אחריות אמזון - באמת עדיפה? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחריות אמזון - באמת עדיפה?

zone glide

Recommended Posts

כשמדובר באמזון או בניואג (אולי אצלהם זה שונה?), האחריות ברכישה אצלם באמת עדיפה על זו שבארץ?

אמנם בארץ זה קרוב לבית ונוח יותר כנראה, אך אומרים לעיתים שבאמזון למשל האחריות עדיפה ומסקרן אותי לדעת למה בעצם?

אמזון מוכנים לשלוח מוצר חדש גם מבלי ששולחים את הישן או מה? או שלחילופין מביאים החזר כספי מסוים?

בהנחה והבדל המחירים לא גדול ביחס לארץ, מה עדיף לדעתכם?

ואיך זה בניואג? זה נכון לגבי כל מוצר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תלוי מה, תלוי מי, תלוי כמה...

אבל בהכללה אם אין יתרון במחיר, הייתי קונה בארץ. היתרון של קניה בחו"ל זה קודם כל המחיר, ורק אח"כ כל מיני דברים אחרים כמו זמינות, מגוון, שירות לקוחות..

אגב, מוצרי מחשב (בהנחה שזה מה שאתה מחפש) במילא לא באמת מתקלקלים...

הסיכוי שרכיב חומרה כלשהו (לא כולל HD עם חלקים נעים) יתקלקל לך במסגרת תקופת האחריות, וללא נזק פיזי שבמילא לא מכוסה בה - קלוש מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול - מה שMilford אמר.

הרבה באמת תלוי במה ומי וכמה. קח בחשבון שמימוש אחריות מול - כמעט תמיד אומר לשלוח לחו"ל את המוצר. לכן זה מתאים לדברים קטנים (פיזית) כמו (שבאמת לא מתקלקל כמעט אף פעם), כונן (שלפעמים דווקא כן). לעומת זאת - מסך מחשב - במיוחד אם מדובר בדגם פופולרי בישראל שנמכר בחנויות רבות ויש לו ייבוא ושירות מסודר - הייתי קונה מקומית, כי אם יקרה משהו יבוא לרוב טכנאי עד הבית להחליף, בעוד משלוח כזה לחו"ל הוא יקר ביותר.

נקודה נוספת היא שאם מדובר ברכיב חומרה פופולרי שנמכר הרבה בישראל - לרוב תגלה שהמחיר בארץ ייצא יותר זול (או יקר ממש במעט) ממה שיעלה באמזון + משלוח + מסים. בדברים יותר אזוטריים ההבדלים יכולים להיות משמעותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TATA BOX

אמאזון מכסים את עלות המשלוח אליהם + לעיתים אף יפתרו את הרוכש ממשלוח המוצר התקול ויסתפקו בתמונות/סרטון בלבד וישלחו לו חדש חינם

ציטוט של TATA BOX

אני מדבר מניסיון, כבר קיבלתי מהם החזר על משלוח..

זה תלוי איזה מוצר, ואחרי כמה זמן התקלקל. אם לדוגמא הוא הגיע תקול אז ייזכו אותך מחיר סך כל ההזמנה או שישלחו לך חדש על חשבונם. לפעמים הם מבקשים גם לשלוח להם את המוצר התקול חזרה ולזכות אותך במחיר המשלוח שתשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...