כרטיס מסך מומלץ באזור ה-1000 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך מומלץ באזור ה-1000 ש"ח

reyreymoo

Recommended Posts

הי

אני מחפש כרטיס מסך בטווח המחירים הזה 1000 ש"ח. מעט גמיש כלפי מעלה.

בעיקר חשוב לי עבודת עריכה בפוטושופ ועריכת , אבל גם גיימינג (בעיקר דברים ישנים יותר, לא הכי חדשים הרבה פחות חשוב מתחום העריכה).

אני עובד על מסך 1440p ומשתמש בDisplayPort אם זה נתון רלוונטי.

אני לא נעול ספציפית על או AMD

אשמח לקבל את חוות דעתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי. בעקרון יש מספר אפשרויות באיזור התקציב:

RX 580 8GB PULSE מ-KSP ב-850 שקל היא אחת

RX 590 NITRO+ 8GB משם ב-1000 שקלים היא שניה. שיפור עוצמת עיבוד של בערך 10% על אפשרות א'.

GTX 1660 היא בחירה שלישית, יש כאן בקצת מעל לאלף שקלים. כח גרפי דומה ל- 590, אבל עם צריכת חשמל נמוכה משמעותית ויכולות אם אתה בעניין של להתעסק עם זה ולשפר עד רמת GTX 1660 Ti בתוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ממש תודה על התגובה המפורטת. 

יש משמעות לחברה שבונה את הכרטיס? Zotac, וכו'... 

יהיה שיפור משמעותי אם אסתכל באזור ה1200 מבחינתי זה פחות או יותר המקסימום שאני מחפש בו. יותר חשוב לי עלות תועלת מאשר וביצועים מתג מחיר מדויק. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה משמעות כשזה מגיע לכרטיסים כמו ה-GTX1660 עם פילטת החום היחסית נמוכה שלהם. הקירורים כמעט כולם טובים וראויים לשבב של במרכז הכרטיס.

הדרגה הבאה היא GTX 1660 TI שעולה בערך 1400 שקלים. השיפור הוא יחסית קטן לעומת הדגם נטול ה-Ti.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אוקי. בעקרון יש מספר אפשרויות באיזור התקציב:

RX 580 8GB PULSE מ-KSP ב-850 שקל היא אחת

RX 590 NITRO+ 8GB משם ב-1000 שקלים היא שניה. שיפור עוצמת עיבוד של בערך 10% על אפשרות א'.

GTX 1660 היא בחירה שלישית, יש כאן בקצת מעל לאלף שקלים. כח גרפי דומה ל-RX 590, אבל עם צריכת חשמל נמוכה משמעותית ויכולות אוברקלוקינג אם אתה בעניין של להתעסק עם זה ולשפר עד רמת GTX 1660 Ti בתוכנה.

לפי https://www.techpowerup.com/gpu-specs/geforce-gtx-1660.c3365

הgtx 1660 חזק ב17.5% בממוצע מהrx590.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...