כרטיס מסך Sapphire RX 590 Nitro בביקורת: הנדסה משובחת ותחרות קשה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך Sapphire RX 590 Nitro בביקורת: הנדסה משובחת ותחרות קשה

djelectric

Recommended Posts

אורח לא צריך להיות חכם גדול בשביל להבין

עדיין יותר משתלמים מכל בחינה.. בכל טווחי המחירים. שום דבר לא מתחמם פה משאירה להם אבק וחבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד מעדיף את גיגה בייט כשמדובר בלוח וכרטיס מסך...לאחרונה נחשפתי רבות לSAPPHIRE ואכן רק דברים טובים נשמעים על החברה בשדרוג הבא שלי אבדוק מה יש לחברה להציע לאומת אהבתי GB אחלה כתבה כן ירבו ואשמח אם תשווה את SAPPHIRE ל- :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SAPPHIRE היא מהמוכרות והוותיקות מבין מפיצי הבלעדיים (כלומר הם מציעים רק כרטיסים שלהם) ועושים רק .

הכרטיס יצא לפני זמן מה אך תמיד נוח שיש את המידע גם בעברית, ביקורת טובה.
מה שחסר לי זה מחיר בשקלים מחנויות בארץ מאחר וכל המחירים מתייחסים להזמנה מחו"ל באינטרנט, במיוחד כשהכתבה מכוונת רק לקהל המקומי.
חלק לא מבוטל עדין קונים מחנויות ויש מקום לשקול אם ההפרש במחיר שווה את ההתעסקות עם קנייה מחו"ל (ושוב, לא לכולם זה נגיש ונוח).

הצעה נוספת- להדגיש את הכרטיס המסוקר מול התחרות הישירה (580,1060,1660) בטבלאות ולהתמקד קצת יותר בהפרשי הביצועים והמחיר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, עדכנתי קצת לגבי מחירים מקומיים.

אני יכול להבין שיש אנשים שקצת מפחדים מרמת האמינות והשירות של מקום עלום שם כמו :)

נכון לעת זאת 1000 שקלים יקנו 590 עם 3 משחקים חדשים מחו"ל

1250 שקלים יקנו את אותו הכרטיס ללא משחקים כלל בארץ.

אפקטיבית, המחיר בארץ כפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אני יכול להבין שיש אנשים שקצת מפחדים מרמת האמינות והשירות של מקום עלום שם כמו אמאזון :)

ההשוואה זה בדיוק מה שיכול לעודד אנשים להיפתח לעולם הרחב ולקבל עסקה יותר טובה (ואם לא היה ברור, אני בעד קנייה מחו"ל לאחר שעושים את השיקולים הנכונים). אולי  בטווח הארוך זה אפילו יוריד פה את המחיר, יאפשר כן לקבל את המשחקים או סתם יגרום לחניות להיסגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אני יכול להבין שיש אנשים שקצת מפחדים מרמת האמינות והשירות של מקום עלום שם כמו אמאזון :)

בתור אחד שקונה מאמזון ולא פעם...אני חייב לאמר שאמזון היא נותנת השרות היחידה שאני נותן לה בשירות 100% לא פחות

אם נפלתם על מוכר לא אמין הם יחזירו לכם את הכסף במלואו גם את עלות השילוח .קרה לי עם שני צגים שרכשתי משם בלי ויכוח

מה גם היה לי מקרה שרכשתי מוצר ויום אחר ראיתי את המוצר ביותר זול ביטלתי קנייה ואמרתי להם שזו הסיבה ושוב לא הייתה בעיה

אז למי שמפחד מאמזון? אין מה בהבטחה!! בתור לקוח מרוצה מאוד שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא יהיה לא מובן. לי, לנו, כאתר, וכקהילה חשוב מאוד שהשוק המקומי של יבואנים יצליח. זה כסף שנכנס לכאן בסך הכל.

אבל קצת יותר חשוב לנו (וזה לא סוד, למבקרים הקבועים באתר) שהקהל המקומי יחסוך בכסף. לא בכל דיל שזול בשקל שווה לרוץ לאמאזון, זה ברור, אבל לפעמים הפרש המחירים תהומי, מחריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבה מעולה ליאור. הטבלאות לא משאירים ספק ש- .נימצאת בנחיתות כללית על המתחרה לגבי ההגדרה ספק כח 550W.אתה יודע שיש כאלה גם ב-70 שקל.שלא באמת יעשו את העבודה.יש עוד פרמטרים חשובים בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...