מחשב לא עולה כאשר מחובר כרטיס מסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא עולה כאשר מחובר כרטיס מסך

maya li

Recommended Posts

שלום

המחשב החליט להשתגע בצורה מוזרה מאוד, לפני כמה ימים כנראה שהעמסתי עליו מבחינה גראפית יותר מדי (דרך הדפדפן) והמסך התחיל לרצד, קיבלתי הודעה שלא ממש הספקתי לקרוא, משהו בקשר ליחידה הגראפית שמתקשה להתמודד עם מה שקורה שם, סגרתי את הדפדפן וחשבתי שכאן נגמר העניין, אחרי כמה זמן - מסך שחור, ניסיתי לאתחל אותו - עדיין מסך שחור, כיבוי והדלקה מחדש אחרי כמה זמן - עדיין מסך שחור, בסופו של דבר הוצאתי את הכרטיס מסך וחיברתי למובנה והמחשב עלה כרגיל, חיברתי את הכרטיס מסך - מסך שחור, חיברתי שוב למובנה, מחקתי את הדרייברים של הכרטיס וניסיתי לחבר אותו שוב - לא עולה, החלפתי לכרטיס מסך אחר - עדיין לא עולה (או שעולה אבל פשוט לא רואים כלום), מצד אחד קשה לי להאמין ששני לא עובדים פתאום, מצד שני גם קשה לי להאמין שהלך הסלוט, משהו תוכנתי אולי? יש לי דרך לשחזר את ההודעה שהוא נתן לפני שהוא התחיל לקרוס?

אשמח לעזרה

Intel Core 2 quad Q9550

Intel DQ35JO motherboard

6GB RAM 

SSD 250 Crucial 500MX

gtx 750 ti\geforce 21

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחילה,
במידה והמסך נשאר שחור בעליית הביוס - אין שום קשר למערכת ההפעלה או הדרייברים.
במידה והמסך נשאר שחור רק בעליית הווינדוס - יש קשר למערכת ההפעלה או הדרייברים.
במידה והמסך נשאר שחור גם בעליית הביוס תמשיכי לקרוא מטה

לפעמים אין כלל בעיה מלבד חוסר תשומת לב, לפעמים אנשים שוכחים להעביר את הכבל מהכרטיס מסך המובנה לחיצוני.
מה כן הייתי בודק,
1) חיבור כרטיס מסך חיצוני, לא לשכוח יציאות מתח מהספק כוח במידה וקיימות.
2) לפני הדלקת המחשב לחבר כבל לכרטיס מסך החיצוני
3) להדליק את המחשב: א) במידה ויש תמונה, כנראה ששכחת לחבר כבל ווידאו לכרטיס מסך החיצוני או שחיברת כבל ווידאו לכרטיס מסך החיצוני לאחר הדלקת המחשב וכתוצאה מכך הביוס העביר את התמונה לכרטיס מסך הפנימי (IGPU)
ב) במידה ואין תמונה, תנסי לכבות את המחשב ולהעביר את כבל הווידאו לכרטיס מסך הפנימי, במידה ויש שם תמונה כנראה שיש בעיה בהגדרות הביוס.

מעבר לכל מה שהצעתי כאן הייתי ממליץ לנסות יציאה אחרת בכרטיסי המסך החיצוניים והייתי ממליץ לבצע את הבדיקה עם 2 הכרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...