למי תצביעו בבחירות לכנסת ה- 21 ? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי תצביעו בבחירות לכנסת ה- 21 ?

--- The King ---

למי תצביעו בבחירות לכנסת ה- 21 ?  

75 הצבעות

1. 1. למי תצביעו בבחירות לכנסת ה- 21 ?

• כחול לבן
    • הליכוד
    • זהות
    • העבודה
    • הימין החדש
    • מרצ
    • ישראל ביתנו
      0
    • איחוד מפלגות הימין
    • כולנו
    • גשר
    • מגן
      0
    • יהדות התורה
    • ש"ס
    • ישר
      0
    • חד"ש תע"ל
    • רע"מ בל"ד
      0
    • הפיראטים

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 1 חודש מאוחר יותר...
ציטוט של QttP

וואלה, שיחקת אותה. :D 

גם זה יקרה:

ציטוט של QttP

לא חבל על עוד מערכת בחירות מיותרת שבה ייבחר ביבי? כמה פעמים כבר אפשר לבחור בו? :P 

ציטוט של TheHwGeek

יאללה, הפעם זהות בפנים!

אם זהות רצים עם בנט זה לא ייתן להם הרבה ולדעתי אפילו יקבלו פחות קולות. כל החילונים שחשבו להצביע זהות לא יצביעו לאיחוד בגלל בנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב לכמה דברים מוזרים בציבור (בפייסבוק שלי) -

1.כולם (מצביעי ליכוד כמובן) - מאשימים את ליברמן על כך שהוא לא מתפשר - במקום להאשים את ש"ס ויהדות התורה שגם כן לא מתפשרים.

(מעבר לעובדה שהחוק הזה עבר קריאה ראשונה בממשלה הקודמת - ופתאום החרדים קמו).

2.כמו אישה מוכה שמצדיקה את בעלה - חלק כה גדול בציבור מקבל את זה שאין צורך לחוקק חוק שמעגן את גיוס החרדים, מבחינתם זה אקסיומה - לעולם לא יהיה חוק שמחייב את החרדים להתגייס, וגם לא צריך.

זה לא שהחוק הזה היה שיוויוני - אבל לפחות הוא משהו מחייב....ומבחינתם העיקר שה"ימין" יהיה בשלטון לא משנה על מה מתפשרים.

3.יש למצביעי הליכוד השקפה מאוד צרה, מצד אחד הם טוענים "זה מה שהרוב בחר", או שליברמן מתנגד למה שרוב הציבור בוחר....או בעצם טענות עם הרעיון של רוב מאחוריו.

יחד עם זאת, הם שוכחים להסתכל שהרוב האמיתי זה שילוב של הליכוד ביחד עם כחול לבן ? זה לא קצת סותר ?

ממשלה של 65 קולות - כאשר לחרדים בכלל לא אכפת ימין או שמאל - לא משקף רוב כלל וכלל....זה יותר כמו ניצחון טכני בזכות/בגלל החרדים.

4.מדהים שביבי, כמו אלוהים שנותן תורה בהר סיני - כל מי שהוא מאשים שמאלני - הופך לשמאלני, כל מי שהוא אומר שתכנן את זה מהתחלה - תיכנן את זה מהתחלה.

אני ממש מרגיש כאילו הליכוד נמצא לרגלי הר סיני - ומשה/אלוהים הוא בנימין נתניהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של digitalseeker

כולם (מצביעי ליכוד כמובן) - מאשימים את ליברמן על כך שהוא לא מתפשר - במקום להאשים את ש"ס ויהדות התורה שגם כן לא מתפשרים.

א. לחרדים יש הרבה יותר מנדטים מליברמן.

ב. החרדים ניסו למצוא פשרות והסכימו לפשרות שנתניהו הציע, אבל ליברמן לא היה מוכן להתפשר בכלל.

ציטוט של digitalseeker

כמו אישה מוכה שמצדיקה את בעלה - חלק כה גדול בציבור מקבל את זה שאין צורך לחוקק חוק שמעגן את גיוס החרדים, מבחינתם זה אקסיומה - לעולם לא יהיה חוק שמחייב את החרדים להתגייס, וגם לא צריך.

זה לא שהחוק הזה היה שיוויוני - אבל לפחות הוא משהו מחייב....ומבחינתם העיקר שה"ימין" יהיה בשלטון לא משנה על מה מתפשרים.

ליברמן לא חייב לייצג את דעותם של כלל הציבור. הוא מייצג את הדעות של עצמו ושל הבוחרים שלו. כנראה שמי שהצביע לו רוצה גיוס חרדים.

ציטוט של digitalseeker

מדהים שביבי, כמו אלוהים שנותן תורה בהר סיני - כל מי שהוא מאשים שמאלני - הופך לשמאלני, כל מי שהוא אומר שתכנן את זה מהתחלה - תיכנן את זה מהתחלה.

