המשחקים שמוכרחים לקבל רימייק - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחקים שמוכרחים לקבל רימייק

GameGems

Recommended Posts

בתור חובב RTS - מאז ג'נרלז לא היה חידוש... HEXEN הראשון לפני 23 שנה היה דבר מדהים. לא ראיתי עדיין משחק מרהיב ואוירתי כמוהו, וגם פשוט. עד היום זוכר את החוויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא ממש קשור אבל [אולי בגלל האייקון של קרייטוס]: סוף סוף, השבוע, אחרי הרבה זמן שרציתי כבר להתחיל את GOW האחרון - עשיתי זאת! כבר שחקתי כמה שעות טובות ואני נמצא כרגע בשלב האגם שבמידגארד [זה שבו מופיע הנחש הענק לראשונה]. מההיבט הקולנועי/סינמטי [לא יודע אם זה המונח המתאים] המשחק מרגיש ברמה גבוהה מאוד אבל - משעמם! ממש!! לא נהנה ממכניקת הקרב, לא אוהב את השליטה והזוויות [במיוחד במהלך קרבות]... זה מרגיש לי כמו LAST OF US [שעזבתי גם משעמום בערך בשליש המשחק] עם אלמנטים מ-GOW. האם אני מפספס משהו? האם יש טעם להמשיך, זה משתפר?? אני חייב לומר שאני מעריך את הניסיון לעשות שינוי בפורמולה, כפי שהייתה [שאני מכיר היטב], כי אני חושב ש-GOW3 די הביא את הסדרה למיצוי אבל עדיין... GOW, בזמנו, לא היה משעמם. האקשן והקצב משכו את השחקן לתוך המשחק. כאן זה לא קורה בינתיים. לא עבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה כתבה, סבטה! משחקי GOW הראשונים לא יכולים להתבסס על המנוע הגרפי של המשחק החדש מכיוון שהגיימפליי שלהם שונה בתכלית. אם כבר, הם צריכים להתבסס על המנוע של GOW3 שעדיין עשר שנים אחרי שיצא נראה פשוט מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של B.N.P

אני יודע שזה לא ממש קשור אבל [אולי בגלל האייקון של קרייטוס]: סוף סוף, השבוע, אחרי הרבה זמן שרציתי כבר להתחיל את GOW האחרון - עשיתי זאת! כבר שחקתי כמה שעות טובות ואני נמצא כרגע בשלב האגם שבמידגארד [זה שבו מופיע הנחש הענק לראשונה]. מההיבט הקולנועי/סינמטי [לא יודע אם זה המונח המתאים] המשחק מרגיש ברמה גבוהה מאוד אבל - משעמם! ממש!! לא נהנה ממכניקת הקרב, לא אוהב את השליטה והזוויות [במיוחד במהלך קרבות]... זה מרגיש לי כמו LAST OF US [שעזבתי גם משעמום בערך בשליש המשחק] עם אלמנטים מ-GOW. האם אני מפספס משהו? האם יש טעם להמשיך, זה משתפר?? אני חייב לומר שאני מעריך את הניסיון לעשות שינוי בפורמולה, כפי שהייתה [שאני מכיר היטב], כי אני חושב ש-GOW3 די הביא את הסדרה למיצוי אבל עדיין... GOW, בזמנו, לא היה משעמם. האקשן והקצב משכו את השחקן לתוך המשחק. כאן זה לא קורה בינתיים. לא עבורי.

עדכון: המשכתי עוד קצת ומשהו תפס [אולי הייתי מקובע מדי על הפורמט הקודם]... אני לא יכול לתאר כמה אני שמח שהמשכתי. משחק פשוט מדהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...