מפרט ללפטופ, עד 3K, לשימוש ביתי פשוט - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ללפטופ, עד 3K, לשימוש ביתי פשוט

Uriel G

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל הן לפחות ובעיקר מיקצועיות.

ז.א. הן מהימנות ומבוססות ומדברות ומנומקות

בהתבסס על קריטריונים מוסכמים ומקובלים,

והעיקר, יש למבקרים ( הכוונה מיקצועיים ומנוסים )

את הכלים והידע לראות הן את החסרונות והן את היתרונות.

כל אחד יקבע עד כמה דבר כזה או אחר חשוב לו 

ובאיזו מידה.

אתה יכול להגיד ( לדוגמה  ) "לא מזיז לי שאין חיבור כבל בנייד",

כמו במקרה של 530S. 

או אני יכול לומר "לא איכפת לי שהמסך מבריק ונוטה לכתום".

אבל אלו כבר בחירות מושכלות ואישיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים

עבר כבר שבוע

קודם כל, שניכם צודקים.

דעה שלי או של הבעלים, לא שווה לדעה של אנדי מקצוע. מצד שני, אני בטוח שיהיו אנשים שדעה של משתמש פשוט תגיד הרבה יותר מדעה של איש מקצוע או עם ניסיון. הם יתחברו לזה יותר כי הן יותר "כמוהם".

אז רשמים ראשוניים מהבעלים הם טובים. אבל גם לא היה יותר מדי ניסיונות עם המחשב עדיין. קצת הסתבכו עם 10 (שוב, עברו מxp....)

המחשב מהיר ביחס למה שהם מכירים. וזה כבר טוב. לא מעט פעמים שמעתי תלונות על איטיות בישן.

אבל זה היה לי ברור שיהיה ככה, לא משנה איזה לפטופ היו קונים. עוד יתרון מבחינתם, שהיה מופיע בכל מחשב בכל מקרה, סה החיבור לhdmi כי יש להם גדולה אבל קצת ישנה אז היא לא סמארט.

בסהכ מרוצים מאד.

אבל שוב, הם לא מכירים משהו אחר ולכן כל דבר שהיו קונים הם היו אוהבים. רק הזמן יגיד אם הם יצליחו להרוס מהר או לא חחחחח

בכל מקרה גם אני ראיתי אותו ל5 דקות וגם לי נראה בסדר גמור. נראה יפה, דק מאד, די קל מהשנייה וחצי שהרמתי אותו, הסאונד נשמע סביר מאד ביחס לרמקול של לפטופ (שמעתי כמה שניות של סרט מנטפליקס), וגם איכות הוידיאו ומסך לא רעים. לא הבחנתי בבעיות כלשהן במסך. אבל שוב, ממש מעט זמן עבדתי איתו.

2 דברים שלי הפריעו טיפה (על שתיהן ידתעי מראש, אבל בכל זאת) זה שאין במקדלת את הnumpad (אני מאד אוהב לעבוד איתו) וזה הכפתורים של ה"עכבר" הם חלק מהמשטח עצמו של העכבר (אני אוהב יותר כשזה מופרד).

מניח ששניהם זה עניין של התרגלות בעיקר

אם יהיה עוד משהו מעניין לספר, אעדכן

ובכך מקרה, המון תודה לכם על כל המידע ששפכתם פה. למדתי הרבה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...