אני ממש מרגיש כאילו הליכוד נמצא לרגלי הר סיני - ומשה/אלוהים הוא בנימין נתניהו.

הוא פשוט יודע איך לדבר בשפה משותפת עם הבוחרים שלו. זו הדרך שלו לפלג את העם ולהפוך את המילה "שמאל" למילה גסה או לקללה. הוא התחיל את זה ולכן רוב העם ימני היום. האבסורד הוא שהוא ממש לא ימין. הוא מרכז לגמרי בכל מה שקשור בביטחון. אבל הוא פשוט הצליח לגרום לבוחרים שלו לפתח שנאה כלפיי שמאלנים, ולכן, בכך שהוא קורא לליברמן שמאלני הוא מנסה להבריח ממנו קולות כי הוא יודע שליברמן מאיים עליו כרגע והוא לא יוכל להקים ממשלה בלעדיו. בטח לא אם הוא יתחזק שסביר שזה מה שיקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמת שלחרדים יש יותר מנדטים - אבל לליכוד יש יותר מנדטים....אני טוען שהציבור של הליכוד כן רוצה מעט "שיוויון בנטל".....רק שזה לא ממש מעניין את ביבי.

יש ציבור מתגייס שלא מעוניין שחוק גיוס חובה יחול על כלל האזרחים - כולל החרדים ?

אני ממש תוהה - אני חי בבועה ? לכל מצביעי ה70 מנדטים (אני סופר בכוונה את כחול לבן ואת הליכוד) - לא מפריע שהחוק מפלה אותם לרעה ?

אני מסכים איתך לגבי התגובה שלך לציטוט השלישי שלך - מצביעי הליכוד כמו עדר אחרי נביא שקר מאמינים שכולם שמאלנים...מבחינתם ליברמן שמאלני, כחול לבני שמאלנים, היועץ המשפטי שמאלני, הפרקליטות שמאלנים, המשטרה שמאלנים...והרשימה עוד ארוכה.

בעצם כל מי שלא מתיישר עם הליכוד הוא שמאלני בצורה זו או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של digitalseeker

רשמת שלחרדים יש יותר מנדטים - אבל לליכוד יש יותר מנדטים....אני טוען שהציבור של הליכוד כן רוצה מעט "שיוויון בנטל".....רק שזה לא ממש מעניין את ביבי.

אתה יכול לטעון מה שאתה רוצה, אבל זה לא חד משמעי. לליכוד אין מצע מפורט שאומר במפורש שחרדים צריכים להתגייס. אם כבר אפשר לטעון להפך, ע"פ מה שהיה כבר בממשלות קודמות ומה שנתניהו נותן בד"כ לחרדים.

ציטוט של digitalseeker

מניח שכן. כאלה שאומרים שהחרדים הורסים ומחרידים את הצבא.

ציטוט של digitalseeker

אני ממש תוהה - אני חי בבועה ? לכל מצביעי ה70 מנדטים (אני סופר בכוונה את כחול לבן ואת הליכוד) - לא מפריע שהחוק מפלה אותם לרעה ?

אתה לא חי בבועה. אתה פשוט צריך להבין שפוליטיקאים לא מנסים לשרת את הרוב, אלא בעיקר את עצמם. את ליברמן לא מעניין מה הרוב רוצה, מעניין אותו לעשות שרירים ולהתחזק בבחירות הבאות. אם אתה רוצה לדעת את דעתי אז אני בדעה שכולם צריכים להתגייס. אבל צריך לעשות את זה חכם ולשלב אותם בצבא באופן כזה שיהיו כמה שפחות חיכוכים עם הציבור הלא חרדי.

ציטוט של digitalseeker

אני מסכים איתך לגבי התגובה שלך לציטוט השלישי שלך - מצביעי הליכוד כמו עדר אחרי נביא שקר מאמינים שכולם שמאלנים...מבחינתם ליברמן שמאלני, כחול לבני שמאלנים, היועץ המשפטי שמאלני, הפרקליטות שמאלנים, המשטרה שמאלנים...והרשימה עוד ארוכה.

בעצם כל מי שלא מתיישר עם הליכוד הוא שמאלני בצורה זו או אחרת

בקיצור ולעניין, כל מי שלא בא לביבי בטוב, שמאלני. היום זה ליברמן, מחר זה יהיה סמוטריץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של digitalseeker

ברור, כל מי שחושב שחוק עבדות חובה (סליחה, גיוס חובה) הוא משהו שלא צריך להיות במדינה חופשית ודמוקרטית. למשל מצביעי זהות.

אגב, גם לצבא בעצמו אין מה לעשות עם החרדים האלה, הם רק יפריעו לו ויעלו יותר כסף בגודל לא פורפורציונלי ל"תועלת" שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...