להחליף רק כ.מסך? או את כל המחשב? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להחליף רק כ.מסך? או את כל המחשב?

ori24

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי מחשב בן כמה שנים למשחקים בעיקר שבימים אלה חשבתי להחליף אותו עד שראיתי את הסרטון הבא ששיבש לי את כל קו המחשבה ובעצם גרם לי לחשוב למה לא להחליף רק את הכרטיס מסך? ומן הסתם גם את המסך כדי לשחק ב2K.

בסרטון רואים שמה שאחראי בצורה כמעט מוחלטת לביצועים במשחקים זה הכ.מסך.

המפרט שלי נכון להיום הוא:

intel 4570 I5 3.2GHZ

ASUS H87 pro

16GB (8X2) 1600 cl9

gigabyte 780 ghx edition

antec neo 550W

Seagate 1TB

מסך 24 אינץ של 1920X1200.

האם לפי המפרט הנ"ל שידרוג הכרטיס לRTX 2070 גרסת OC כלשהי ישדרגו לי את הביצועים בצורה ניכרת ואוכל לשחק בהגדרות גבוהות מאוד+פילטרים על מקס' (במידה ואפשרי) על מסך 2K? או שבכל זאת אקבל צוואר בקבוק?

נכון להיום יש הרבה משחקים (לא תובעניים) שאני משחק בהגדרות גבוהות עם קצת פילטרים גם במפרט שיש לי היום, הבעיה שהמחשב כבר בלי אחריות לכן חשבתי להחליף אותו או לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מאוד, מה התקציב?
עקרונית רק לשדרג כ. מסך יהיה הכי זול וייתן שיפור משמעותי בהרבה (מעל פי 2, 200%,  ביצועים) מהחלפת המעבד בנוסף שיתרום מעט מאוד (אחוזים בודדים סביבות 5-15% תלוי במשחק).
זה לא מעבד שיהווה צוואר בקבוק בעיקר ברזולוציה 1440 כך שאין הרבה סיבה להחליף אותו.
שמור את הכסף לשדרוג הכרטיס הבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

תלוי מאוד, מה התקציב?
עקרונית רק לשדרג כ. מסך יהיה הכי זול וייתן שיפור משמעותי בהרבה (מעל פי 2, 200%,  ביצועים) מהחלפת המעבד בנוסף שיתרום מעט מאוד (אחוזים בודדים סביבות 5-15% תלוי במשחק).
זה לא מעבד שיהווה צוואר בקבוק בעיקר ברזולוציה 1440 כך שאין הרבה סיבה להחליף אותו.
שמור את הכסף לשדרוג הכרטיס הבא

יש גם תקציב למחשב חדש ובטח לכ.מסך וגם למסך חדש כדי לשחק ב2K.

הכוונה ללכת על 2070 מומהר כלשהו...מתכון לשחק במשחקים כבדים עם הגדרות מקס'+פילטרים עד כמה שניתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב שלי מאוד דומה לשלך:
i5 4670
gtx 780
מסך 24 אינץ' 144Hz 1920X1080

לפני כחודש החלפתי רק את כרטיס המסך לRTX2060 שנרכש בארה"ב. 

החלפתי כי ה780 כבר לא מה שהיה בעבר ובמרבית המשחקים התובעניים החדשים (Metro Exodus, Shadow of the וכו') לא היה ניתן לשחק על Ultra ואפילו High לא הייתי מצליח להגיע ל60 FPS. 

עם ה2060 Metro למשל רץ על Ultra עם 60~70 FPS  בצורה חלקה. 
ישנם משחקים ספציפיים שיותר נשענים על המעבד כמו BF5 או assassin's creed odyssey, אך הם המיעוט. 
אני אכן שוקל שדרוג עתידי של מעבד > > זכורונות, אך לעת עתה אני מבסוט עם הsetup הנוכחי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ori24

שלום לכולם,

יש לי מחשב בן כמה שנים למשחקים בעיקר שבימים אלה חשבתי להחליף אותו עד שראיתי את הסרטון הבא ששיבש לי את כל קו המחשבה ובעצם גרם לי לחשוב למה לא להחליף רק את הכרטיס מסך? ומן הסתם גם את המסך כדי לשחק ב2K.

בסרטון רואים שמה שאחראי בצורה כמעט מוחלטת לביצועים במשחקים זה הכ.מסך.

המפרט שלי נכון להיום הוא:

intel 4570 I5 3.2GHZ

ASUS H87 pro

16GB (8X2) 1600 cl9

gigabyte 780 ghx edition

antec neo 550W

Seagate 1TB

מסך IPS 24 אינץ של דל 1920X1200.

האם לפי המפרט הנ"ל שידרוג הכרטיס לRTX 2070 גרסת OC כלשהי ישדרגו לי את הביצועים בצורה ניכרת ואוכל לשחק בהגדרות גבוהות מאוד+פילטרים על מקס' (במידה ואפשרי) על מסך 2K? או שבכל זאת אקבל צוואר בקבוק?

נכון להיום יש הרבה משחקים (לא תובעניים) שאני משחק בהגדרות גבוהות עם קצת פילטרים גם במפרט שיש לי היום, הבעיה שהמחשב כבר בלי אחריות לכן חשבתי להחליף אותו או לשדרג.

אתה לא חייב להחליף את כל המחשב...מה שקורה כאשר עולים רזלוציה העומס אכן עובר לכרטיס מסך...ההוכחה לכך ויש הרבה תבדוק בנצים ב4K 

1440P(2K) זה שילוב של שניהם

אז מה שאתה צריך לעשות בעצם להחליף מסך(יש פה בחור שמוחר מסך לא רע בכלל ב850 שקל לזה תוסיף כרטיס מסך מתאים 1080 או 56

יש מצב שתצטרך ספק יותר חזק

ממליץ בחום לקנות יד שניה יש מציאות לא רעות פשוט צריך לבדוק לפני שקונים 

זו ההמלצה שלי בלי הרבה יותר בירבורים בהצלחה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה מצויינת,

גם אני במצב מאד דומה לשלך: i5 4XXX 1600 כ.מסך GTX1060.

אבל אני משחק ב 1080P ואם לומר את האמת אין לי את הדחף לעבור ל 1440P או .

אני בקטע של ה RTX2060 אבל נראה לי שאתאפק עד לכרטיסי הדור הבא - אמפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...