מחשב נייח לחישובים מתמטיים,תכנות וגיימינג קל - עד 4000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייח לחישובים מתמטיים,תכנות וגיימינג קל - עד 4000

urielr92

Recommended Posts

היי :)

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 4000 ללא חריגה.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? המחשב ישמש בעיקר למטלאב, פייתון ועיבוד תמונה. גיימינג קל אם מתאפשר אבל בעדיפות נמוכה יותר.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) יש 256 ג'יגה ישן. הייתי שמח להחליף, אבל אם התקציב גבולי אפשר לשמור אותו.

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא ממש חשוב. 

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבה בחנות אם אפשר, בלי מערכת הפעלה

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.  - באיזור המרכז, לא קריטי איפה

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בחודש הקרוב

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? לא, רק -C אבל הבנתי שזה סטנדרטי היום. לא צריך כונן דיסקים.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אני סטודנט להנדסת חשמל ופיזיקה. צריך מחשב שיכול להריץ מטלאב ותוכנות כמו Mathematica או Maple בצורה טובה.

בהתחלה רציתי מערכת מבוססת , אבל מקריאה באינטרנט הבנתי שכדאי לבנות מערכת של עבור MATLAB, ולכן זה מה שאני מבקש :)

רציתי לדעת אם שווה לחכות עוד קצת כי הבנתי שאינטל מוציאים פלטפורמה חדשה בקרוב, ידוע מתי בערך זה יהיה? 

אני יודע שהתקציב גבולי מאוד עד בלתי אפשרי. בעיקרון יש לי כרגע מארז שבמידת הצורך אני אוכל לשמור (ללא USB-C מקדימה שזה קצת מבאס), 256 שגם אוכל לשמור אם צריך.

אם התקציב ממש לא ריאלי וכדאי בכל זאת ללכת על מערכת מבוססת אשמח אם תגידו לי (מעדיף לקנות מחשב All around טוב מאשר מחשב ממש טוב רק למטלאב אבל שלא יהיה אפשר לשחק איתו.

מבחינת כרטיס מסך, כדאי אולי יד שניה? או לחכות קצת ולהוסיף בהמשך ובינתיים להשתמש במובנה של המעבד?

תודה רבה רבה על העזרה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבדים:
Intel Core i7 8700 / 1151 Tray
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1412
קירור למעבדים:
Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 96
לוחות אם:
Gigabyte B360M DS3H
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 351
זכרונות RAM:
Corsair DDR 4 16G (8Gx2) 3000 CL15 VENGEANCE LED Blue CMU16GX4M2C3000C15B - מבצע אביב בקניית מחשב חדש !
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 435
מארזים:
Antec P7 Silent Super Mid Tower
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 209
ספקי כוח:
ANTEC PSU 550W Neo Eco 80+ Modular - BULK בקניית מחשב חדש-
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 186
כונני SSD:
Addlink SSD 256GB S70 M.2 2280 NVMe
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 242
כוננים קשיחים:
Seagate HDD 1.0TB 64MB SATA3 Barracuda
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 197
כרטיסי מסך:
Gigabyte GeForce GTX 1060 VR Ready GV-N1060WF2OC-6GD - מבצע אביב בקניית מחשב חדש !
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1024
הרכבת מחשב:
הרכבת כסף (חינם! בהזמנת מחשב חדש)
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 0
סה"כ: ₪ 4152
מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/52146

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, תודה. 

האם יש ללוח ולמארז חיבורי -C? 

וגם - איך החברה של ה-SSD בהשוואה נניח לשמות היותר מוכרים כמו או (וסמסונג למרות שהמחירים לא בתקציב)?

כדאי להוריד את הHDD ולהגדיל את ה- ל512? אני לא צריך HDD ענק, יש לי אחד חיצוני שמספיק לי לדברים הגדולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב שהקצאת, באמת אין יותר מידי 

מקום לשינויים, מעבר לביטול הקשיח והגדלת 

ה - .

ציטוט של urielr92

מבחינת כרטיס מסך, כדאי אולי יד שניה? או לחכות קצת ולהוסיף בהמשך ובינתיים להשתמש במובנה של המעבד?

אולי כדאי "להקריב" את כרטיס מסך ולקחת מעבד + יותר עכשוויים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...