקופה, פשוט תקנה חדש. לא צריך משהו מפוצץ, תעביר חלקים חדשים ממה שכבר קנית, ספק דיסק אולי וכו'. ותצא יחסית בזול מאשר להתרוצץ ככה. זמן = כסף. 

בהצלחה עם הסיפור הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורנקו נייד

תראה,

אתה אומר שנכבה גם אצל טכנאי וגם אצלך, החלפת ספק ולא עוזר. חבל על הכסף וההשקעה גם באלפסק. 

גם הזמן שלך יקר ואתה בלי מחשב תקופה, פשוט תקנה חדש. לא צריך משהו מפוצץ, תעביר חלקים חדשים ממה שכבר קנית, ספק דיסק אולי וכו'. ותצא יחסית בזול מאשר להתרוצץ ככה. זמן = כסף. 

בהצלחה עם הסיפור הזה.

זה בדיוק מה שאני רוצה לעשות, אבל אני ממש מפחד שיש בכל זאת בעיה בבית ובחשמל אצלי. 

אמנם זה נכבה גם אצל הטכנאי, אבל זה קרה פעם אחת מתוך עשרות פעמים שנכבה רק אצלי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...