למי תצביעו בבחירות לכנסת ה- 21 ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי תצביעו בבחירות לכנסת ה- 21 ?

--- The King ---

למי תצביעו בבחירות לכנסת ה- 21 ?  

75 הצבעות

1. 1. למי תצביעו בבחירות לכנסת ה- 21 ?

• כחול לבן
    • הליכוד
    • זהות
    • העבודה
    • הימין החדש
    • מרצ
    • ישראל ביתנו
      0
    • איחוד מפלגות הימין
    • כולנו
    • גשר
    • מגן
      0
    • יהדות התורה
    • ש"ס
    • ישר
      0
    • חד"ש תע"ל
    • רע"מ בל"ד
      0
    • הפיראטים

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של --- The King ---

יאלה, אז תצביע כחול לבן. אם יש משהו שגנץ מנסה לעשות יותר מכולם זה להיות ישר, הגון ולהיות אתי.

אם יש משהו שגנץ מנסה לעשות זה להחליף את ביבי... לא שיש לי בעיה איתו אישית אבל נו באמת... מה הוא כבר עשה? יש לו רקע פוליטי? יש לו אג'נדה בכלל?? אני באמת שיותר מישמח אם תסביר לי מה הקטע? גנץ? מה הוא בכלל? חתיך גבוהה רמטכ"ל וסיימנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

היה עדיף דיון של חיזוי ( לא רוצה להשתמש במילה האחרת ) תוצאות הבחירות ...

גם אם גנץ לוקח במספר מנדטים, עם מי הוא יקים ממשלה? עם הליכוד? לא. עם ימין חדש? לא. עם מפלגה ערבית... יש מצב שאולי.... לא נכנס לאף אחד לדת שלו או לדעות, פשוט מציאות... מה הוא יעשה? לדעתי גם אם הוא לוקח הממשלה שלו תשרוד לכל היותר שנה ואני מגזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של בן רפאלי

אם יש משהו שגנץ מנסה לעשות זה להחליף את ביבי... לא שיש לי בעיה איתו אישית אבל נו באמת... מה הוא כבר עשה? יש לו רקע פוליטי? יש לו אג'נדה בכלל?? אני באמת שיותר מישמח אם תסביר לי מה הקטע? גנץ? מה הוא בכלל? חתיך גבוהה רמטכ"ל וסיימנו?

דבר ראשון הוא נראה טוב, אתה לא יכול להגיד שלא.

סתם :) 

אני אומר דבר כזה. אם לא גנץ יחליף את ביבי, אף אחד לא יחליף את ביבי. ואם אף אחד לא יחליף את ביבי, הילדים שלי ושלך לא יקנו פה דירה ועוד דברים נוראיים יקרו במדינה. 

עכשיו, כדי שגנץ יחליף את ביבי, הוא צריך כוח, והרבה כוח (מנדטים), מכיוון שרוב המפלגות כנראה הולכות להמליץ לנשיא על הליכוד להרכבת הממשלה. רק פער גדול של מנדטים לטובת כחול לבן על הליכוד יכול להכריע את עניין הרכבת הממשלה לדעתי.

ציטוט של בן רפאלי

גם אם גנץ לוקח במספר מנדטים, עם מי הוא יקים ממשלה? עם הליכוד? לא. עם ימין חדש? לא. עם מפלגה ערבית... יש מצב שאולי.... לא נכנס לאף אחד לדת שלו או לדעות, פשוט מציאות... מה הוא יעשה? לדעתי גם אם הוא לוקח הממשלה שלו תשרוד לכל היותר שנה ואני מגזים.

גנץ יכול להקים ממשלה עם כל המפלגות, מלבד מפלגות ערביות ומפלגות קיצוניות. ביבי לעומת זאת, לא יקים ממשלה עם העבודה ועם מרצ אבל כן ייקח מפלגות ימין קיצוניות. מה שנותן ייתרון "גושי" לגנץ. אתה חושב שאם גנץ יקבל את הרכבת הממשלה לא ילכו איתו מפלגות ימין? אתה טועה. ייתכן לדעתי שהוא יוותר על מרצ כדי להכניס מפלגות ימין ואת העבודה.

המירוץ פה הוא מי יקבל את הרכבת הממשלה. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...