עזרה - המלצה למחשב נייד לצפייה בסרטים 4K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה - המלצה למחשב נייד לצפייה בסרטים 4K

snop

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש מחשב חזק (גם אם הוא יהיה חזק ממה שאני צריך).

חשובים לי הדברים הבאים:

1. מעבד i7.

2. 16GB.

3. כונן .

4. נשלפת(!)

5. תאורה אחורית למקלדת.

6. לא , רק מחשבים עם .

7. גודל מסך - בעבר הייתי עם LATITUDE E6400 עם מסך "14 והיום עם LATITUDE 7370 שבו המסך "13 (אבל כמעט ללא שוליים).

אז משהו בטווח של שניהם.

כיום ברשותי מחשב LATITUDE 7370 אחלה מחשב עם מסך מגע, כונן 512GB , 16GB, מעבר m7 (טעות שלי!!).

למחשב יש מספר בעיות - 

1. המעבד לא משהו, עד שעולה הדפדפן לוקח יותר מדיי, לא ידעתי בזמנו שמעבד M ממש לא שווה באיכותו למעבד מסדרת i.

2. אם אני מקליד מילים - זה גורם לוידאו להיתקע ברקע.

3. הסוללה שלו לא נשלפת - ולצערי היא הלכה (אני לא צריך , השימוש תמיד צמוד לנקודת חשמל ולכן הייתי מעדיף כמו בלפטופ ישן שלי - נשלפת ככה שאני מנתק אותה ומתחבר ישירות לחשמל וככה לא דופק את הסוללה וכשאצטרך אותה היא תשמש אותי נאמנה).

מבחינת תקציב אני לא מוגבל נראה לי בסביבות ה-6- ואם יש בפחות אז סבבה.

אני מעדיף לא לרכוש מהארץ! כל מחשב שלי עד היום נרכש ישירות מ- ארה"ב (כשהייתי בארה"ב) והנוכחי מאתר "אמזון" ארה"ב עם שילוח צד שלישי.

תודה רבה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

תודה רבה על המענה.

מכיר את המחשבים האלה... אבל לצערי הם לא מתאימים - הסוללה בהם בנויה בתוך גוף המחשב מתחת למכסה.

אני צריך נשלפת שאפשר להוציא אותה בקלות מתי שבא לי כשאני מחובר לחשמל ובכך לא לדפוק את חיי הסוללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של snop

אני צריך סוללה נשלפת שאפשר להוציא אותה בקלות מתי שבא לי כשאני מחובר לחשמל ובכך לא לדפוק את חיי הסוללה.

זו אגדה אורבנית, במקרה הטוב.

אמנם אפשר להרוג ( כמו הרבה דברים )

אבל אי שפשר לשמור עליה ( שלא כמו הרבה דברים ).

זו כימיה די בסיסית, בסופו של דבר.

היא ( הסוללה ) תמות כך או כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...