מחשב קופא לאחר החלפת כרטיס מסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב קופא לאחר החלפת כרטיס מסך

Crossair

Recommended Posts

אהלן,

רכשתי GTX 750TI יד שניה ל-HTPC בסלון; (XEON E5450, 4GB DDR2, NSK2480, 380W, המארז והספק בני כמעט 10 שנים, העלתי צילום מסך מSPECCY)

לפני כן היה לי כרטיס מסך HD5450, רציתי משהו טיפה יותר חזק שיתמוך בהאצת חומרה לסרטים ויוכל להתמודד עם הLIGHTPACK שלי כמו שצריך גם ב1080P.

התקנתי את הכרטיס החדש, הורדתי DDU (תוכנה להסרה נקייה של דרייברי כרטיס מסך), הסרתי את הדרייברים של AMD/ATI ולאחר מכן התקנתי את הדרייבר הכי חדש מהאתר של .

הכל עבר בסדר, וכשהתחלתי לראות סרט ב- המחשב קפא.

עשיתי רסטסט, ניסיתי שוב ולאחר מס' דקות בצפייה בסרט בMPC-HC המחשב שוב קפא והפעם גם עשה רסטרט.

בדקתי טמפ', הכרטיס ב31 מעלות (החלפתי את המשחה הטרמית שהייתה על הכרטיס טרם ההתקנה במשחה חדשה).

חשבתי שזו הזדמנות טובה לשדרג מווינדוס 7 לווינדוס 10 ואולי הבעיה תפתר, בסיום ההתקנה לאחר שהווינדוס הגיע למצב הגדרות אישיות כמו שם משתמש, המחשב קפא כמה פעמים ונאלצתי לעשות רסטרט.

סיימתי לבסוף את ההתקנה של הווינדוס, התקנתי את כל הדרייברים הנחוצים, והפעם המחשב קופא בצורה רנדומלית, פעם לאחר 5 דקות, ולפעמים יכול להיות שעה ויותר.

ניסיתי להריץ FUMARK, לאמץ את הכרטיס, בשיא שלו הוא מגיע ל60-70 מעלות, אבל לא קופא והבדיקה יכולה להמשיך גם שעה,

ועדיין... אפשר לראות סרט ואחרי דקה המחשב יקפא או סתם לשוטט ברשת והמחשב יקפא בלי סיבה.

אני מבולבל מאוד, מעלה את הצילום מסך מ-EVENT VIEWER....

אני כבר פניתי למוכר בטענה שהכרטיס אינו תקין, אבל חשבתי לעצמי - אולי הספק כוח שלי מגמגם?

אני בכל זאת עם XEON E5450, 750TI, 4GB זכרון, 2 דיסקים קשיחים וכל זה עם ספק כוח 380W של בן כמעט עשור - אולי לשדרג למשהו חזק יותר דוגמת 500W?

אשמח לעזרתכם.

תודה רבה ושבת שלום.

Capture.JPG

Capture2.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...