כרטיס מסך מתנתק מהמסך לאחר כמה שניות - עמוד 5 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך מתנתק מהמסך לאחר כמה שניות

Neil Hen

Recommended Posts

ציטוט של none77

כמעט בכל המקרים של זיופים צורבים ביוס שמופיע שם אחר ולפי שאר הנתונים ניתן לראות בקלות אם הכרטיס מזוייף, בgpuz הוסיפו אפשרות שהתוכנה תבדוק לבד, שום דבר לא 100%, מי שמזייף בדר"כ יעדיף להשקיע כמה שפחות, בהרבה כרטיסים מזוייפים הם רושמים נתונים שונים מהכרטיס המקורי באתר.

@andralamusya

הבחור בקישור שהבאת חובבן, מעבר לזה ש2 דקות היה מספיק עבור מה שהוא הראה, הוא בדק עם תוכנה שלא מראה נתונים של הכרטיס אלה רק את השם שלו, אני מוכן לשים 2000$ ביחס רווח של אחד לאחד שבבדיקת נתוני הכרטיס היו שגויים.

01:18

כמובן שהסוקר לא הכי מקצועי שיש אבל פספסת את העיקר, שבו ניסיתי להראות כרטיס Y שבפועל X
מה שהצגת בסרטון הוא כרטיס מקורי שסה"כ נעשה לו שינוי לגוף וכמובן rename לביוס ולא עליהם אני מדבר. אני מדבר על כרטיסים שנעשו להם צריבות ביוסים מאומתים.
בגדול השוק שאני מכוון אליו זה אנשים לא מוכרים שבונים כרטיסים שעובדים ופחות לאלה שסה"כ עושים rename או אפילו מוכרים כרטיס שלא עובד כלל כי זה שווה ערך למכירת קופסא ריקה או צעצוע של כרטיס מסך שצולם במצלמת מיקרו וגורם לך לחשוב שהוא בגודל מלא (כן נתקלתי בזה כי אני בכוונה רציתי לרכוש כרטיסים מפוקפקים, היו לי גם 3 פגיעות טובות, עם צריבה וטיפלה טוויקס למאוורר קיבלתי 560 עובדים בפחות מ-100 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטער.

אתה פספסת לגמרי את העיקר.

בסרטון שלך סה"כ רואים שהשם של הכרטיס מזוייף.

בסרטון שלי בזמן שציינתי ניתן לראות גם שזייפו את השם ושהמון נתונים של הכרטיס לא תואמים, ליבות קודה, שיידרים, רוחב פס וכו', הכרטיס הזה מזויף בניגוד למה שאתה אומר, גם בסרטון שלך במידה והיו משתמשים בgpuz או בתוכנה אחרת שמראה נתונים של הכרטיס היו רואים מייד שהוא מזוייף.

שוב:

בדר"כ מזייפים רק את השם של הכרטיס ואת שאר הנתונים לא, כי אלו קריאות שיותר קשה לזייף, החובבן בסרטון שלך אראה רק את שם הכרטיס.

**הכרטיס בסרטון שלי מזויף בניגוד למה שאתה טוען.

**צריבת ביוס מלא לא משנה את כל הנתונים, כולל ליבות וכו'.

**אשמח לקישור שמראה כרטיס מזויף עם 100% נתונים נכונים, סביר שאפשר לעשות את זה, מי שמזייף לא יתאמץ וישקיע כסף בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

מצטער.

אתה פספסת לגמרי את העיקר.

בסרטון שלך סה"כ רואים שהשם של הכרטיס מזוייף.

בסרטון שלי בזמן שציינתי ניתן לראות גם שזייפו את השם ושהמון נתונים של הכרטיס לא תואמים, ליבות קודה, שיידרים, רוחב פס וכו', הכרטיס הזה מזויף בניגוד למה שאתה אומר, גם בסרטון שלך במידה והיו משתמשים בgpuz או בתוכנה אחרת שמראה נתונים של הכרטיס היו רואים מייד שהוא מזוייף.

שוב:

בדר"כ מזייפים רק את השם של הכרטיס ואת שאר הנתונים לא, כי אלו קריאות שיותר קשה לזייף, החובבן בסרטון שלך אראה רק את שם הכרטיס.

הנקודה היא שהכרטיס שהוא הציג בסרטון, זה הכרטיס שדי דומה לזה שאני רכשתי. הוא עצמו צרוב עם ביוס של 960, ביוס מקורי ומאומת.
lookup סה"כ מעביר אותך לדף לפי ה gcode שלו, בשונה מזה שהצגת אתה בסרטון שלך.
במילים אחרות
כרטיס בפועל 560 אצלי
נמכר כ-960
ביוס של 960 שעבר קוסטומייז ותואם 1 ל 1 את הכרטיס, הן בגרסת הביוס, הן במהירות הליבה והזיכרון, הן אפילו בשאדרס וברוחב הזיכרון.
כל הלוח המעגלי שלו הוא לא תואם לשום יצרן ונבנה מאפס, הזיכרון הוא של חברה שנקנתה בהמשך ב-2012 ע"י מקרון, לכן אנשים טוענים שהם מזוייפים כשהם לא.
וסה"כ חובר לו גוף זול בשביל להוזיל עלויות לאותו המוכר, צריבת ביוס ל-560 גרמה לכרטיס לפעול בצורה תקינה, ולפני הצריבה סה"כ הייתה בעיה של חריגה משטח הזיכרון.
בתוך גבולות הכרטיס נמכר כ560 ועם ביוס מקורי מחוץ לגבולות המוכרים עורכים את זה.
כבר שלחתי ושוחחתי עם אחד המוכרים משם, וזו אחת הסיבות למה רכשתי מס' כרטיסים
תחשוב לבד אם מדובר בזיוף למה לא למכור קרטון ריק או צעצוע שצולם במאקרו ובפועל הוא בגודל מחזיק מפתחות ולצמצם עלויות? (נתקלתי בכולם)
אגב גם gamersnexus ועוד רבים נתקלו בדבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה.

אפשרי, מה שאתה מתאר זה בנייה מאפס באיכות ירודה, עם כנראה נתונים אמיתיים שתואמים לכרטיס אחר.

מה יותר פשוט לעשות את זה או לקחת כרטיס ישן להחליף לו צ'יפ או לצרוב ביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים לא מכילים חיישן אחד למוניטורינג, כלומר גם אם תקבע עם 100mhz ותעלה ל-120mhz ב-gpuz הכרטיס עדיין יהיה 100mhz, זה החיסרון היחידי כי שם צריך לעבוד על עיוור, גם החיישן טמפ' לא עובד וקבוע והם עובדים בצריכת חשמל מלאה כל הזמן.
הם לא מומלצים לקנייה.. אבל היי השגתי 3 560 בפחות מ100 ש"ח ליחידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה פותח הדיון לא נתן קישור למוכר+הכרטיס בעליאקספרס למרות שהתבקש מספר פעמים......למרות שזה דיון בלי שום בסיס ושורש לדעתי ברור להחזיר למוכר ואם יש עצבים אז לדרוש את הכסף בלי להחזיר בגלל שזה כרטיס לא תקין עם חשד לזיוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...