הצעה שלא תוכלו לסרב לה? מיקרוסופט מציעה גישה חופשית למשחקים שלה במחיר מגוחך - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעה שלא תוכלו לסרב לה? מיקרוסופט מציעה גישה חופשית למשחקים שלה במחיר מגוחך

yonatan.mendelson

Recommended Posts

נראה כמו כתבה ממומנת של . והתשובה היא לא. אני לא מעוניין בעוד מנוי עם תשלום חודשי רק כדי לשחק משחקים. אני מעדיף לרכוש את המשחקים שלי ולהחזיק אותם אצלי. כן, זו הוצאה גדולה יותר, אבל אז אני לא תלוי בשירות כזה או אחר, ולא מפרנס עוד תאגיד לאורך זמן. שיחפשו את החברים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה מעניינת. מצד אחד אתה אומר שאתה נגד לשלם לתאגידים ולפרנס אותם, מצד שני אתה מעדיף לשלם יותר ולהחזיק את המשחקים בידיים. אז יוצא בעצם שאתה מפרנס אותם יותר מאשר בנאדם שיקח עכשיו את ההנחה הזאת. דולר ל-3 חודשים זה מאוד משכנע, חבל שאין לי זמן לזה כרגע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה שחקן קונסולה והחבר הראשון הוא שחקן מחשב? _ (סתם לידיעה ללא כל קשר) כל הטיעונים נכונים! זה עיניין של טעם וריח או יותר נכון אופי וקו חשיבה. אני אישית במצב אמביולנטי בנושא כזה, האופי שלי והמתודיקה שלי יעדיפו (אם כבר... אז) לרכוש את המשחק ולהיות בעליו. ההגיון שלי אומר משהו אחר, כמה שקלים בשביל לטחון 3 חודש נשמע הגיוני (אם כי כמה כבר אפשר להספיק ב 3 חודש עם כותר כגון SHADOW OF WAR). בכל מקרה ההחלטה היא אישית לכל משתמש. מכירים את המצב שבו המוח השתמש בכל כך סרוטונין שעכשיו הוא בחסר? אז זו ההרגשה שלי לגבי גיימינג ב 2019. _ (אי כי לגעתי לא אני הבעיה) בימים אלו יש לי דיון רציני האם לבצע PREORDER ל BORDERLADS3 או פשוט להשאר על ספינת הפיראטים (כנ"ל לגבי RAGE2).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 1stcowgirl

יכול להיות שאתה שחקן קונסולה והחבר הראשון הוא שחקן מחשב? _ (סתם לידיעה ללא כל קשר) כל הטיעונים נכונים! זה עיניין של טעם וריח או יותר נכון אופי וקו חשיבה. אני אישית במצב אמביולנטי בנושא כזה, האופי שלי והמתודיקה שלי יעדיפו (אם כבר... אז) לרכוש את המשחק ולהיות בעליו. ההגיון שלי אומר משהו אחר, כמה שקלים בשביל לטחון 3 חודש נשמע הגיוני (אם כי כמה כבר אפשר להספיק ב 3 חודש עם כותר כגון SHADOW OF WAR). בכל מקרה ההחלטה היא אישית לכל משתמש. מכירים את המצב שבו המוח השתמש בכל כך סרוטונין שעכשיו הוא בחסר? אז זו ההרגשה שלי לגבי גיימינג ב 2019. _ (אי כי לגעתי לא אני הבעיה) בימים אלו יש לי דיון רציני האם לבצע PREORDER ל BORDERLADS3 או פשוט להשאר על ספינת הפיראטים (כנ"ל לגבי RAGE2).

בדיוק. אני משחק על מחשב בלבד. להיות תלוי בחיבור לרשת כדי לשחק תמיד היה מאוס בעיניי. גם כיום כאשר רוב המשחקים מכילים אלמנטים של קיוון. אם זה משחק שדורש את הרשת באמת - כדי לשחק עם חברים, או להתחרות בתחרות עולמית (כמו פורטנייט, או HITMAN למשל) - אז כן נתחבר, אבל בשביל גישה למשחקים עצמם? אין מצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי את המנוי הזה לחצי שנה. עלה לי כ100 שקלים דרך g2a. שווה גם שווה אם תשאלו אותי, מכיוון שאני לעתים רחוקות משחק במשחקים שסיימתי כבר, והמנוי נתן לי גישה חופשית לכל סדרת , וGOW. לעומת זאת אם הייתי צריך לרכוש את הסדרות הללו הייתי צריך להיפרד מהרבה יותר מ100 שקלים.. כל אחד ומה שהוא מעדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...