מקלדת השתגעה כלום לא עוזר! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדת השתגעה כלום לא עוזר!

NickRock

Recommended Posts

הי חברים,
יש לי בעיה במקלדת של הלפטופ (dell inspiron) היא השתגעה ומגיבה בלי הקשר, לדוג' בהתחלת חיפוש או הקלדה היא סוגרת חלוניות ופותחת אחרות, או סתם לא מגיבה.
הצלחתי איכשהו להתקמבן וכן להקיש את הסיסמה (כשהתחלתי בתהליך שחזור) ואז כן הגיבה כמו שצריך, כך שאין באמת בעיה במקשים אלא משהו טכני שהשתבש.
אז מה ניסיתי:
כמובן ריסטרט, התקנת עדכונים, לבדוק את ההגדרות (עד כמה שאני מבינה) ונאדה - הבעיה עדיין קיימת.
ניסיתי לחבר מקלדת אלחוטית (שפועלת מצויין במחשב אחר) ושוב לא מגיב, פותח וסוגר לא קשורים.
ניסיתי לבדוק במקלדת מקשים על המסך, הCTRL היה כביכול לחוץ, אבל גם כשבטלתי אותו, הלחצנים עושים רעש כאילו אני מקלידה אך בפועל שוב לא מגיב וסתם פותח חלוניות לא קשורות כשאני מנסה להקליד בשורות החיפוש.
מה הבעיה? מה אפשר לעשות? בבקשה תעזרו לי.
תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לחבר משהו דומה, לאחר שנשפכה כוס קולה על המקלדת בלפטופ שלו.
באופן כללי - גם אם מחוברת מקלדת חיצונית נוספת, המקלדת שבלפטוף עדיין פועלת במקביל.
אם מסיבה כלשהי (תקלה לדוגמה), המחשב חושב שמקש ה Ctrl לחוץ, גם אם תחבר מקלדת חיצונית - זה ישאר לחוץ, ואז אם תלחץ על A, יצא לך Ctrl+A.
יש בחלק מהמחשבים המודרניים כפתורים למעלה שמאפשרים לבטל/לנטרל את המקלדת שבלפטופ בשביל מקרים כאלו, בעזרת שימוש במקש ה Function
שווה לנסות לנטרל את המקלדת - לפחות בשביל הבדיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Alex122

קרה לחבר משהו דומה, לאחר שנשפכה כוס קולה על המקלדת בלפטופ שלו.
באופן כללי - גם אם מחוברת מקלדת חיצונית נוספת, המקלדת שבלפטוף עדיין פועלת במקביל.
אם מסיבה כלשהי (תקלה לדוגמה), המחשב חושב שמקש ה Ctrl לחוץ, גם אם תחבר מקלדת חיצונית - זה ישאר לחוץ, ואז אם תלחץ על A, יצא לך Ctrl+A.
יש בחלק מהמחשבים המודרניים כפתורים למעלה שמאפשרים לבטל/לנטרל את המקלדת שבלפטופ בשביל מקרים כאלו, בעזרת שימוש במקש ה Function
שווה לנסות לנטרל את המקלדת - לפחות בשביל הבדיקה

ניסיתי, לא שינה שום דבר. המקלדת החיצונית עדיין לא מגיבה לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

נו, אז אין מה לדבר על אחריות, לצערי.

נשאר המישור של אלכס122, עםכל המשתמע מזה.

כלומר, לקחת למעבדה אמינה.

יש המלצות למעבדה אמינה באזור ירושלים או רחובות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...