מעוניין לרכוש SSD חדש ואשמח להמלצתכם. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לרכוש SSD חדש ואשמח להמלצתכם.

haim.hdd

Recommended Posts

שלום,

אני רוצה לקנות חדש. מצאית כמה מועמדים שאשמח אם תעברו עליהם רגע בבקשה.

1.  ה-SSD הבא, של חברת SANDISK : שנמכר כאן , מכיל בקר MLC , שככל הידוע לי נחשב למעולה.

המחיר חשוד מאוד: 285 שקל ל-480GB.

האם יש כאן מלכודת?

2.  האם יש מישהו שיש לו היכרות עם הדגם הזה? אשמח לחוות דעת.

3.  אשמח להמלצות על דגמים של 500GB.

הניסיון האישי שלי:

• ב-2014 קניתי את הדגם של של מסוג MX100 בנפח 256 GB. עלה לי ב - קיי אס פי 575 שקל (בין היקרים ביותר שהיו בארץ לנפח הזה!). מגלה לאחרונה סימנים מחשידים של סוף החיים. ה- הזה היה מהיר מאוד, ומאוד נהניתי ממנו. הבקר: MLC. פועל כיום במחשב נייח.
  • ב-2016 קניתי את הדגם של סמסונג מסוג EVO 850 בנפח 120GB. עלה לי ב - קיי אס פי 350 שקל. נוראי. איטי מאוד ביחס MX100 .  בקר 3DNAND (לדעתי שינוי שם ל-TLC, תקנו אם אני טועה). פועל כיום במחשב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע ראיתי השוואה בין ה-M.2 ל- של SATA, ולא התרשמתי יותר מדי מה-M.2 בכל הנוגע לעליית הווינדוס. ה-M.2 ניצח בהפרש זעום. אשמח אם תוכל לשכנע אותי לקנות אותו, פרט לעובדה שעל הנייר M.2 מהיר פי 3 לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עליית חלונות הייתה חשובה איפשהו ב2009 כשכונני נכנסו לעולם השולחני.

מה שחשוב הוא השימוש הקבוע ותגובתיות המערכת. כן, גם ככה בין שני הסוגים ההבדלים לא גדולים, ולך זה לא משנה עם מערכת קצת יותר ותיקה.

לגבי כוננים טובים כמו MX500, מאמאזון עולה כמעט 100 שקל פחות להביא אותו, בכל מקרה.

amazon.com/Crucial-MX500-500GB--Internal/dp/B0784SLQM6/ref=sr_1_2?keywords=MX500&qid=1555765177&s=gateway&sr=8-2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבלי להכביר במילים, כמו שהמומחה פה אמר, לך על ה-MX500.

Crucial MX500 500GB - עולה 279 ₪ עם משלוח ומיסים.

ציטוט של haim.hdd

ב-2016 קניתי את הדגם של סמסונג מסוג EVO 850 בנפח 120GB. עלה לי ב - קיי אס פי 350 שקל. SSD נוראי. איטי מאוד ביחס MX100 .

כי ב- הנפח גם משפיע על המהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי היכרות עם שני הדגמים שציינת,גם הסאן דיסק וגם הmx 500,שניהם מעולים,ואין שום דבר מחשיד במחיר שksp מוכרים אותו,צניחות המחירים הם די שגרתיים בשנה האחרונה,הטכנולוגיה נפוצה מאוד ויש מגוון גדול,טבעי שככה המחירים ירדו.

אני אישית הזמנתי את הmx500 מאמאזון והגיע תוך שבוע,מרוצה מאוד.

כל כונן מחברה ממותגת ומוכרת ישדרג לך את המחשב לרמה אחרת שלא הכרת עם הכונן קשיח שיש לך.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...