Try HWzone in English English
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

GameGems

המשחקים שמוכרחים לקבל רימייק

Recommended Posts

אופנת חידוש המשחקים מהעבר נמצאת בשיאה, ואנחנו כאן בכדי לספר לכם על עוד כמה פרוייקטים שלכל חובב גיימינג ראוי לחלום עליהם

לכתבה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
בתור חובב RTS - מאז ג'נרלז לא היה חידוש... HEXEN הראשון לפני 23 שנה היה דבר מדהים. לא ראיתי עדיין משחק מרהיב ואוירתי כמוהו, וגם פשוט. עד היום זוכר את החוויה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח צביקה
Deus Ex הראשון

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אני יודע שזה לא ממש קשור אבל [אולי בגלל האייקון של קרייטוס]: סוף סוף, השבוע, אחרי הרבה זמן שרציתי כבר להתחיל את GOW האחרון - עשיתי זאת! כבר שחקתי כמה שעות טובות ואני נמצא כרגע בשלב האגם שבמידגארד [זה שבו מופיע הנחש הענק לראשונה]. מההיבט הקולנועי/סינמטי [לא יודע אם זה המונח המתאים] המשחק מרגיש ברמה גבוהה מאוד אבל - משעמם! ממש!! לא נהנה ממכניקת הקרב, לא אוהב את השליטה והזוויות [במיוחד במהלך קרבות]... זה מרגיש לי כמו LAST OF US [שעזבתי גם משעמום בערך בשליש המשחק] עם אלמנטים מ-GOW. האם אני מפספס משהו? האם יש טעם להמשיך, זה משתפר?? אני חייב לומר שאני מעריך את הניסיון לעשות שינוי בפורמולה, כפי שהייתה [שאני מכיר היטב], כי אני חושב ש-GOW3 די הביא את הסדרה למיצוי אבל עדיין... GOW, בזמנו, לא היה משעמם. האקשן והקצב משכו את השחקן לתוך המשחק. כאן זה לא קורה בינתיים. לא עבורי.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אחלה כתבה, סבטה! משחקי GOW הראשונים לא יכולים להתבסס על המנוע הגרפי של המשחק החדש מכיוון שהגיימפליי שלהם שונה בתכלית. אם כבר, הם צריכים להתבסס על המנוע של GOW3 שעדיין עשר שנים אחרי שיצא נראה פשוט מעולה!

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Legacy of Kain series Dungeon Keeper 1 & 2 וכמובן... Half Life!

וגם Fatal Frame...

נערך על-ידי HaJ-B

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
פורסם (נערך)

half life לא צריך רימייק! הוא צריך סיקוול!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

המשחק האחרון נגמר בקליפ האנגר הכי מסריח בתולדות המדיה המודרנית.

נערך על-ידי OvO

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סדרת Baldur's Gate על מנוע חדש ותלת מימדי דוגמת זה שהיה ב- Dragon Age Inquisition. מוכן לשלם 1000 ש"ח על חידוש כזה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
איפה משחקי אסטרטגיה בכל ההמלצות? משחקי האסטרטגיה של היום לא טובים כמו הישנים.. הייתי שמח אם היו מחדשים את כולם

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של B.N.P

אני יודע שזה לא ממש קשור אבל [אולי בגלל האייקון של קרייטוס]: סוף סוף, השבוע, אחרי הרבה זמן שרציתי כבר להתחיל את GOW האחרון - עשיתי זאת! כבר שחקתי כמה שעות טובות ואני נמצא כרגע בשלב האגם שבמידגארד [זה שבו מופיע הנחש הענק לראשונה]. מההיבט הקולנועי/סינמטי [לא יודע אם זה המונח המתאים] המשחק מרגיש ברמה גבוהה מאוד אבל - משעמם! ממש!! לא נהנה ממכניקת הקרב, לא אוהב את השליטה והזוויות [במיוחד במהלך קרבות]... זה מרגיש לי כמו LAST OF US [שעזבתי גם משעמום בערך בשליש המשחק] עם אלמנטים מ-GOW. האם אני מפספס משהו? האם יש טעם להמשיך, זה משתפר?? אני חייב לומר שאני מעריך את הניסיון לעשות שינוי בפורמולה, כפי שהייתה [שאני מכיר היטב], כי אני חושב ש-GOW3 די הביא את הסדרה למיצוי אבל עדיין... GOW, בזמנו, לא היה משעמם. האקשן והקצב משכו את השחקן לתוך המשחק. כאן זה לא קורה בינתיים. לא עבורי.

עדכון: המשכתי עוד קצת ומשהו תפס [אולי הייתי מקובע מדי על הפורמט הקודם]... אני לא יכול לתאר כמה אני שמח שהמשכתי. משחק פשוט מדהים!

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...