קניית מסך מחשב המלצות? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מסך מחשב המלצות?

ישראל ישראל

Recommended Posts

יש לי חבר שרוצה לקנות מסך מחשב עד 24 אינץ המסך ישמש להכל אבל בעיקר למשחקים (גיימינג)

מבחינת כרטיס מסך כרגע יש RX580 8GB שבעתיד אולי יוחלף לדגם יותר חזק...

רציתי לקבל המלצות כי הרוב הגדול בפורום ממליץ על וחלקם על או ...

ממה שידוע לי פאנל יותר עדיף על פאנל או שאר הפאנלים

קראתי גם בימים האחרונים שMS נמוך לא בהכרח מראה ביצועים גבוהים יותר במשחקים ושגם הרץ גבוהה לא בהכרח יותר טוב

למרות שאני לא בקיע במסכים לעומת חלקי מחשב כן אשמח להמלצות מה עדיף לחבר לקנות עד תקציב של 1K גג 1.2K אם יש בזה צורך כמובן...

ד"א לא חשוב במסך יציאות ופיצרים כי הכל מחובר למחשב עצמו אז אין דרישה לתוספות שמייקרות את העסק ללא צורך תודה רבה לכל מי שיעזור ויתן את דעתו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אחד עדיף משהו אחר, החבר צריך להגדיר עדיפות.

לסוג הפאנל או לקצב רענון, בתקציב הזה אי אפשר גם וגם.

אישית הייתי מעדיף פאנל על פאנל TN בקצב רענון גבוהה יותר.

אבל שוב, כל אחד יעדיף משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית הוא רוצה מסך מחשב לגיימינג משחקים כל החדשים שיש כיום, כרגע יש לו מסך טלוויזיה 32אינץ שהמחשב מחובר אליו והוא רוצה מסך מחשב שיותר פרקטי עד 24 אינץ לא יותר מזה והשאלה הנישאלת מה עדיף מבחינה טכנית ללכת על דל עם קצב רענון 60HZ וMS של 5+- עם פאנל או ללכת על מסכים של שאר החברות של 75-144HZ עם 1MS ופאנל TN?

ממה שאני רואה שכותבים בפורומים הIPS יותר עדיף מבחינת צבעים וחדות ושהקצב רענון וזמן תגובה קצת גבוהה במעט לא גורע כל כך מחווית המשחק ובשאר השימושים הוא כן יותר עדיף השאלה מהניסיון שלכם מה עדיך לקחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב.

כל אחד יעדיף משהוא אחר, את ההבדלים כבר הבנת, ככל שהשחקן נוטה לכיוון First person shooter מקצועי הוא יעדיף קצב רענון, כי הinput lag יכול לקטון, שחקן כזה גם יכול להוריד הגדרות כדי להגדיל fps. מצד שני יש כאלה שיעדיפו את איכות התמונה, אולי @coch יוכל להוסיף משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

היי

עניין של העדפה.. 

בגדול מעולם לא ראיתי צורך לעבור בעצמי למסך 144. אני מדבר גם על הימים ששיחקתי תחרותי ב TF2\Overwatch\Battlefield שכולם

משחקי FPS. אני חייב להדגיש שאני כן רואה את ההבדל בין מסך 60 למסך 144 ( נניח אצל חברים ), בעיקר במשחקי מולטי, 

אבל לא ראיתי בזה יתרון אמיתי. יש כאלה וביניהם גם סטרימרים שיחלקו על מה שאני אומר ויבחרו כל יום מסך 144 מבוסס TN 

על המסך 60 עם הפאנל הכי איכותי שיש... אני לא בין אלה וההמלצה שלי תהיה תמיד ללכת על מסך איכותי עם צבעים נורמליים

וקצב רענון של 4-8 שאמור להספיק גם לגיימינג.

וזו גם תשובה לשאלה שלך ( פותח הדיון ) מדוע מסכי מומלצים הרבה, כי המסכים שלהם שמגיעים עם קצב רענון סביר ופאנל

נורמלי מתאימים בהחלט גם לגיימינג.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים ניתן להמהיר מסכים, אני יודע על הדגמים של מסדרת ultrasharp שלפעמים מגיעים ל- 75Hz ללא frame skipping. זה לא דורש מיומנות או ידע, סה"כ הגדרת המסך בקצב רענון גבוה יותר ובדיקה פשוטה שאין דילוג על פריימים. אני לא סגור אם זה מבטל את האחריות או לא, אבל עלול לגרום לנזק במסך באופן תיאורתי. אני עם מסך מומהר כבר יותר משנה והוא עובד מעולה.

לכן, אני במקומך הייתי מחפש מסך טוב עם input lag נמוך, ומחפש בגוגל אנשים שהמהירו אותו ולאיזה קצב רענון הם הגיעו. שמתי לב גם שכמעט תמיד אין הבדל של קצב הרענון בין מסכים שונים מאותו דגם, שלא כמו בהמהרת רכיבי חומרה. למשל במסך שאני המהרתי הגעתי ל- 75Hz, וכל האנשים שקראתי ברשת הגיעו גם ל- 75Hz. ב-76Hz הוא מתחיל לדלג על פריימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

אבל לא ראיתי בזה יתרון אמיתי.

144HZ זה לא גימיק. בהחלט יש בזה יתרון.

תחשוב על זה כך: כשרואים יותר פריימים - כך נכנס לנו יותר מידע חזותי. אומנם אם כבר בנית לעצמך רפלקסים הגוף שלך פועל על פיהם. ופחות תרגיש את היתרון. אבל אני שמתי לב לזה שאם אני כבר מכוון על אויב, התיקונים הקטנים בכוונת הרבה יותר קלים על מסך 144HZ. גם תגובתית שזזים אופקית, התגובה תהיה יותר מהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

144HZ זה לא גימיק. בהחלט יש בזה יתרון.

תחשוב על זה כך: כשרואים יותר פריימים - כך נכנס לנו יותר מידע חזותי. אומנם אם כבר בנית לעצמך רפלקסים הגוף שלך פועל על פיהם. ופחות תרגיש את היתרון. אבל אני שמתי לב לזה שאם אני כבר מכוון על אויב, התיקונים הקטנים בכוונת הרבה יותר קלים על מסך 144HZ. גם תגובתית שזזים אופקית, התגובה תהיה יותר מהירה.

מעניין לא ידעתי!
תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...