עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מפרט מחשב ב6000 ש"ח

master9

Recommended Posts

שלום לכולם,

אז, רקע קצר - יש לי מחשב ביתי למשחקים בינוניים עד כבדים שסיים את הקריירה לא מזמן. אני חושב לקנות מחשב חדש היות ורוב החומרה בו - מה שאפשר לחלץ בכל מקרה - כבר די מיושנת (מדובר על מחשב מ2014, לדעתי כבר אז רוב הדברים בו לא היו מה שנקרא STATE OF THE ART).

בכל אופן, קיוויתי להתייעץ בעניין מפרט של עד 6000 ש"ח כי עבר קצת זמן מאז שבניתי מחשב בפעם האחרונה. לאחר מחקר קצר באינטרנט כבר בניתי מפרט מחשב בtms, להלן:

CPU AMD 7 2700X Processor Box (Gen 2) 1 ₪ 1488
Motherboards Gigabyte B450 M 1 ₪ 425
RAM Memory G.Skill F4-3200C16D-16GTZR 2x8GB 3200MHz TridentZ RGB 1 ₪ 779
Cases Corsair Carbide Quiet 600Q Inverse ATX Full-Tower 1 ₪ 562
Power Supplies Corsair CX650M 650W 80+ Bronze Modular 1 ₪ 359
Solid State Drives (SSD) Samsung SSD 250GB 970 EVO M.2 1 ₪ 377
Video Cards Gigabyte 2060 OC GV-N2060OC-6GD 1 ₪ 1707
Total

₪ 5697

אבל אני לא בטוח עד כמה ישנה סינרגיה בין הרכיבים, האם ישנם כאלו שעדיף לי \ צריך להחליף, האם חלקם מהווים צוואר בקבוק וכו'. 

אודה לכם אם תוכלו לעזור ו\או לתת טיפים בנוגע לבניית מפרטים עם רכיבים מודרניים בכלל :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

תמתין לרייזנים חדשים או לפחות שיהיה בוודאות

תאריך היציאה שלהם לשוק.

אז תוכל להחליט אם להמתין או לא.

זה יקח יותר מחודשיים זה בטוח, COMPUTEX הוא ב28 במאי ואם יכריזו עליהם שם כנראה שהם יצאו לשוק עוד חודש, ויקח עוד זמן עד שיגיעו לישראל

לפותח האשכול המפרט סבבה סה"כ, אבל אפשר להוציא הרבה יותר ביצועים ב6000 ש"ח אם אתה לא נעול על ראם עם ואפשר לקחת מארז יותר פשוט, גם הספק כוח לא משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Daniel H

זה יקח יותר מחודשיים זה בטוח, COMPUTEX הוא ב28 במאי ואם יכריזו עליהם שם כנראה שהם יצאו לשוק עוד חודש, ויקח עוד זמן עד שיגיעו לישראל

לפותח האשכול המפרט סבבה סה"כ, אבל אפשר להוציא הרבה יותר ביצועים ב6000 ש"ח אם אתה לא נעול על ראם עם RGB ואפשר לקחת מארז יותר פשוט, גם הספק כוח לא משהו

הם יגיעו לישראל ימים בודדים אחרי ההשקה העולמית..

כך היה עם הדור השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...