עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

m.d

קניית מסך מחשב המלצות?

Recommended Posts

ציטוט של Jabberwock

144HZ זה לא גימיק. בהחלט יש בזה יתרון.

תחשוב על זה כך: כשרואים יותר פריימים - כך נכנס לנו יותר מידע חזותי. אומנם אם כבר בנית לעצמך רפלקסים הגוף שלך פועל על פיהם. ופחות תרגיש את היתרון. אבל אני שמתי לב לזה שאם אני כבר מכוון על אויב, התיקונים הקטנים בכוונת הרבה יותר קלים על מסך 144HZ. גם תגובתית שזזים אופקית, התגובה תהיה יותר מהירה.

לא אמרתי שזה גימיק, אפשרי שזה נכון. יכול להיות שאם אני ישחק חודשים על 144 אהיה עוד יותר טוב וכו'.

אבל במשחקים האלה שפירטתי, בעיקר OW ו TF2 שיחקתי תחרותי, גם באירופה והגעתי רחוק ומיציתי אותם פשוט,

על מסך סטנדרטי, שעובד על 60. מרבית החבר'ה שלי בסטים שמשחקים תחרותי מזמן עברו ל 144 ואני עדיין

יותר טוב מהם.. ככה שגם זו הכוונה שלי שלא מצאתי בזה יתרון אמיתי.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close